2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Dün akşam dokuzda n beri uyumuyor çıldıracağım 15 dk oyuyor uyanıyor kızım 😔 nazara inanıyorum artık kayinvalidrm derin uyuyor dedi görüntülü konuşurken çocuk bı uyandı bı daha uyumadı ya 🤦🏼‍♀️
Ayy canım aynen benim kocam da sürekli annesini babasını kardeşini arıyor bebegin her hareketini anlatıyor ve uyuyan bebek uyumuyor emen bebek emmiyor her seferinde kavga ediyoruz. Ben YouTube’dan rukye ayetleri acıyorum ancak sakinleşiyor sana da tavsiye ederim

Ayy canım aynen benim kocam da sürekli annesini babasını kardeşini arıyor bebegin her hareketini anlatıyor ve uyuyan bebek uyumuyor emen bebek emmiyor her seferinde kavga ediyoruz. Ben YouTube’dan rukye ayetleri acıyorum ancak sakinleşiyor sana da tavsiye ederim
Ayy benimkide ayni daha aramasiyla cocuk cildiriyo nasil göz varsa bide sürekli ay gözümü sarı yok söylemi böylemi sürekli olumsuz yorum hele gecen bezini degistirmem gerekti onlar konusurken görümcem orda aa poposumu pismis onun diyor cüss dedim sende günde 10kere kaka yaparsan seninkide piser dedim bende ustelik pisik dedigi minik kizariklik duyan sanar bebek kizarmis kaynamis 🤦‍♀️🤦‍♀️

Canım bu ışıklı ledlerden alıyorsun. İçinde bütün harfler oluyor diziyorsun istediğin kelimeleri trendyolda var aşağıda link bırakıyorum. Ben çok önceden yurtdışından almıştjm ama şimdi bizde de her yerde var StarHome A6 Işıklı Harfli Dekoratif Led Pano Lightbox 15x10x3 cm | Trendyol

Sağol canım ☺️

Kızlar 2 gündür oğlum öyle huzursuz ki yapışık yaşıyoruz inşallah ataktır geçecektir 😢 Bu sıçrama kaç gün sürer acaba 😂

Mazerrr Mazerrr senin bebişinde kabızdı şimdi nasıl iyi oldu mu benimki biraz katı yapıyor kakasını sendede var mı böyle bir durum birde ben sadece anne sütüyle besliyorum sende mi sadece anne sütüyle besliyorsun
Benim hala kabız canım. Yok biz mamaya geçtik ama ek veriyorum geceleri günde 1-2 kere 30- 30 verdim az az. yine de etkiledi çocuk pat kesildi. Dün gece saatlerce uğraşınca yaptı işte ama bayağı kıvamlıydı. Şimdi mamayı yine az az veriyorum.

Kızlar cennet hurması ya da Trabzon hurması diyorlar bilir misiniz? Ekim analarındaki arkadaş söyledi bana da. Cidden aşırı süt artırıyor ya da placebo oldu bilmiyorum ama çok doluyor memeler onu yiyince :KK70:
Yok canım placebo değil o çok arttırıyor. Dün gece benim canım tatlı istedi, iki tane yedim cennet hurması. Gece göğüs ağrısından uyandim. 😄 Ve tüm gün de fazlaydı sütüm

kızlar atak haftaları bunlar. yalnız hesaplama bebeğinizin doğduğu tarihe göre değil muhtemel doğum tarihine göre yapılıyor. yani hamilelik takvimimizde yazan doğum tarihi var ya onu baz alıyorsunuz.
biz şu an ilk atal haftasındayız zorlanmadık. bir sonraki baya sıkıntılı olanlar oluyor

Eklentiler

• Screenshot_20201213_214950.jpg
    Screenshot_20201213_214950.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 62
Arkadaşlar merhaba, sizlere danışmak istediğim bir konu var. Çok çaresizim kendi kafamda mı kuruyorum bilmiyorum. Yenidoğan bebeğim çok az kaka yapıyor sayı olarakta miktar olarakta az. Ve koyu kıvamlı. Bazen günde 3 4 kez çay kaşığı kadar yada yemek kaşığı kadar yapıyor. Bazen bir kere yapıyor. Doktor biogaia kullanmamı söyledi. Kullandığımda kıvam olarak daha sulu yapıyordu fakat yine azdı. Biogaiayı kestim yine kıvamı koyulaştı. Şu anda size en çok yaptığı kakanın resmini affınıza sığınarak ekliyorum. Lütfen bakın bu kaka normal mi? Birde ayrıca her gece özellikle sabaha karşı sürekli ıkınıyor öyle ki ıkınmaktan uyuyamıyor. Lütfen aydınlatın. Bu arada sadece anne sütü ile besleniyor ve kilo alımı iyi.
Canım benimkinin de aynen böyle ne var ki bunda? Ben de full anne sütü verdim şimdi mamaya geçtik zaten kabız oldu😅

Biogaiayı bitince kestim yenisini almadım denemek istedim düzeldi mi diye görmek istedim fakat gördüm ki düzelmemiş yine aynı. Sizce gerçekten bu kaka normal mi? Koyu kıvamlı değil mi içinde pütürlükler var.
Kakanin rengi gayet normal, zaten her gün renkte değişiklik olabiliyor. Ve pütürlü yapı olup olmadığını özellikle sormuştu doktor bana, kızımın ki de hep pütürlü yapıda.

Ayy benimkide ayni daha aramasiyla cocuk cildiriyo nasil göz varsa bide sürekli ay gözümü sarı yok söylemi böylemi sürekli olumsuz yorum hele gecen bezini degistirmem gerekti onlar konusurken görümcem orda aa poposumu pismis onun diyor cüss dedim sende günde 10kere kaka yaparsan seninkide piser dedim bende ustelik pisik dedigi minik kizariklik duyan sanar bebek kizarmis kaynamis 🤦‍♀️🤦‍♀️
Aaa aynı muhabbeti sabah yaşadık. Valla çıldırtmamak için kendimi o kadar zorluyorum ki bi de logusayim

Kızlar geçen gün, burda bebekler de pamukcuk dan bahsedilmişti sanırım dimi, benim kızımda da oldu sanırım. Doktora mesaj attım da bi ilaç önerdi. Yarın alacağım. Burda olanlar nasıl geçti? Ne yaptınız yazar mısınız?

Ay canım oğluma açmaya kalktım bi kaç kez ağzını buzdu sonra bi agladi kapatiyoruz susuyor açıkça çok içli ağlıyor korktu galiba

Kızlar geçen gün, burda bebekler de pamukcuk dan bahsedilmişti sanırım dimi, benim kızımda da oldu sanırım. Doktora mesaj attım da bi ilaç önerdi. Yarın alacağım. Burda olanlar nasıl geçti? Ne yaptınız yazar mısınız?
Karbonatla sildi annem gecti canim 👍

Merhaba kasim anneleri.ben de 26 kasımda dogum yaptim.2 gündür gaz kaka yapamama ikinmalar guruldamalar başladı.Nurse Harveys damla aldım kullanan var mı kac damla veriyorsunuz.bir de daha 1 aylık değiliz 2kerw 5 damla verdim ama uygun mudur bilemedim

Merhaba Kasım ayının güzel anneleri
Hepimizi artık bencillerle uğraşmaktan gruba giremiyoruz Nasılsınız ?
Bebeklerde atak dediğiniz nedir acaba ?

Ben lazer cihazı almak istiyorum kullanıp memnun olan var philips lazer almayı düşünüyorum hangi modelini önerirsiniz

Merhaba kasim anneleri.ben de 26 kasımda dogum yaptim.2 gündür gaz kaka yapamama ikinmalar guruldamalar başladı.Nurse Harveys damla aldım kullanan var mı kac damla veriyorsunuz.bir de daha 1 aylık değiliz 2kerw 5 damla verdim ama uygun mudur bilemedim
Ben biogai kullanıyordum bende Nurse Harveys geçtim çok memnun kaldım ama hee çocuk farklı bence dr danışmadan kullanma

X