2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Doktor bana kakasında çişinde tütüncülük pembelik olursa yeterli beslenememiştir demişti. Canım ben de sütüm yeterli gibi hissettim mama vermiyim dedim sonra bi sağdım 30 cc bile olmadı iki göğsüm
Canim 30 cc ne zaman çıkmıştı sütün? Şimdi hâlâ aynı mi ? Arttı mi?

Kızlar her emzirmede bebeğimizin ortalama kaç cc süt emmesi gerekli? Ben şimdi azıcık emzirdim sonra sağdım 30 cc kadar çıktı iki göğüsten toplam az mı yeterli mi bilemedim
Kaç günlük oldu bebeğin canim ?

Maşallah canim gözün aydın Hayırlı evlat olsun

Benim bebeğim ters makat pozisyonundaydi başka sebeplerden zaten zorunlu sezeryan olacaktım en başından beri doktor öyle diyordu. Haftalık muayeneye gidiyordum bir hafta önce herşey normalken 36+5 deki kontrolde su tamamen bitmiş ve ertesi gün sezeryan a alindim

Sukrolsun kavusmussun Allah analı babalı büyütsün hayırlı bi evlat olur inşallah canım benim darısı başımıza artık

Yaaa bende sorun var sanıyordum dün akşam eşim bebeğin eşyalarını getiriyor yavaş yürü rüzgar yapıyorsun bebeğe dedim Normal yürüyorum diyor yani yürümesi bile batıyor bu ara
Aynı durumdayım canım gazı çıkarmak için tutuyor sen beceremiyorsun bana ver çocugu diyorum bana da herşeyi batıyor adamın

Gozunaydin canim hosgelmis tugrul bebek

ay o puset işi sıkıntı tek olunca. ben şu an kanguru mu alsam diyorum ama karar veremedim şu an dururmu diye. perşembe de bizim kontrolümüz var. anneme kızımı bırakacağım götürmek istemiyorum bu dönem hastaneye kimseyi. başbaşa gidicez oğlumla

Bende oyle demistin dogimdan once evde calisirim diye ama suan calismaya pek hevesim yok aslinda is yerinden aradiklarinda keyfim yerine geliyor ama evden olurmu suan lik bilmiyorum bazen cok iyiyim tmm diyorum bazen modum dusuyor

Bende oyle demistin dogimdan once evde calisirim diye ama suan calismaya pek hevesim yok aslinda is yerinden aradiklarinda keyfim yerine geliyor ama evden olurmu suan lik bilmiyorum bazen cok iyiyim tmm diyorum bazen modum dusuyor
Benimde ara sira modum cok dusuyo diger 2 cocukta boyle seyler olmadi 3. Farkli oldu dusunmemeye calisiyorum kendimi baska ise vermeye calisiyorum umarim en kisa zamanda gecer insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…