2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Canim ben prima nin premium care sını kullanıyorum. Koku vs yok memnunum. Bi dene istersen.

P Pelinimben ben sleepy kullanıyorum canım 1 numara küçük geldiğinde 2 kez sızdırdı. 2 numaraya geçtiğimden beri rahatız. Küçük geliyo olabilir.

Bu arada bugün oğlumun altını açtım poposunu temizlerken üzerime kaka arttırdı ben böyle bir şey ilk defa yaşıyorum ödüm koptu

Mutlu yıllar

Kızlar bir sorum daha var bebeginizin burnunu temizliyır musunuz internette mutlaka temizlenmeli diyor tırstım

Kızlarr oglumun altını ne zaman açsam üstüne işiyorbez açıkken ya üst baş rezil
Benim kızım üç kere isedi üstüme nasıl geldi demeyin geldi valla İki defada üstüme kaka yaptı sıpa tam altını degisiyorum kızımın kaka yapasi geliyor her yer batıyor . Bide kızlar hala cıvık kakası normal mi sulu geliyor baya 20 gün olduk bu arada

Hangi hastane o ya medipole de oyle diolar ama herseferinde dunya para bayiliyorz

Canım hassas tartı çözüm biraz kafa sıyırmaca ama ben emzirmeden önce tartıyom sonra da emzirince. Bazen iyi emiyo bazen fos. Ona göre takviye yapıyorum biberonla. Sarılık var diye böyle emin oluyorum napim.
Mantıklı canım bime gelecek olana bir bakayım en iyisi. Tartıda kaliteli olmalı yoksa doğru sonuç vermiyor
Kızlar bugün kan verdik. İnşanlah sonuçlar temiz gelir 15 gün sonra çıkack sonuçlar dua edin lütfen
İnşallah canım neden o kadar süre sonra çıkacak sonuçlar kan tahlili yapılmadı mı bizim aynı gün çıkmıştı

Mamayi veriyo msn hem mama hem.memeyse mama cok geliyo olablr mi benimki de kusuyo da dik tutmak bi tik azaltti
Mama veriyorum ama memenin arkasına değil ayrı bi öğün gibi günde bir ya da iki kere veriyoruz. Ben uykumu alayım diye annem veriyor mama.
hangi marka mama kullanıyorsun

İnş doyuyodur canım emdiği gibi sütü kusuyor bazen. Gece uyku uyuyamıyorum artık kustunu göremem nefessiz kalır diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…