2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Normal canım geçecek inşallah, kaç gün oldu ki ameliyattan sonra? Kendine biraz zaman tanı, düzelecek inşallah her şey. Ağlamak da hormonal, o da düzeldcek merak etme ❤️🙏
Perşembe oldum cnm
Tuhaf kan geliyor ya ona bile ağlıyorum
Ay çok degisiikmis
Sanki hic regl olmadım
Bukadar ağrılar tahmin etmedim

BIzde once meme emiyoruz arkadan mama aliyor cok sutum yok oldugunu emsin diyorumm allaha sukur emen bir bebek olani emiyor yavrum memeyi seviyor
Dün gece sağdım 50 cc cıktı 2 memeden ilk kez ama benim oğlum sagmama izin vermiyor mamadan önce yarim saat meme emiyor sonra mama .Buna da şükür 1 damla anne sütünde 3 milyon antikor varmış böyle kendimi teselli ediyorum

Benim nefesim daralıyor sürekli düşüp bayılacak gibi oluyorum bu süreç ne zaman bitecek acaba
Su lohusalim sendromundan bi cikabilsek bende dun gece bi basladim bu aksama kadar ara ara hep agladim elimde degil kendi kendine akiyor bugun tesadufen ogrendim insirah suresi ic sikintisina iyi geliyormus inu okumaya basladim

Ah canım ne zor oldu böyle sana, tez zamanda atlatırsın inşallah ya sen yazdıkça üzülüyorum.

Kuzum bebiş çıktı o zaman? Off ameliyat falan olmadın ya şükür ki ya, inşallah bitsin gitsin bu kötü günler seninle ve Ni454 Ni454 le dualarımız 💕

Gözün Aydın canım, eklerim sizi de listeye.

Ayy çok sevindim 😍😍 yoğun bakımda bebişimiz kaldı mı ki?
Sagol canım benim tek ihtiyacım dua

Sana sunu soylim canim ins dogum yaomayan arkadaslsr etkilenmesin dedim den benjm ilk dogumum epidural olmusti ve cok guzel gecmisti gule oyanaya bir dogum olmustu ama ilk kalkarken cok aci cektim hatta dedim beni oldurseniz yataktan kaldiramazsinjz bu ikinci dogumum da da rahat rahat girdim ama bu sefer hersey ters oldu dogum sirasinda cok aci hissetim sanirim narkoz tam olmadi ve ben asiri acinhissederk en son bagirdigimi hatirliyorum sonra tamamen bayiltmislar ki beni uyandigimda agliyordum acisindan ama bunda da ilk ayaga kalkisim cok rahat tti ve ben dogum yaptim gun ayaklandim diyebilirim gece boyu hastanede gezdim ertesi gun eve xiktimda hep oturdum sunu solim bana en faydali korse oldu her iki dogumum da ve ben dogumdan ciktim gibi korse taktim bebegin kilosuna takilma canim.pins bugunleri altacagiz cnm
İlk bebek
Ameliyathanede hemşireler çok teselli etti
Hala o korkuyu atamadım suratim kireç gibi
Birde ağrılarım çok
Kalkamıyorum oturamıyorum
Bebegi tutamadım ağrıdan
Emdiremiyorum kucağıma tam alaamdim
Bebek kilolu degil zayifcana
Herseye aglayasim var

Sana sunu soylim canim ins dogum yaomayan arkadaslsr etkilenmesin dedim den benjm ilk dogumum epidural olmusti ve cok guzel gecmisti gule oyanaya bir dogum olmustu ama ilk kalkarken cok aci cektim hatta dedim beni oldurseniz yataktan kaldiramazsinjz bu ikinci dogumum da da rahat rahat girdim ama bu sefer hersey ters oldu dogum sirasinda cok aci hissetim sanirim narkoz tam olmadi ve ben asiri acinhissederk en son bagirdigimi hatirliyorum sonra tamamen bayiltmislar ki beni uyandigimda agliyordum acisindan ama bunda da ilk ayaga kalkisim cok rahat tti ve ben dogum yaptim gun ayaklandim diyebilirim gece boyu hastanede gezdim ertesi gun eve xiktimda hep oturdum sunu solim bana en faydali korse oldu her iki dogumum da ve ben dogumdan ciktim gibi korse taktim bebegin kilosuna takilma canim.pins bugunleri altacagiz cnm
Sagolcnm vücuduma bakamıyorum gorsen dikis yerime bakmadim
Çiş yaparken zorlaniyorum
Kabızlık oldu
Sanki vücudum beni terketti
Nebilimyaa mutsuzum bebegimi sahiplenmedim tam
Emzirmek icn emziriuirum sanki
İstediğim gibi tutamiyorum
Agliyorum durmadan
Allah yardımcımız olsun

Cok kanama oluyorsa doktora goturun arkadaslar k vitaminj eksikligi olabiliyormus ole okumustum benim gobek dustukten sonra oldu ama o sizin soyledigink gibi degil 1 damla bile olmuyordu suan zaten hic birsey kalmadi her gun banyo yapiyor yaptiktan sonra gobekbdeligini iyice disari cikartip temizliyorum doktor o sekilde kurut enfeksiyon kapmasin demisti
Hadi ya takip.ediyim o zaman cocuk doktorunun numarasi var olmazsa watsaptan resim atarim takip ediyim yarinda bakim cnm

Benim nefesim daralıyor sürekli düşüp bayılacak gibi oluyorum bu süreç ne zaman bitecek acaba
Benimnde.gecen gece oylenoldu icim cekiliyordu ayaklarim bostaydi sanki dusecek gibi hissediyordum inan bilmiyorum cnm.tez zaman da gecsin diye bekliyorum bazen cok iyiyim bazen kotu 17 gunluk olduk bile oglumda 2 3 hafta surmus ta sanirim bunda da haftaya gecer sanirim

Sagolcnm vücuduma bakamıyorum gorsen dikis yerime bakmadim
Çiş yaparken zorlaniyorum
Kabızlık oldu
Sanki vücudum beni terketti
Nebilimyaa mutsuzum bebegimi sahiplenmedim tam
Emzirmek icn emziriuirum sanki
İstediğim gibi tutamiyorum
Agliyorum durmadan
Allah yardımcımız olsun
Canim sana soyleyebilecegim ben onu yapiyorum. Cok bunaldigimda kizimi aliyorum kokluyorum.opuyorum o zaman mutlu oluyorum istersen bunu bir dene annesi acilarina biraz sabret bebegini sev op kokla

Benimnde.gecen gece oylenoldu icim cekiliyordu ayaklarim bostaydi sanki dusecek gibi hissediyordum inan bilmiyorum cnm.tez zaman da gecsin diye bekliyorum bazen cok iyiyim bazen kotu 17 gunluk olduk bile oglumda 2 3 hafta surmus ta sanirim bunda da haftaya gecer sanirim
Evet aynı tarif ettiğin gibiyim rabbim rahmetinden şifa versin inşallah bize 🥺

Dün gece sağdım 50 cc cıktı 2 memeden ilk kez ama benim oğlum sagmama izin vermiyor mamadan önce yarim saat meme emiyor sonra mama .Buna da şükür 1 damla anne sütünde 3 milyon antikor varmış böyle kendimi teselli ediyorum
Canim önce meme verip, sonra eds ile mi mama veriyorsun? Elbette anne sütünün bir damlası bile şifa ins

Perşembe oldum cnm
Ay çok degisiikmis
Sanki hic regl olmadım
Kendine 3-4 gün daha ver bir şeyin kalmıyor. Başta zor ağrılı bir süreç ameliyat mecburen. Aynı anda lohusa hüznü de çökmüş sana sanırım ama. Yalnız kalma canım, kendini meşgul et sürekli bir şeylerle.

Kendine 3-4 gün daha ver bir şeyin kalmıyor. Başta zor ağrılı bir süreç ameliyat mecburen. Aynı anda lohusa hüznü de çökmüş sana sanırım ama. Yalnız kalma canım, kendini meşgul et sürekli bir şeylerle.
Inşallah zmaan gecsin diye bekliyorum
Suan yanimda ailem var
Aynen aşırı duygusalim

Perşembe oldum cnm
Ay çok degisiikmis
Sanki hic regl olmadım
Canim ya ilk 1 hafta hormanlar cok tuhaf sonra yavas yavas sende duzeliceksin hepimiz burda birbirimize destek olmak icin burdayiz burasi olmasa patlardim sikintidan iyiki forum var biraz kafa dagitiyorum 3.cocukta olsa bilmediklerimizi öğreniyoruz hepimiz yanindayiz kizlar berabrr atlaticaz Ni454 Ni454 Mazerrr Mazerrr 🥰🥰

Canim ya ilk 1 hafta hormanlar cok tuhaf sonra yavas yavas sende duzeliceksin hepimiz burda birbirimize destek olmak icin burdayiz burasi olmasa patlardim sikintidan iyiki forum var biraz kafa dagitiyorum 3.cocukta olsa bilmediklerimizi öğreniyoruz hepimiz yanindayiz kizlar berabrr atlaticaz Ni454 Ni454 Mazerrr Mazerrr 🥰🥰
İyiki var burası
Anneme bile kizyirum briseyelr diyor
Şöyle yap vs
Herksle kavga edesim var

Kızlar eve geldik, sabah kadın doğumcum geldi o da şok. Diyor bu komplikasyon ertesi gün olur önlem alırız. Bu ne 8 gün sonra sarkma😱 gece sancı verdiler, toplasın rahim diye. Antibiyotik başladım yine. Başa sardı normal doğum. En kötüsü de altımda kocaman ilaçlı tampon var. Tuvalet sıkıntı, resmen geri ittiler gelen parçayı. 3 gün pansumana gidicez. Bebeğimden o kdr ayrı kaldım dedim toparlanırım o gelince.’şimdi yeni doğurmuştan beterim. Oturamıyorum bile. Bebek yanımda uzanıp alamıyorum. Dua beklerim😭
Rabbim en kısa zamanda şifa versin ins canim, zor bi süreçten geçiyorsun ama ins bir abonece atlatırsin🤲🤲

X