2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Aynen oyle cnm hic birseyden zevk almiylrum bir kovalamaca icindeykm sanki kiz uyurken birseyler yapim aman uyandi uyanacak diye bekle gece zaten ayri bir dunya disari cikamamak ayri sikinti salak gibi oldum iyicene
Hiç deme yaa gına geldi hele şu evde oturmaktan

Kızlar ya hala bebegi 2 saatte bir uyandırmalımıyım 20 günlük olduk sarılıkda gözde yüzde var daha tam silinmedi
Birde sağlık ocagı 1.ay aşısı için gittigimde sarılıgada bakarmı
Aynı gün doğum yapmışız ben sabahları 3 saatte bir doyuruyorum gece ne Zaman kalkarsa o zaman veriyorum

Dasmeer Dasmeer canım bi arkadaş günlük olarak kullanacağı kadarını ıslatıp kaloriferin üstüne koyuyordu, çok ıslatırsan küfleniyormuş sanırım o yüzden 1 günde ne kadar kullanacaksa o kadarı buzdolabı poşetine nemlendiriyordu.

bu arada mama takviyesine rağmen 600 gr mı aldı kuzu? Öyleyse alt sınırda oluyo sanırım,

Dasmeer Dasmeer canım bi arkadaş günlük olarak kullanacağı kadarını ıslatıp kaloriferin üstüne koyuyordu, çok ıslatırsan küfleniyormuş sanırım o yüzden 1 günde ne kadar kullanacaksa o kadarı buzdolabı poşetine nemlendiriyordu.

bu arada mama takviyesine rağmen 600 gr mı aldı kuzu? Öyleyse alt sınırda oluyo sanırım,
Aynen yaa az aldi
Doktor emzir öyle olcelim dedi
Emzirdim memeden 80cc cikti sut
Aslında sütüm de var ama cok hareketli

Of benimki de emmiyor. Olan sütüm geri gidiyor resmen. Bugün 70 dakika memedeydi. Emzirmeden tarttım sonra da emzirince. 20 gr emmiş. 70 dakika ikimiz de kan ter içindeyiz sonuç 20 gr😭 sonra
Sağıp tamamlamaya çalışıyorum ama o da işkence. Hazır sütlerden veriyordum onlar da dokunuyor galiba artık veremicem. Bakalım mamaya geçicez biz de sütüm olduğu halde 😩 sağınca gelmiyor ama biraz güzel emse süt doluyor göğsüm.
Bi ortası yok bu bebelerin yaa kimi var emmez kimi süt az olur stres küpü oldumbend3 benim sütüm var ama az maalesef emiyor maşallah bıraksam ucunu kopartana da kadar emer .Benim emmemten dolmuyor karnı tok olsada illa emecek memedeki süte karşı zaafı var

H Heramnky kaç gündür aklımdasın yazayım diyorum bi yazamadım, nasılsınız? Eşin çıktı mı hastaneden? Karantinanız bitti mi?
Canım giremedim ne zamandır çok şükür karantina bitti eşim eve döndü çok daha iyi testi negatife döndü hafif öksürük kaldı onu da atlatıcaz inşallah

canım devam etme vermeye. sen ne kadar verirsen o alır. kusmuyor diyebilirsin evet kusmayabilir ama o miktar fazla olarak midesini genişletir. sindirim sorunu yaşar. verme yani şu an max 120bizim bebeklere.
Karni tok olunca mamayı almıyor denedim 140 lik icm3di canım şuan 120 cc devam ediyorum

Canım giremedim ne zamandır çok şükür karantina bitti eşim eve döndü çok daha iyi testi negatife döndü hafif öksürük kaldı onu da atlatıcaz inşallah
Gözün Aydın canım, geçecek o da inşallah.
Sulu yapıyorum cnm
Aptamil yaramadi humana kullaniyorum
Bu iyi geldi bize
Hadi bakalım bu ay daha iyi olacaktır inşallah canım.

X