2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Normal bu kaka 3 kere 1 lira civari kaka yapmalı diyor drlar bir de biogiayi niye kestin ki kacngun kullandin
Biogaiayı bitince kestim yenisini almadım denemek istedim düzeldi mi diye görmek istedim fakat gördüm ki düzelmemiş yine aynı. Sizce gerçekten bu kaka normal mi? Koyu kıvamlı değil mi içinde pütürlükler var.

Arkadaşlar merhaba, sizlere danışmak istediğim bir konu var. Çok çaresizim kendi kafamda mı kuruyorum bilmiyorum. Yenidoğan bebeğim çok az kaka yapıyor sayı olarakta miktar olarakta az. Ve koyu kıvamlı. Bazen günde 3 4 kez çay kaşığı kadar yada yemek kaşığı kadar yapıyor. Bazen bir kere yapıyor. Doktor biogaia kullanmamı söyledi. Kullandığımda kıvam olarak daha sulu yapıyordu fakat yine azdı. Biogaiayı kestim yine kıvamı koyulaştı. Şu anda size en çok yaptığı kakanın resmini affınıza sığınarak ekliyorum. Lütfen bakın bu kaka normal mi? Birde ayrıca her gece özellikle sabaha karşı sürekli ıkınıyor öyle ki ıkınmaktan uyuyamıyor. Lütfen aydınlatın. Bu arada sadece anne sütü ile besleniyor ve kilo alımı iyi.
Bi sorun yok gibi benim oğlum 2 günde bir bu kadar yapıyor ve mama da,yiyiyor bir hafta bile yapmasa normal dedi doktor bize ikinmasi gazdandır. Kabız olsa koyu kıvamlı olur .gaz damlası ni neden kestiniz ki.Ben günde 2 kez gaz ve bitkisel şurup veriyorum. Yediklerimden kaynaklı gaz oluşursa ve 3 gün kaka yspmsxss rahatlaması için bir kaşığı zeytinyağı veriyorum.

Bi sorun yok gibi benim oğlum 2 günde bir bu kadar yapıyor ve mama da,yiyiyor bir hafta bile yapmasa normal dedi doktor bize ikinmasi gazdandır. Kabız olsa koyu kıvamlı olur .gaz damlası ni neden kestiniz ki.Ben günde 2 kez gaz ve bitkisel şurup veriyorum. Yediklerimden kaynaklı gaz oluşursa ve 3 gün kaka yspmsxss rahatlaması için bir kaşığı zeytinyağı veriyorum.
Çok teşekkür ederim bana koyu kıvamlı gibi geldi. Birde kakasını genelde böyle yaptığı için çok korkuyorum acaba bir sorun mu var diy. Kaka yapacağı zaman çocuk çıldırıyor masaj yapıyorum öyle yapıyor kakasını.

Eklentiler

• DA3132F4-8771-4E87-9C4F-909EE0C5FA9B.jpeg
    DA3132F4-8771-4E87-9C4F-909EE0C5FA9B.jpeg
    94,2 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar cennet hurması ya da Trabzon hurması diyorlar bilir misiniz? Ekim analarındaki arkadaş söyledi bana da. Cidden aşırı süt artırıyor ya da placebo oldu bilmiyorum ama çok doluyor memeler onu yiyince :KK70:
Çok severim yuppik 😍
Ayyy çok güzel yapmışsın canım maşallah ya. Dur ben de atıcam. benim yaratıcılık bu kadar😂
Maşallah 😍 canım şu leyla bi aylık yazısını nasıl yaptın bende bunu soracak birini arıyordum😂

Çok teşekkür ederim bana koyu kıvamlı gibi geldi. Birde kakasını genelde böyle yaptığı için çok korkuyorum acaba bir sorun mu var diy. Kaka yapacağı zaman çocuk çıldırıyor masaj yapıyorum öyle yapıyor kakasını.
Ayağını karnına doğru kaldır kaka yapacağı zaman bezini açıp yap ama bir elinlede bezi tut yoksa üstüne yapıyor gazla . Ben böyle çözüm buldum . kızımın da kakasinda böyle katı şeyler var beyaz gibi hatta mukuslu çoğu zaman 1tl geçmiyor yaptığı ama öyle bir gaz çıkıyor ki sanırsın çocuk ikinirken kabız oldu .korkma zamanla katilasip normal insan gibi yapacak demişti ablam öyle olabilir .

Kabız bebk kakası sorun yapacak bir durum yok oğlumda hep böyle yapıyor. Hata ıkınıp aglıyor yaparken Zeytın yağı ver mamasına karıştırıp.

Ayyy çok güzel yapmışsın canım maşallah ya. Dur ben de atıcam. benim yaratıcılık bu kadar😂
Bayildim

Ben de bunu cekmistim 1. Ayda 🧿🧿🧿Eki Görüntüle 2739040

Ben de kızımı 1. Ayında çekmiştim ben de onu Eki Görüntüle 2739098 Eki Görüntüle 2739100 Eki Görüntüle 2739131 atayım. Kartlar hazırladım evde,her ay onunla çekerim diye düşündüm.
Maşşalah çok tatlılar benim kide bu salı bir aylık olck inşanlah 🙏 🧿

Mazerrr Mazerrr senin bebişinde kabızdı şimdi nasıl iyi oldu mu benimki biraz katı yapıyor kakasını sendede var mı böyle bir durum birde ben sadece anne sütüyle besliyorum sende mi sadece anne sütüyle besliyorsun

Rica ederim 😍Ilk resimde akşam yemeği yiyiyordum şimdi de bitki çayıyla tatlı yememe denk geldi 😁

X