2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar benim göğüsuclarim aşırı kaşınmaya başladı bugün sizde de oldu mu ? Karbonatlı su ile yıkadım ama geçmedi

Zor kaka yapiyor benimkide toz SMA ya gectim bir kaç gündür o mu yapıyor acaba. Maması masaj yaparken bir kaç gez haz çıkarttı hatta kakasını da koyverdi azıcık ama önceden sürekli osuran bebek şimdi suskun :) infacol gaz damlası veriyoruz ama ise yarıyor mu bilmem

Bizim bebek ne ninni ne yumuşak hafif müzikler bana mısın demiyor. Bir tek nerden alistiysa Athenanin on iki dev adam şarkısıyla uykuya geçiyor. Basım patladı o şarkıdan ben de albümü açtım direk neyseki onlari da dinliyor :) yeterki uyusunda evde gürültülü müziğe razıyım

Ben hiç
Damla vermedim ya. Haftasonu doktora da soramıyorum bakmıyor telefona Prof mamayı kesin değiştircem de şu anki problemi nasıl halletsek bilemiyorum

Sen humana mı kullanıyordun. Bizim mamaya kadar hiç
Problem olmadı, gaz Damlası da hiç kullanmadım şimdi ne yapcam şaşırdım Yavrum ıkınıyor olmuyor
Humana kullanıyorum sen ne kullaniyrosun
Bizimki aptamili sevmedi
Valal mamadanmi bilmiyorum
Ama tüm mamalar yapıyor az yada cok
Bu toz halde humana

Çok geçmiş olsun canım.
biz İşitme testinde geçti canım hırıltısı için burun deliklerinde kapanıklık mı var diye sevk ettiler

Sen humana mı kullanıyordun. Bizim mamaya kadar hiç
Problem olmadı, gaz Damlası da hiç kullanmadım şimdi ne yapcam şaşırdım Yavrum ıkınıyor olmuyor
Benimkide dünden beri kabız çok zorlanıyor yaparken bugün iki kere tek kakasını yapabildi

Okuyunca aklıma şey geldi doğum yaptığım ilk günlerde bir gece saat 4 kalktım meme vermeye çalışıyorum o ara nerden geldiyse İbrahim Tatlıses Fırat türküsünü söyledim yanık yanık hahaha sonra ağladığı zaman söylüyordum yine susuyordu oğlum anan arabesk ruhlu

Emziren anneler halayıma gelen var mı

Muhakkak olur
Bizde maflor damla işe yarıyor
Canım maflor probiyotik damla kaka gaz için baya başarılı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…