2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
26 yız bugün. Hala da sarı. 12 günlükken sarılık var ama fazla değil 30 günden sonra devam ederse önemli demişti ama hala da geçmedi yani napim
Canim.bizde halen sariyiz ama benim.diger cocuklarda 2 aydan once beyazlamiyolar yarin tekrar test verdircem aşısını da yaptircam bakalim ne durumda
İyi geceler kızlar, bebeler uyudu şimdi annenin de uyku vakti :KK70: Evde her yer her yerde olmasa daha iyiydi tabi de... Şimdi toplayayım desem gitti 1 saat. Kalk uyu Aslı.
Benimki 12de uyandi halen ayaktayiz birde mizirdamasa iyi🙄🙄

Kızlar Hipp marka mama kullanıyorum ama bu mama sanki uzun süre tpk tutmuyor ve bebeğimde sürekli gazlı ve ıkınıyor
Hipp kullananlar memnun musunuz ben değiştirmeyi düşünüyorum başka bir marka öneriniz var mı memnun kaldığınız özellikle
Bende hipp kullanıyorum canım ıkınma sorunu bizde de var. Denemek için bebelac gold aldım mama muhallebi gibi biberondan zor akıyor hiç beğenmedim.

120 cc philips avent biberon artık oğluma yetmiyor versem bidonla mamayı yer 🤭☺Tadida çok kötü ama yerken kendinden geçiyor süt sağdım bugün tek göğüs 45 cc cıktı onu içti doktor yediği kadar istediği kadar ver kısma dediği için 120 cc mama yaptım Onu da yedi versem devam edecek .
Bende bugün yine philips in 260 cc biberonunu sipariş verdim cam almadım mamayla birlikte ağır olur diye bu da yetmezse zamanla 330 cc alırım heralde .
Hangi mamayı kullanıyorsun canım

Bebeğim uyumuyor sürekli ağZı meme arıyor artık o kadar acıyor ki anlatamam siZe. Kaç gündür byleyiz ne yapsam bilemedim uykusuZluktan ölcemm

Kızlar benim oğlan geceleri mıkır mıkır konuşuyor resmen alıyorum emzirmek için beş dk zorla emiyor hemen uyuyor gece uykusuna düşkün çocuk resmen 😂 üzülüyorum acaba doyuyor mu diye çünkü gündüz emişine göre gece çok kısa duruyor memede hemen uyuyor ağzını da sımsıkı kapatıyor açabilene aşk olsun. sadece anne sütüyle besleniyor mamayı kusuyor. Sizce doyduğu için mi uyuyor aç olan çocuk ağlar durmaz mantığıyla kendimi avutuyorum.

KizlAr günde kaç kere ve ne kadar mama veriyorsunuz? Benimki meme emiyor ama bazen yetiyor bazen sanki yetmiyor. Uykuya gecemiyor hırsla emzik emiyor sanki şut çekmek istermiş ama yapamamış gibi. Mama sayısını artirsan mi diyorum. Yoksa emzirdikce süt gelir endişelenme diyorlar gerçekten sürekli emzirdikce artar mı acaba sutum

Kızlar benim oğlan geceleri mıkır mıkır konuşuyor resmen alıyorum emzirmek için beş dk zorla emiyor hemen uyuyor gece uykusuna düşkün çocuk resmen 😂 üzülüyorum acaba doyuyor mu diye çünkü gündüz emişine göre gece çok kısa duruyor memede hemen uyuyor ağzını da sımsıkı kapatıyor açabilene aşk olsun. sadece anne sütüyle besleniyor mamayı kusuyor. Sizce doyduğu için mi uyuyor aç olan çocuk ağlar durmaz mantığıyla kendimi avutuyorum.
Ne güzel ya keşke benimki de böyle olsa. Yetiyordur ona gece yediği. Hem aglamiyorsa ne güzel ya bırak uyusun sen de uykunu al

Bebeğim uyumuyor sürekli ağZı meme arıyor artık o kadar acıyor ki anlatamam siZe. Kaç gündür byleyiz ne yapsam bilemedim uykusuZluktan ölcemm
Bu aralar benimde çok acıyor yine. Lansinoh krem ve hindistan cevizi yağı sürüyorum.

Gece uykulariniz ne alemde? Oğlum aksam 8.30 gibi uyudu 12 de uyandı. Formül mama vermiştim o bu kadar uyuttu sanırım. Sonra 2.30 a kadar yine uyumadı.
Ya arkadaşlar merak ediyorum gece eşinizle dönüşümlü mu kalkiyorsunuz yoksa bütün yük sizin üzerinizdemi?
Eşim mama vs yapacağım zaman yardıma ihtiyacım varsa kalkiyor yoksa bende bebis 😍 ama bizde her defasinda uyandiracak bir bahane buluyoruz tabiki🥳🥳🤭

Emzirdm gene aglamaya basladi birakinc mama yaptım azcik icti birakti pesindn memeyi aliyo hemen. Bu acliktan degil ya sadece memede durmak istiyo gibi anlamadim gitti valla
Benim ki de oyleydi cok zor oluyor ben suan onuunutturmaya calisiyorum ozelikle gece uykuya dalarken cok ariyor memeyi

Gece uykulariniz ne alemde? Oğlum aksam 8.30 gibi uyudu 12 de uyandı. Formül mama vermiştim o bu kadar uyuttu sanırım. Sonra 2.30 a kadar yine uyumadı.
Ya arkadaşlar merak ediyorum gece eşinizle dönüşümlü mu kalkiyorsunuz yoksa bütün yük sizin üzerinizdemi?
Biz Doğumdan beri ayrı yatıyoruz annem benimle uyuyor ben kalkıyorum emziriyorum altını açacaksak açıyoruz eşim bu konularda fıs. 😂
Ne güzel ya keşke benimki de böyle olsa. Yetiyordur ona gece yediği. Hem aglamiyorsa ne güzel ya bırak uyusun sen de uykunu al
Doğumdan beri çok şükür geceleri hep rahattı ama insanın kafasında hep bi acaba oluyor aç mı diye şimdi yine verdim meme 5 dk tuttu tutmadı hemen uyudu altını da açamadım uyanmasın diye, ama çok fazla ses çıkarıyor gece uyurken mık mık
Bu aralar benimde çok acıyor yine. Lansinoh krem ve hindistan cevizi yağı sürüyorum.
Benim meme ucum da çok kötü oldu şimdi silikon uç takmaya geri döndüm en azından iyileşene kadar

Eşim mama vs yapacağım zaman yardıma ihtiyacım varsa kalkiyor yoksa bende bebis 😍 ama bizde her defasinda uyandiracak bir bahane buluyoruz tabiki🥳🥳🤭
Bizde eşim bebek ne zaman uyanirsa altini değiştirip temizleyip uyuyor tekrar, ben emzirip gazını alip uyutmaya çalışıyorum ama bazı geceler nafile. Gece boyu 3 saate bir böyle alt degistir yedir uyutmaya çabala. Bebeği uyutamazsam gidip eşimi uyandiriyorum bu sefer ikimizde uykusuz aglayan bebekle öyle geçiriyoruz geceyi. Neyseki evden çalışıyor pandemide. Bir de ise gitse uykusuz birakamazdim. İlerleyen haftalarda bebekler daha uzun uyur gece gündüzü bilir diyorlar, o günleri sabırsızlıkla bekliyorum 😴🙄

Kizlar mrb biz bugün 1. Ayimizdayiz cok sukur asimizi vurulduk mamamizi da 60dan 90 a çıktık ama geldiğimizde beri uyuyor mamasini yiyip geri uyuyor acaba aşının yan etkisi mi mamayi arttırdık ondan mi kormali miyim sizin de boyle tüm gun uyuduğu oldu mu zor uyandirip yemek veriyorum
Benimki gecenlerde oyle oldu cnm mama bilr zor verdim epey derindi uykusu tum gun uyudu

X