2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Listemiz güncellendi

Geçen hafta bana da öyle dedi hakkaten bebekte bisey yok gelmedi çocuk ben galiba sezaryen olacam ya çocuk kilo alıyor. Hayırlısı bakalım göğüs jelini duymadım o ne canım nasil oluyor
Garmastan mış bende başka bişey sandım. Emme hareketi gibi masaj yap dedi günde 5 kere doğumu Uyarıyormuş

bisey sormak istiyorum kizlar konusulmustur kesinde ben kaćirdım herhalde..kan sulandırıcı iģneyi kaç gün önceden bıraktınız? bana dr sordu aksam 7de yapıyorum dedim ozaman birakma vurun gel dedi ya kafam karıstı ilk dogumumda 3 gün önceden bırakmıstım ama dr sorun olmaz sen bırakma dedi bana

Valla benim lohusa sıkıntılarını eşim yaşıyor. Hem her işi yapiyor sağ olsun hem sürekli yorgun bitkin enerjisi düşük. Ameliyat olan benim guya :)
çok eşlerde lohusalık belirtisi daha çok galiba. Benim eşimde her işi yapıyor yemeğe falanda koşturuyor sağ olsun ama ben adama gıcık olduğum anlar oluyor bazen bebeği bile kıskanıyorum lohusalık eşimle aramı açacak diye korkuyorum

Haklisin hiç sormiyim o zaman çarşamba eşimle gideriz hemen alt sokak ama tek çıkamıyorum evden hava serin olmasa battaniyeye solar götürürdüm puset taşınmıyor topuk kanı için gitmiştik annemi almadılar tek başıma 4kat çıkardım dikislerim patlayacak sandım o zaman

Hafta sonu fobim var benim zamanında gelsin artık inşallah kendi sancım la gelir inşallah uzun ve acı veren bir süreç olmaz
Amin canım inşallah, bak ben bu doğumumda yalnızdım iyi geçecek her şey dedim gerçekten de çok kolay ağrısız bi doğum yaptım resmen. Evrene güzel enerji gönderelim.
Kerim asil 36+4 3000 kılo 27.10.2020
Ekliyorum canım. Ay ekliymişsin meğer sen

Son düzenleme:
Tamam canım sen bilirsin bizim sağlık ocağındaki hemşiremiz çok ilgiliydi ayrılıyormuş gerçi onu arayıp sorunca hemen cevap veriyordu, sadece canlı aşı yaptıklarında haftanın belli gününe randevu veriyorlar onun dışında 1-2 günden bişi olmuyodu, ama habersiz randevuya gitmezsem arardı aşısı var neden gelmediniz diye ondan istersen sor dedim.

Bazı doktorlar bıraktırmıyorlar canım sorun olmaz korkma.

Bende bazen böyleyim canım hatta eşime durduk yere gıcık oluyorum adama sinirleniyorum sürekli sebepsiz
Yaaa bende sorun var sanıyordum dün akşam eşim bebeğin eşyalarını getiriyor yavaş yürü rüzgar yapıyorsun bebeğe dedim Normal yürüyorum diyor yani yürümesi bile batıyor bu ara

Inşallah bir an önce sağ salim çıkar canım. Sağlık ocağı topuk kanı alıyor 1 haftalıkken ama sizin belki hast alinmiş olabilir sorarsın. Işitme testi var kalca ultrasonu 1 aylık aşısı birde bizim doktor 1.ayında rutin kontrol için göz doktoruna götürün dedi .Kendin için de kadın doğum bana 5.gün bakmıştı birde 40 in çıktığında gel dedi .

Selam kizlar 4 gundur kanamam yoktu bugun korseyi taktim kanama tekrar baslafi burdan bi arkadasin da oyle olmustu simdi ne durumdasin doktora sordunmu 10 gun oldu bugun bence normal gibi geliyo

poşedi kesip koyuyorsunuz değil mi tam kahverengi kısmı kaplayacak şekilde mi oluyo bide o poşet kaymıyor mu nasıl oluyo .
Yok cnm kaymiyo krem sur kapat sutte akiyo ya yapisiyo
Kizlar benim gibi sizin icinizdede karamsarlik mutsuzluk var mi umarim lohusaliktandir bir an once hayattan zevk almak istiyorum normal olmak tek benmiyim sizde durumlar nasil
Arada oluyodu artik olmuyo canim benimde sadece yemwk saati mide bulantisi oluyo

Kızlar her emzirmede bebeğimizin ortalama kaç cc süt emmesi gerekli? Ben şimdi azıcık emzirdim sonra sağdım 30 cc kadar çıktı iki göğüsten toplam az mı yeterli mi bilemedim

akayy naaptı acaba? Merak ettim onu.
Kızlar herkese selam mesajlarınızı henüz okuyamadım ama iyi dilekleriniz için herkese teşekkür ederim mecburi sezeryana alındım spinal oldum 2 gün yatmama rağmen 2 cm açıldı ve suyum kalmamıştı artık. Bebek için tehlikeye grmeye başlamıştı bugün 11:30 da aldım kucağıma mis kokulumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…