2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kaynanam her zaman der erkek cocuga cok sicak iyi deil diye oglumu cok.sarmamistik biz
bende geceleri tek kat giydiriyom zibin ve ustune takim ilave corap sadece gece altini degistirirken cok rahatsiz olmasin uyusun diye

Demir mi d vitamini mi canım. Demir için erken değil mi .sağlık ocağının veridigiji ben dün bıraktım kesinlikle gaz yapıyor 10 gün sonra muayene gittigimizde doktor un tavsiyesiyle başka biseye basliycam
Sağlık ocağının verdiği devit canım. Bıraktım ben de çok gaz yapıyor doğru.

Kaynanam her zaman der erkek cocuga cok sicak iyi deil diye oglumu cok.sarmamistik biz
bende geceleri tek kat giydiriyom zibin ve ustune takim ilave corap sadece gece altini degistirirken cok rahatsiz olmasin uyusun diye
5 dk once benm ki de ayni seyi dedi çocuğun ellerini buz etmis usumez die die

Ayni duygular bende de var gece uyki sersemi bagiriyorum sonrandiyorum buncocugun neyine bagriyorsun

Bizimde aynı hesaplayinca. Herkes bu kadar bez kullanıyor mu bilemedim. Kundak yaparken elini ayagini kapatıyor musun? Eşim yapti da çözdük hemen, sanki hareketi kısıtlanmış geldi bana

biz bugün 31günlüğüz. aşımızı olduk.
çocuk cerrahına gittik bizimki doğuştan sünnetli. 1yaşında ameliyat edilecek idrar deliği düzeltilip eğrilik giderilecek.
ordan çocuk doktorumuza geçtik. kulaklarımızda sıvı görünüyor ve bu sebeple işitme testini geçemedik 3kere.kalbini dinledi üfürümden şüphelendi. kardiyoloğa yönlendirdi.kendisi de karın usgsi yaptırdı organlara bakıldı. sorun yok. gelecek ay kalça usgsi çekilecek.
kardiyolog uzun uzun kalp ekosu yaptı. kalpte 2delik görülüyor zamanla kapanma ihtimali çok yüksek ama yine de takip edilecek. ekg de çekildi. ama kalp işi canımı sıktı açıkcası. inşallah sorunsuz kapanır gider. bu süreçte enfeksiyon tehlikeli olduğu için bir aşı önerdi. sağlık bakanlığı 2yaşına kadar bu aşıyı rapor varsa karşılıyormuş. yaptırmayalım dedik ama yine de insanın içinde bir şüphe kalıyor.
bizden haberler böyle çok iç açıcı değil. canım sıkıldı. tek sevindiğim kilomuz 4550olmuş boyumuz 57cm

Çok dikkat ediyor canım aynen gelir gelmez duş alıyor her şeye dikkat ediyoruz. Ne yapalım... ben daha iyiyim genelde yatıyorum pek bir şey yapmıyorum. Haftaya pazartesi kontrolüm var toparlamış diyordu en son ama korseydi fazla ayakta kalmaktı hepsini yasakladı. Ben bu gidişle 40 ım çıkana kadar yatıcam

Canım bizde de durumlar benzer. Allah beterinden saklasın. Evlatla sınanmak çok zor. Bir de bizim çocuk doktorumuz ilk baktığında panik oldu ben bayılacaktım artık. Allahın izniyle dua edelim delikler kapansın kuzucuklarımızın. Bizimki de öyle herkesin dediği geçer geçer deliklerden değil ilaç başlatmak gerekebilir dedi, şu korona vakti aşırı canımı sıktı. Allah korusun ne diyelim

Valla d vitamini filan öneriyorlar ben hamileyken alıyordum şimdi bıraktım ama almak lazım yine doğru diyorsun canım. Eşime de söyleyeyim. O da aşırı dikkatli korkuyor bebeği uzaktan seviyor. Gece yanımda yatıyor ama bebekle teması az. Babanne kalıyor bizde ama o da ne olur ne olmaz maskeli tüm gün. Görümcem de geliyor o da yine maskeli. Kimse ne bebeği ne beni riske etmek istemiyor. Bütün önlemlerimiz hat safhada ne yapalım artık...

Gecmis olsun canim umarim en kisa zamanda atlatir

Ay valla ne guzel benm kv kayin dede fln sapur supur kendi abim test yaptirip oyle geldi bazilarina laf anlatmak imkansz

Üşümez bence canim, ben de muslin örtüye kundak gibi yapiyorum, hafif sarıyorum yani. Üstüne de penye battaniye örtüyorum O kadar.

5-6 bez biz sadece geceden sabaha değiştiriyoruz. Ya bizimki fazla yapıyor yarın bir doktora soracağım kontrole götürünce.
Canim hafif çiş varken de mi değiştiriyorsunuz? Ben hafife hemen almiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…