2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar oglumun yüzünde isilik gibi sivilceler cıkıyor kucuk kucuk sizdede varmı nedendir acaba

b
BEnim kizda da hep var canim biri geciyor ertesi gunu baska yerde cikiyor suan cenesi sivilce dolu

Kızlar benim göğüsuclarim aşırı kaşınmaya başladı bugün sizde de oldu mu ? Karbonatlı su ile yıkadım ama geçmedi
Benimde arada cok kasiniyor ama ben birsey yapmiyorum kendiliginden geciyor

Kızlar d vitamini bebeğinizde sancı yapıyor mu? Ocean d vitamini kullanıyorum günde 4 damla. Ama ne zaman versem çocukta sancı, gaz, kakasını yapamama oluyor. Ara verip tekrar veriyorum yine ayni. Doktor alakası yok diyor ama var mı böyle bir gözlemi olan 😕

Bizim bebek ne ninni ne yumuşak hafif müzikler bana mısın demiyor. Bir tek nerden alistiysa Athenanin on iki dev adam şarkısıyla uykuya geçiyor. Basım patladı o şarkıdan ben de albümü açtım direk neyseki onlari da dinliyor :) yeterki uyusunda evde gürültülü müziğe razıyım 🥵
Benimki de buzuki orhan 🙄2 tane parol ıctim duş aldim buz gibi su t uttum kafama başım yanıyor muzikle uyuyor .Bugün evi temizledik sil süpür vs müzik hep acıktı oturunca kapattım dinlenelim dedim çığlığı bastı hayır derin uykudayken müziğin kapandığını nasıl anlıyor.

Benimki de buzuki orhan 🙄2 tane parol ıctim duş aldim buz gibi su t uttum kafama başım yanıyor muzikle uyuyor .Bugün evi temizledik sil süpür vs müzik hep acıktı oturunca kapattım dinlenelim dedim çığlığı bastı hayır derin uykudayken müziğin kapandığını nasıl anlıyor.
Biz de Athenanin albümünü actik da akşam yemeği yiyebildik 😂akşam uyuturken neyse de gece uyanıp tekrar uykuya dalarken zor oluyor. Babasının da benim de uykumuz aciliyor sayesinde :)

Bizimki de ali babanın çiftliği şarkısı kapaninca uyaniyor 😬

Bugun hicbisi isen yaramadi atajnhaftasina girdik galiba 5 ten beri hiç uyumadi kucakta uyutuyoruz yatağa koyduğun an basıyor ciğliği. Kizlar bu atak 7 gun sürüyor mu daha uzun daha kısa geçiren oldu mu?

Bizimki de ali babanın çiftliği şarkısı kapaninca uyaniyor 😬

Bugun hicbisi isen yaramadi atajnhaftasina girdik galiba 5 ten beri hiç uyumadi kucakta uyutuyoruz yatağa koyduğun an basıyor ciğliği. Kizlar bu atak 7 gun sürüyor mu daha uzun daha kısa geçiren oldu mu?
Bizim atak haftanıza 4 gün var ama tüm belirtileri yaşıyoruz lütfen 7 gün sürmesin benim psikolojim kaldırmaz aşırı gerginim 3 gündür

Ya kızlar Dr Osman gönülal sırt üstü ve battaniyw yorgan olmadan uyku tulumunda uyutmayı öneriyo. O sekilde cocuk kusarsa bogulmaz mı ben korkumdan beşiğin içine reflü yatagı koydum onda yan yatırıyorum.

Kizlar bebegin burnuna serum fizyolojik siktk 2.5 ml 2.5ml olarak ters cevirip sirtina vurdk ama fazla bise cikmadi baya da hiriltiliydi nefrsi bi zarr vermedk ins
Benim dr hergun kullanmamı söyledi.her aakşam aciyorum burnunu
Otri bebe kullanıyorum.banyo yaptırırsam eğer kullanmıyorum banyoda çıkıyor.

Kızlar d vitamini bebeğinizde sancı yapıyor mu? Ocean d vitamini kullanıyorum günde 4 damla. Ama ne zaman versem çocukta sancı, gaz, kakasını yapamama oluyor. Ara verip tekrar veriyorum yine ayni. Doktor alakası yok diyor ama var mı böyle bir gözlemi olan 😕
Nasıl günde 4 damla 1 kez kullanıyorum ben 400 lük

X