2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Merhaba gerçekten böyle hir şey olabilir mi acaba bizde de bir sorun yoktu ocean d vit vermeye başlayınca sancı gaz kakasini yapamama var 2 gündür

Canım siz 5 dedi mi uyanıyorsunuz biz de 5 demeden Uyuyamiyoruz gez gez halim kalmıyor gündüz mışıl mışıl uyuyan oğlum gece sabaha kadar ağlıyor gaz sancısı cekiyor
He cok sukur 3 4 arasi meme ve mama veriyorum 4 te yatiyo 5 te kalkiyo direk bizimki gunduz mizmizlaniyo dun gunduz 10 dk uyumadj 10 kere uyuttuk koyduk koyduğmuz gibi kalkiyo gaz icin bana doktor aguline damla önerdi ama almadim burda pelin faydasni gormus ben içinde rezene var diye cok zorda kalmazsam kullanmam diye dusundum

Ben de anca üç gün sonra fırsat buldum da çektim ama sanırım bi daha uğraşmam. Düz foto çekerim. Büyük kızım yaygara kopardı baya.

Eklentiler

• Screenshot_20201213_172519.jpg
    142,5 KB · Görüntüleme: 68
Akşam çekersin ben evde boş odada konsept hazırlıyorum 1. Ayında ve 40 günlükken renkli temiz büyük örtülerin üstüne sonra bebegimi getirip çekiyorum kendim yapıyorum valla telefonla
Valla üşenmedim gündüz ışığını yakalayayım diye perdeleri açıp çektim kuzu. Yatak odasında çektim, çarşaf da tam arka plan rengindeydi krem ama amma ağladı kuzu giydirirken kıyameti kopardı stüdyoda çekemezdik

Ben de anca üç gün sonra fırsat buldum da çektim ama sanırım bi daha uğraşmam. Düz foto çekerim. Büyük kızım yaygara kopardı baya.
Ayyy çok güzel yapmışsın canım maşallah ya. Dur ben de atıcam. benim yaratıcılık bu kadar

Eklentiler

• 7FD5359A-1120-478E-B19B-0585B9130792.jpeg
    165,8 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar cennet hurması ya da Trabzon hurması diyorlar bilir misiniz? Ekim analarındaki arkadaş söyledi bana da. Cidden aşırı süt artırıyor ya da placebo oldu bilmiyorum ama çok doluyor memeler onu yiyince
Evet geçen hafta yedim fark etti benim tecrübem boza trabzon hurması yeşil soğan helva

Ayyy çok güzel yapmışsın canım maşallah ya. Dur ben de atıcam. benim yaratıcılık bu kadar
Oyyy oyyy maşallah yüzlerini görmesem de çok tatlı oldukları kesin çok güzel olmuş kızlar. Benim oğlum fotoğraf çekildiği an kıyamet kopuyor evde güzel kıyafetleriyle normal çekiyorum. Anlıyor sanki hep küçük dili gözüküyor resimlerde ağlamaktan anne karnında da resmini alamamıştık

Çok geçmiş olsun canım atlatır annen üzülme bak sütünü etkilemiş artık bu illete kapılmaya n yok bakalım sıra biz3 ne zaman gelecek

Yaa kıyamam ona. Sen stüdyo çektirdin sanki kuzu boşver onlar var en azından. biz çektiremedik yoğun bakımda yatınca sonra bir sürü sıkıntı oldu hiç gidesim gelmedi. Ule
Foto kısmetmiş tek

Yaa kıyamam ona. Sen stüdyo çektirdin sanki kuzu boşver onlar var en azından. biz çektiremedik yoğun bakımda yatınca sonra bir sürü sıkıntı oldu hiç gidesim gelmedi. Ule
Foto kısmetmiş tek
Çektirdim de o zaman yenidoğan suratı oturmamıştı bol bol resmî olsun hatıra kalır diyorum güzelce giydiriyorum yok ya kaşları catik sınırlı bakıyor yada dil altı resimde Oğlum ileride benim neden bebeklik fotolarım yok derse onları göstericem

Hahhaha olsun yine de çok tatlıdır. Yenidoğan fotoları da
Çok tatlıydı. Zaten suratları anca 3-4 ayda oturuyor, benim oğlanın eski fotolarına bakıyoruz 3 aydan sonra oturmuş bir serpilmiş

Arkadaşlar merhaba, sizlere danışmak istediğim bir konu var. Çok çaresizim kendi kafamda mı kuruyorum bilmiyorum. Yenidoğan bebeğim çok az kaka yapıyor sayı olarakta miktar olarakta az. Ve koyu kıvamlı. Bazen günde 3 4 kez çay kaşığı kadar yada yemek kaşığı kadar yapıyor. Bazen bir kere yapıyor. Doktor biogaia kullanmamı söyledi. Kullandığımda kıvam olarak daha sulu yapıyordu fakat yine azdı. Biogaiayı kestim yine kıvamı koyulaştı. Şu anda size en çok yaptığı kakanın resmini affınıza sığınarak ekliyorum. Lütfen bakın bu kaka normal mi? Birde ayrıca her gece özellikle sabaha karşı sürekli ıkınıyor öyle ki ıkınmaktan uyuyamıyor. Lütfen aydınlatın. Bu arada sadece anne sütü ile besleniyor ve kilo alımı iyi.

Eklentiler

• ABDE1525-E5CC-4BC4-B2F5-947B328FE177.jpeg
    137,9 KB · Görüntüleme: 65
  • D3B24DF0-21B2-4526-A03A-403C5E52769E.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 75
Normal bu kaka 3 kere 1 lira civari kaka yapmalı diyor drlar bir de biogiayi niye kestin ki kacngun kullandin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…