2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Tek agrıyan yerim kafam sanki beyin ameliyatı geçirdim. Tek agrı kesici iğnelerle kalkabiliyorum oda içinde kafein var çarpıntı titreme baş dönmesi yapıyor alınca nefesim tıkanıyor
Keşke anestezi atabilmenin başka yolu olsa 😔bebeğini düşün hep ağrılara az sabır geçecek inş sonra o masum yüze baktıkça hiç biri kalmayacak. İnş tez zamanda iyileşirsin kuzum

Kızlar eve geldik, sabah kadın doğumcum geldi o da şok. Diyor bu komplikasyon ertesi gün olur önlem alırız. Bu ne 8 gün sonra sarkma😱 gece sancı verdiler, toplasın rahim diye. Antibiyotik başladım yine. Başa sardı normal doğum. En kötüsü de altımda kocaman ilaçlı tampon var. Tuvalet sıkıntı, resmen geri ittiler gelen parçayı. 3 gün pansumana gidicez. Bebeğimden o kdr ayrı kaldım dedim toparlanırım o gelince.’şimdi yeni doğurmuştan beterim. Oturamıyorum bile. Bebek yanımda uzanıp alamıyorum. Dua beklerim😭
Allah şifa versin bir an önce canım inş tez zamanda toparlarsın iyi ki doktora gittin beklemedin 🙏

BIzde once meme emiyoruz arkadan mama aliyor cok sutum yok oldugunu emsin diyorumm allaha sukur emen bir bebek olani emiyor yavrum memeyi seviyor
Benim de bu bebişim de aynı canim, önceki kızımda süt sıkıntısı yoktu. Bunda yeterince yok, biz de mamayla destekliyoruz. Napalim rabbimin vardır bi bildiği, buna da şükür, aldığı kadar artık diyoruz. Senin bebiş kaç günlük canim? Bi de bi günde toplam.ne kadar mama veriyorsun?

Merhaba Kasım anneleri ben de 19 kasımda kucağıma aldım bebişi normal doğum oldu çok şükür evde çektim sancılarımı öyle gittim hastaneye herşey yolunda gitti hamdolsun şimdi evdeyiz.. Sağlıkla büyüsün bebişlerimiz inşallah.. Doğurmayan kaldı mı başka?
Gözün Aydın canım, daha bekleyen annelerimiz var 🥰

Kızlar eve geldik, sabah kadın doğumcum geldi o da şok. Diyor bu komplikasyon ertesi gün olur önlem alırız. Bu ne 8 gün sonra sarkma😱 gece sancı verdiler, toplasın rahim diye. Antibiyotik başladım yine. Başa sardı normal doğum. En kötüsü de altımda kocaman ilaçlı tampon var. Tuvalet sıkıntı, resmen geri ittiler gelen parçayı. 3 gün pansumana gidicez. Bebeğimden o kdr ayrı kaldım dedim toparlanırım o gelince.’şimdi yeni doğurmuştan beterim. Oturamıyorum bile. Bebek yanımda uzanıp alamıyorum. Dua beklerim😭
Allah yardımcın olsun canım

Allah yardimcin olsun cnm ben bugun gordum ic sikintin varsa insirah suresinj okuyabikirsin ben bugum ona basladim
Mazerrr Mazerrr kuzum Allah şifa versin sanada nasıl geldi bunlar başımıza
Amin canım ya gerçekten. Nasibimiz mi böyleymiş. Allah yardımcımız olsun. Çok zor geçiyor. Ben tuvalete dahi çıkamıyorum o kadar canım yanıyor ki. Büyük tuvalete hele hiç. Allah yardım etsin😢

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah hemen toparlanır sın normal hayatına döner bebeğinle güzel zamanlar geçirirsin

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim dualarınız iyi dilekleriniz için. Bebiş evde ama memeyi çok zor alıyor. Sütüm var içemiyor. Uyandiramıyoruz uzun süre. Hastaneden sarılıksız çıktı ama biz yapıcaz diye korkuyorum. Şekerli su verenler ne kdr veriyordu? Kaç ölçüye ne kadar şeker bir de günde ne kadar?
_seastar_ _seastar_

Bebisim kilolu dogdugu icin doktor mama takviyesi önerdi o yuzden veriyorum canim siringayla genzine kaciririm diye korktum philips avent biberonla veriyorum onada nasil hemen hazira alisti sipa anlamadim simdi yari uykuluydu zorla verdim memeyi emdi cok sükür inslh anlik bir durumdur kalici olmaz 😳
Bende aynı biberonla veriyorum çok şükür benim ki reddetmedi inşallah böyle gider.

Sana sunu soylim canim ins dogum yaomayan arkadaslsr etkilenmesin dedim den benjm ilk dogumum epidural olmusti ve cok guzel gecmisti gule oyanaya bir dogum olmustu ama ilk kalkarken cok aci cektim hatta dedim beni oldurseniz yataktan kaldiramazsinjz bu ikinci dogumum da da rahat rahat girdim ama bu sefer hersey ters oldu dogum sirasinda cok aci hissetim sanirim narkoz tam olmadi ve ben asiri acinhissederk en son bagirdigimi hatirliyorum sonra tamamen bayiltmislar ki beni uyandigimda agliyordum acisindan ama bunda da ilk ayaga kalkisim cok rahat tti ve ben dogum yaptim gun ayaklandim diyebilirim gece boyu hastanede gezdim ertesi gun eve xiktimda hep oturdum sunu solim bana en faydali korse oldu her iki dogumum da ve ben dogumdan ciktim gibi korse taktim bebegin kilosuna takilma canim.pins bugunleri altacagiz cnm
Yaa sen de mi ameliyatta ağrı hissettin. Ben ilkinde de hissetmiştim, senin gibi oldum bağırdım filan uyuttular tamamen bebek çıktıktan sonra. Ben de verilen uyuşturucu yetersiz sanmıştım.

İkincide de aynı şey oldu ama bu sefer dayandım dedim bebeğimi göreceğim vs. Anestezi uzmanı baya kontrol etti ben ağrıdığını söyledikçe. Defalarca buz aküsüyle kontrol etti uyuluşuksun ama neden ağrı var anlamadım dedi. İğne yaptılar serumdan ağrı kesici ama hiç fayda etmedi yani dişimi sıktım bekledim sonuna kadar. Bitti mi bitti mi siye sordum defalarca. Kendimi ilkinden o acıya hazırlamıştım diye dayandım. Ama ömrüm gitti yani :KK70:

Herkeste olmuyor bu durum sanırım. Benim gibi olmuşsun sen de acaba sebebi ne bir şey dediler mi bununla ilgili?

X