2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Hepsiyle aynı sehirdeyix ama ben uzak semtteyim canım ne annem ne kardeşim nede kayinvalidem yakın. Annem 18 gün baktı ise başlamak zorunda kaldı eşim annemi çağırayım d3di o da eltjmin oğluna bakıyor 4 yasin da ama kıyamadım ona şimdi bana bakmaya gelirse o çocuk perişan olacak. Annem haftasonu gelecekmiş artık cjmart3si pazar gelip yemek temizlik falan yapacak ama tabi gelmesi eziyet evime 3 vesait eşim arabayla alsa trafik de rahat 2.5 saat gidiş bide dönüşü var toplu taşıma kullanacak ondan da korkuyorum virüs iyice yayıldı gelse bi dert gelmese iki dert anlayacağın.
Eskiden sanal bebek vardı hatırlar mısın bu bebeklerde öyle vakti gelince doyuruyorduk altını süpürüyorduk yoksa ölüyorlardı biizm bebeklerde vakti saatinde kurmalı oyuncak gibi her şeyi yaptırıyorlar

Dilandilan kuzum senin bebiş nasıl? Eğer omzunda fındık gibi bişi oluştuysa kapanmış demektir kırığı, bize çocuk ortopedisti öyle demişti gerçekten de öyle fındık gibi bişi oldu ve o da geçti sonra.

Çok geçmiş olsun. Tez zaman da geçsin inşallah. Neyden kaynaklanmış bu? Ne kadAr sorumsuz bir hastane ve ekip.

Geçecek diyorlar az zaman yaza herşey oturur canım rahat ederiz inşallah sizin işiniz daha zor bi d3 çocuk var ben kimi zaman 3 de kahvaltı anca yapıyorum ama. Çocuk olunca öyle mi 2 katı sorumluluk
☺Annenle kardeşine haftada 2 gün temizlik yaptır canım madem geliyorlar yemeğini de koysunlar 2 günde 1 senin yükünü iyice hafifletmiş olurlar. Keşke kız kardeşim bana yakın olsa herşeyimi yapardı anne kardeşe nazin geçer

Benim ki doğduğundan beri yılan derisi gibi komple soyuluyor altını alırken banyo yaparken kiyafetlerini dışarı sirkeliyorum o kadar deri döküyor. Ve cani yanıyor anladigim kadarıyla doktor atopik egzama kremi verdi bana çekmiş benim de bir sürü cilt hastaligim alerjim var .doktor un veridir kremi almadım incia nin atopik cilt kremini ve yağını aldim 1 sürüşte cildi düzeldi neredeyse
Jansons baby muslera ikiside mahvetti bu arada kırmızı noktalar cıktı sivilce gibi bıraktım

Ben dışarı çıkamam diye eşim eve form getirdi int cıktı alıp doldurup posta yaptık ama yatmadı tarihi nerden öğrendin bugün rapor ve analık para mi çekmeye gittim ptt sordum doğum yardımını nasıl öğrenirim yatıp yapmadığını buraya gelmeniz lazim dedi. Yani doğum yaptigimiz belli direk tc mizle ptt yatırsalar ya uğraşmazdık

Ay canım valla aynı dediğin gibi orda fındık gibi bi kabarıklık var morluğu da geçti sarılığı da geçti oğlumun tosbik oldu ölürüm ben ona

Tam 1 aylıkken gidecek dediler bize rutin muayene ye canım ben 1. Ay dolduğunda götüreceğim

Tam 1 aylıkken gidecek dediler bize rutin muayene ye canım ben 1. Ay dolduğunda götüreceğim
Bana göz muayenesini iki ay sonraya vermişler anlamadım bi onu sorup öğreneyim ya dün haftalık kontrole gittik ben Leyla gibi soracağım her şeyi unuttum bir daha ne zaman kontrole geleceğiz onu bile sormadım siz ayda bir mi gideceksiniz kızlar

Bir süre süt ürünlerini tüketmeden gözlemleyin bebeği. Hayvan sütü alerjisi bebeklerde çok yaygın, alerjisi varsa o yüzden bu kadar zorlanıyordur yavrucak. Diyetle huysuzluğu azalırsa her yediginize dikkat edin, başka besinlere de alerjisi olabilir ya da daha sonra alerji gelişebilir. Özellikle aşılardan sonra yeni alerjiler çıkabilir, aklınızda olsun. Kolaylıklar dilerim.

Kızlar ben bugün oğlumu kucağıma aldım 3800 gr 50 cm ve bagirarak gözlerini açtı dünyama.. dünyanın en tarifsiz en güzel duygusuymuş. Sezeryan dan çok korkmuştum ama o kadar güzel ki sonucu unuttum bile sezeryan anındaki gerginligimi. Diğer doğum yapacak olan anneler inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebislerinizi şu an tek sıkıntım yatar pozisyonda olduğum için emzirmekte zorlanıyorum. Ne zaman oturma haline geçebilirim yarın falan rahat oturabilir miyim acaba

Bi kac saat sonra seni ayağa kaldıracaklar ve oturacaksın canım gözünaydın hayirlı olsun

Arkadaslar bebegimi hep reflu yataginda yatiriyorum ama bi zararı varmidır.Beşigine düz yataginamı yatırsam

e devletten durumunu sorgulayabilirsin.

Merhaba arkadaşlar;
Demir damlası olarak ocean kullanan var mı? _seastar_ sanırım siz kullanıyordunuz yanlış hatırlamıyorsam. Kaç damla veriyorsunuz? Doktor tavsiyesiyle mı başladınız?
Bugün bir arkadaş kafamı karıştırdı. Sağlık ocaginin verdiğinin için de paraben var diye. Ben de mi ocean kullansam acaba?

Arkadaslar bebegimi hep reflu yataginda yatiriyorum ama bi zararı varmidır.Beşigine düz yataginamı yatırsam
Aynı soruyu sorcktım biz daha 10 günlüküz kullanmaya devam etmelimiyiz acaba

Ay canım valla aynı dediğin gibi orda fındık gibi bi kabarıklık var morluğu da geçti sarılığı da geçti oğlumun tosbik oldu ölürüm ben ona
Ahahah senin sevişini severim ben, ne güzel seviyorsun öyle hadi gözün Aydın, bi süre sonra o kabarıklıkta geçecek
Ayy gözün Aydın canım sağlıkla evinize çıkın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…