2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Allah bildiği gibi yapsın diycem kusura bakma. Bunun hesabını nasıl verecekler
.bebek nasıl peki canım
Bebek de pozitif çıktı dün dra götürdüm kan sonuçları iyi allahtan yatış vermedi bol bol emzir dedi onlar hiç bişi hissetmeden atlatıyorlarmış

Bebek de pozitif çıktı dün dra götürdüm kan sonuçları iyi allahtan yatış vermedi bol bol emzir dedi onlar hiç bişi hissetmeden atlatıyorlarmış
Yaa inanmıyorum, hemencecik atlatın inşallah Gerçekten bi temiz dövesim geliyor hiç Allah korkuları da mı yok bunların

sağlıkla atlatın da bi temiz say söv inşallah utanmazlara.

Çok geçmiş olsun canım üzülme kuzum dua et bol bol. Birçok çocuğun gelişimiyle kendiliğinden kapanıyor. İnş bir an önce geçer canım

Çok geçmiş olsun canım inş bi sıkıntı olmadan atlatırsınız sen beslenmene çok dikkat et kemik suyuna çorbalar iç

Kızlar bende reflü yatağında yatıyorum dün gece emdi gazını aldım uyudu. Ben de yattım sonra yutkunma sesine uyandım zaten belli belirsiz uyuyorum. Bi baktım kusmus ama burnundan bile geliyor kusmugu nefes alamıyordu öle korktum ki kaldırdım sırtına hafif vurdum nefes almaya başladı. Tekrar uyuyamadım korkumdan beşiğe bırakmadım yanıma aldım. Reflü yatağından falan olmamıştır demi

Sureklimi yatiriyorsun.ben besigin icine koydum hep ona yatiriyorum.zarari varmidir bilemedim.dr a soriyim

Ben daha once doktora yan mi yatirayim duzmu diye sormustum eger reflu yataginda yatiyosa hic farketmez dedi zaten benjmki cok kusuyor guvenemem duze yatirmayi bugun reflu yatagindayken bile tikandi ödüm koptu ama sen sor gene banada soylersin ne dedigini merak ettim

wellcare kullanıyoruz biz 2 damla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…