2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Allah şifa versin içini ferah tut canım benim yeni doğan çocuklarda 5 te birinde oluyor inşanlah kısa zamanda iyileşir unutursunuz

Hayırlı günler kızlar nasılsınız
Biz günlük 8 9 civarı bez kullanıyoruz ben hemen açıyorum altını kaka yapınca az az her emzirmede yapıyor zaten normalmiş her beslenmeden sonra kaka yapması dr öyle dedi bazen bizimde oluyor altını açınca rahatlıyor kaka çiş yapıyor

Günde kaç kere kaka çiş yapıyor tahmini? Yapış yapış olmuyormu hiç cildi su ile temizleyip kurulayıp krem surunce her seferinde?
Gün de ortalama 5 6 bez değişimi yapıyoruz. Enaz 4 unde kaka oluyor. Krem yapış yapış yapmıyor. Memnunum canim

Düşünmemeye çalışıyorum sütüm gitmesin bebeğim iyi olsun diye bi atlatalım ortalığı ayağa kaldırıcam kocam bebeği alamadı eline hastaneye yatışı yapıldı
Evet canım dusunmemeye çalış ama hesabını da sor ya bisey olsa nasıl hesabını verecekler. Allah tez zamanda şifa versin herşey düzelecek canım

Bende doğum yaptım cok şükür 3600 51 cm 22 kasım tarihinde hamile olanlar sağlıklı sıhhatli evlatlarını kucağına alsın inşallah

Gözünüz aydın kızlar Allah Analı babalı büyütsün sağlıkla büyüsün bebeleriniz aldo benim oğlumun da ikinci adı Ali kırk yıl kalsa kıymayacağım bir isim di ama özel bi hikayesi var diye koyduk ali asaf dizideki karakterden dolayı aşırı yaygın yerinde olsam semih aliyi tercih ederim ismiyle yaşasın

Biz hala kucakta m ve memedeyiz gözüm saatte eşimin gelmesini bekliyrkun daha 2 saat 45 dk var tam tamına
Benim oğlum 2 günde bir kaka yapar kakasi cıvık kabız değil hergun yapıyor demissiniz her gün yapması gerekiyor mu artık yenidogdugunda belki 15 günü bile yapmayabilir demişti doktor. 5 6 bez cisli bez değiştiriyorum kakasini da saati belli 2.Gün hep 11 gibi yapar bezi doldurur altını alırım daha yapmaz

Kızlar bebeğin üstüne ne örtüyorsunuz. Ben bi ince battaniyeye sarıp sepetinin içine koyuyorum üstüne de orta kalinlikta yünlü battaniyeyle kundak yapıyorum sepetin üstünede muslin örtü atıyorum ışık geçmesin diye.Ev ört 24 derece.Usur mu

Canım bizim ev şu an 21 derece. Genelde bu civarlar, bazen az daha sıcak. Şu an ana kucağında yatıyor üzerinde yun battaniye var sadece. Besige koyunca muslin ya da dokuma battaniye koyuyorum yun o da. Kundak yapmıyorum hiç, eli ayağı serbest olsun diye. Eşim yapalım diyor da ben emin olamadim kundak konusunda. Sepetinin başlığı var ışığı onluyor bizim. Üzerine de çıtçıtlı badi, pijama altı, çorap ve uzun kollu üst giydiriyorum yine penye.
Arabasında dışarı cjkarirsam arabanın uyku tulumu var, normal kıyafetini giydirip uyku tulumuna koyuyoruz, şapkasini takıyoruz. Üzerine de Yun ya da muslin battaniye. Arabasının üzeri de neredeyse boynuna kadar kapalı.
Ya ben burda görüyorum biz yine kalın giydiriyoruz millet bir cikariyor bebeklerini gördükçe ben üşüyorum vallahi.

Yaaa gözün aydın, sağlıkla evinize çıkın inşallah
Bence iyi, bizde öyle uyuyoruz.

Doğum yapan kızlar gözünüz aydın

Benim bebişimin günde 6-7 kez altını değiştiriyorum ve her değiştiğimde kaka yapmış oluyor. Ama sürekli gaz sancısı çekme durumunda. Bu kadar kaka yapıp gaz sancısı çekmesi normal mi acaba

Ben kalın battaniye üzerinde yatırıyorum sıfır kollu zıbın üzerine tulum üzerini kalın battaniyeyle örtüyorum ama ben uyuyunca açmış oluyor. Kundak yaptırmıyor çılgınlar gibi çırpınıp açıyor ellerini. 2.7 tog tulum sipariş verdim lc waikikden üstünü açsa da kesinlikle üşümüyormuş öyle en azından içim rahat edecek.

İyileşemedi sürekli ateşi var öksürük bi yandan özel sağlık sigortamız var direk git evde çok zorlanacaksın dedim . Hastaneler dolu almıyorlar ama tanıdığımız vardı onun sayesinde yatışımız yapıldı evde geçiremezdi eşime bişey olurdu 40 derece ateşlerle yanıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…