2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Canim tek göğüsten 45 cc çıktıysa, masallah sütün az değil.canim. onu emdikten sonra üzerine 120 cc mi içiyor?
Az canım ya emilmemis memeden o kadar cıktı. Evet 120 cc bide sondayla 5 dk sürmüyor bitirmesi. Bazı sütler yağsız oluyormuş doyurucu değilmiş acaba benim sütüm de mi öyle diyorum

Ben onu yapamadım maalesef .Onu uygulamak için çok iyi bakılmam lazımdı annem baktı sağolsun ama yemek ve temizlik kısmıyla ilgilendi bebek doğduğu günden beri bend3

Gece 2 veya 3 kere uyanıyor oğlum eşimle beraber kalkıyoruz. Ben emziriyorum o mamasını hazırlıyor gece biberonla veriyoruz. Gazını o çıkartıyor ben genelde altını alıyorum o an kim boştaysa bezini atıyor biberonunu yıkıyor. Bazen ben komada olunca meme vermiyorum eşim mamasını verip Dig er işlemleri yapıyor. Dün çok yorgundum 2 de uyandığında kalkamadim mama vermiş altını açmış oğlum kaka yapmış beni uyandirdi şuana kadar hiç kakasini almadı nasıl alacağını bilmiyormuş Annem yazık adama işe gidiyor sen başka odada yat bebekle diyor ama gece olunca tüm yorgunluğum cikiyo sanırım

Oyy ne güzel annesi meme seviyor daha ne olsun emdikce süt cogalır inş

wendy sizde durumlar ne bebiş nasıl huyu suyu beslenmesi

Oyy ne güzel annesi meme seviyor daha ne olsun emdikce süt cogalır inş

Çoğalmadı canım ya belki de benim hatam ilk 2 hafta hiç kilo almadı 3.hafta çok az almıştı doktor bayağı panikletince mamaya başladık belki en başından memeye atapte olsaydim farklı olabilirdi. Napiyim şifa niyetine içsin diyorum

Kızlar bir göğsüm şiş ama sağınca fazla süt gelmiyor kanallar tıkanmış olabilir diyor nette masajda yaptım böyle göğsümde sert yumrular var gibi sizde böyle bir şey yaşayan oldu mu

Merhaba canım, benim bebiş gazlı biraz, gece uykularımız sabaha doğru gaz sancısıyla iptal oluyor ama ben mesela yatarken değiştiriyorum altını sabah gaz sancısına kadar kaka yapmış olmuyor olsa da ben altını sabah 6ya kadar açmıyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamadık pişik falan olmadı şükür ki.

Gün içinde de ablasının canlı dersine o kadar adapteyim ki oğlum ağlasa da o an düşünemiyorum o da saolsun ablaya izin veriyor emziriyorum slingde gezdiriyorum emzirmekten yıldıysam mama veriyorum falan işte, asıl ablayla ilgileniyoruz yani hala.

bu arada ortanca kızım çok arada kalıyor ama ona kıyamıyorum, karnını doyurmak altını değiştirmek vs derken önce abla sonra bebek en son ona sıra gelebiliyor o zaman da hemen annemden destek istiyorum kıyamadığımdan.

Benimde hassas noktam küçük kızım oldu sanırım.

Çok sinir bozucu o benim pişik olmuştu ped takmaktan
Yaa kaşıntı başlıyor sanki, benimde mantar olacak bu gidişle
Kızlar bir göğsüm şiş ama sağınca fazla süt gelmiyor kanallar tıkanmış olabilir diyor nette masajda yaptım böyle göğsümde sert yumrular var gibi sizde böyle bir şey yaşayan oldu mu
Canım mastite dönmesin, ılık suyla masaj yap sağmaya çalış yine de, ütüde ısıttığın havluyu sar olmazsa.

Sıcak duşa gir duş basligini o bölgede gezdir masaj yapar gibi kanallar açılabilir tıkadıysa

Kizlar gece kac tere besliyosunuz ben 11 gibi yatmadan 3 gibi gece bir de sabah 6 7 gibi veriyorm az mi
Bende gece 12 de sabah 5te ve 8de veriyorum

Bende bende zor tutuyorum kendimi cocugun dolabi doldu hala alasim var

Kizlar ıslak mendil kullanma dedi doktor
Pratik oluyordu
Hassas önereceğiniz islakmendil var mı
Bende bebek termosu var sicak su koyuyorum pamugu islatip oyle siliyorum ozellikle kiz cocuklari icin islak mendille biraz buyuyene kadar silmemek lazim

Benim bebekde tahriş olmus

Bizimki vermiyor o yüzden bu kadar endişeliyim
Canım çok geçmiş olsun aynı kaderi yaşıyoruz. Kaç dozluk verdi ilacı doktor? Siz de var mıydı hiç tiroid hastalığı falan? Bide ultrasona göre ne dedi canım bizim tiroid bezi varmış ama çok küçükmüş ömür boyu kullanacak dedi ilacı
Bizim doktorumuzda evde şapkaya gerek yok dedi zaten alnıda çok terliyor emerken falan
İçim rahatladı sen öyle deyince canım benim bebeğimde hipotiroidi
Canım mutlaka uyandır emmiyorsa mama ver benim bebeğim öyle oldu şekeri düştüğü için 1 gece yoğun bakımda kaldı bana niye bunu kimse söylemedi diye halen hayıflanıyorum
Emerken çok hırıltısı oluyor video çektim attım doktora yapısal geçer dedi tatmin olmadım yarın doktora gideceğiz
Dün doktordaydık hırıltı normal dedi emmesini engellemediği sürece birşey yapmayın dedi sizin doktor ne dedi canım?
Bana
pamukla sur dedi de
Hergun iliksu nasil ayarlicam
Canım ben küçük bir kavanoza kaynamış suyu koyuyorum o kavanoz hep kaloriferin üstünde duruyor bu yüzden hep ılık kalıyor bu şekilde pamuğu ona batırıp siliyorum

Anenmde aynisini dedi artik oyle yapalim
İslakmendil kimsemi kullanmıyor
Onlar duracak mı öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…