2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Günaydın

27. Günden hepinize selamlar
Bir sorum olacaktı bebeğiniz memede uyuyor mu yoksa emzirme boyunca uyanık mı oluyor? Memede uyumaması lazım diyor okuduğum kitapta bunu başarıyorsanız nasıl yapıyorsunuz paylaşabilir misiniz acaba

merhaba benimde Bebeğim 20 günlük. 5inci gün topuk kanındaki sonuçlar için saglık ocagı beni aradı. Bebeğimde biotinidaz enzim düşüklüğü oldugunu ve hastane sevkinden bahsetti dünyam yıkıldı. Eğer doğuştan itibaren bu enzim biotin eksikliği varsa ilk olarak deri hastalıkları akabinde beyin gelişiminde bozukluklar olabilmektedir.) bebeğim çok açtı topuk kanı alındığında ve zayıflamıştı sütüm yoktu diye . bu sorunun bir benzerini yaşayorsun sanırım. Benim topuk kanımda şüpheli bulunmuş bu hastalık endokrinoloji bölümüne gidcz. Inşanlah temiz çıkarda sonuçlarımız sizde nasıl oldu tekrar tahlil mi yapıldı. Süreç nasıl geçti

Merhaba bizide bebeğim 15 günlükken sağlık ocağından aradılar biz hemen endokrinoloji bölümüne götürdük orada doktorun istediği tahliller yapıldı malesef yine tsh yüksek çıktı hemen o gün doktor ilaca başlattı. Kan tahlili ve Ultrason sonuçlarına göre ömür boyu ilaç kullanacak yavrum o kadar çok üzülüyorum ki allah çaresiz dert vermesin ama çok zormuş.Sizin dediğiniz hastalığı bilmiyorum hiç bizimkinde de büyüme gelişme zeka herşeyi etkiliyormuş tiroid bezinin çalışmaması.İnşallah sizin sonuçlarınız temiz çıkar allah yardımcınız olsun

Sagol canım benim allh razı olsun allah seninde evladına şifa versin bizde daha haftaya gidip kan falan vercz inşanlah düzelmiştir sonuçları zaten şüpheli bulunmuş henüz genetik test falan da yapılck. Bende senin gibi duydugumda yıkıldım ama bunlar kalıtsal hastalık en çok o üzüyor beni allaha şükür tedavileri var ama anne yüreği işte yinede dayanamıyorsun . Rabbim kimseyi evlatlarıyla sınamasın

Bana cocuk doktoru üfürüm olabilir dedi yarın cocuk kardiyolojiye götürecegm umarm birşey ckmaz
Bu arada benm yeğenim kalp hastası doguştan ve oda annesini emerken cok terliyordu yoruluyordu bu durumda biberona geçmişti mamayla anne sütü

iste bizde de kan kuruyup düstü tekrar kan bulasti simdi yine kurudu bakalım nolcak
bende korkumdan yıkamiyorum iyice kanar diye bu hafta doktora gitcem onada sorarim sagolun kızlar

benim kızda uyuyor uyanmiyor hatta gazını bile ćıkaramıyorum uyudugu için

Amin canım çok sağol dediğin gibi kalıtsal olması ömür boyu ilaca mecbur olması çok üzüyor insanı Siz de bir an önce gidin kontrole inşallah bir problem çıkmaz canım

Canım gece hiç
Yormuyorum gündüz gözüyle memeyi unutmasın diye bir meme verip yorulunca hemen bıraktırıyorum. Üzerine süt sağıp veriyorum. Emzirmek harika bir şey olsa da nasip ne diyelim onun ihtiyacı nasıl karşılanırsa artık

Şimdi netten vefa bozacısından sipariş verilir mi ona bakıcam, o da mı kötü acaba
Canım evde bimden boza vardı beğenmedim vefa aldırdım yok anam o da aynı. Bekledikçe tadı iyice çürük gibi oluyormuş aynı gün çıkandan mı almak lazım. Ben istanbuldayım her gün eşimi fatihe yollim en iyisi

Bu arada inşallah bir şey çıkmaz canım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…