2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar herkese selam mesajlarınızı henüz okuyamadım ama iyi dilekleriniz için herkese teşekkür ederim 💞 mecburi sezeryana alındım spinal oldum 2 gün yatmama rağmen 2 cm açıldı ve suyum kalmamıştı artık. Bebek için tehlikeye grmeye başlamıştı bugün 11:30 da aldım kucağıma mis kokulumu❤️❤️
Gözün Aydın canım 🥰🥰
Teşekkür ederiim yazayım 🤗 soğum tarihi 6 kasım ikiz kız 36+5 hafta 2145-2200 kilo doğdular isimleri nazlı ve eylül💜🤍🙏🏻
En kısa sürede güncelleyeceğim canım 🧿🧿

Merhabalar kızlar bu gün doktora gittik paşa beyin keyfi yerinde 3400 gram olmuşuz nst de ağrı sancı bir şey çıkmadı haftaya cuma günü tekrar kontrole çağırdı doktor o güne kadar bir şey olmazsa tabiki 😊 haftaya cuma gününe kadar da bir şey olmazsa ne olacak diye sordum alttan muayne yapacakmış açıklık varsa 3-4 cm falan suni sancı veririz dedi tabi bebişin kilosu kalp atışına görede değişebilir her şey ya da duruma göre sezeryana alırız ya da her şey yolundaysa bir kaç gün daha bekleriz dedi bakalım hangi seçenek olacak durmak yok beklemeye devam 😅🥰🙈🤷‍♀️

Aynen canım bende erken bekliyordum ama nasip işte benimki de dönmüş sırtını eller bacak arasında yatıyor keyfi yerinde yani bizim cadilarin 😄😄
Aynı durumdayız canım 😂 hatta bugün artık kendimden şüphe ettim de doktor a özellikle kız mı erkek mı bu çocuk diye sordum. Kız dedi ama epey de baktı onu da şüpheye düşürdüm demekki 😂 ama hala rahat rahat yatıyor yerinde bakalım pazartesi günü gelecek artık 🙂🤲🏻

Aynı durumdayız canım 😂 hatta bugün artık kendimden şüphe ettim de doktor a özellikle kız mı erkek mı bu çocuk diye sordum. Kız dedi ama epey de baktı onu da şüpheye düşürdüm demekki 😂 ama hala rahat rahat yatıyor yerinde bakalım pazartesi günü gelecek artık 🙂🤲🏻
Beni de pazartesi çağırdı doktorumuz ama kendi sancin gelmesi daha iyi oluyormuş hep öyle diyorlar ben ilkinde de suni sanciyla doğurdum ikincisi bari kendi gelse kız erken doğar erkek geç dediler ama hâlâ bekliyoruz bakalım kısmet pazartesi gününe canım 😊😊

ay o puset işi sıkıntı tek olunca. ben şu an kanguru mu alsam diyorum ama karar veremedim şu an dururmu diye. perşembe de bizim kontrolümüz var. anneme kızımı bırakacağım götürmek istemiyorum bu dönem hastaneye kimseyi. başbaşa gidicez oğlumla
En sağlıklısı bence portbebe canım ben aldım ilk doğumumda kullanımı çok rahat kışın da çok sıcak tutuyor.

Merhabalar kızlar bu gün doktora gittik paşa beyin keyfi yerinde 3400 gram olmuşuz nst de ağrı sancı bir şey çıkmadı haftaya cuma günü tekrar kontrole çağırdı doktor o güne kadar bir şey olmazsa tabiki 😊 haftaya cuma gününe kadar da bir şey olmazsa ne olacak diye sordum alttan muayne yapacakmış açıklık varsa 3-4 cm falan suni sancı veririz dedi tabi bebişin kilosu kalp atışına görede değişebilir her şey ya da duruma göre sezeryana alırız ya da her şey yolundaysa bir kaç gün daha bekleriz dedi bakalım hangi seçenek olacak durmak yok beklemeye devam 😅🥰🙈🤷‍♀️
Benle aynı durumdasın sende ama beni daha erken çağırdı karar için hayırlısı olsun bakalım bende heyecanla salı gününü bekliyorum 😀

ay o puset işi sıkıntı tek olunca. ben şu an kanguru mu alsam diyorum ama karar veremedim şu an dururmu diye. perşembe de bizim kontrolümüz var. anneme kızımı bırakacağım götürmek istemiyorum bu dönem hastaneye kimseyi. başbaşa gidicez oğlumla
Kanguruda sling lerden almak lazim bende normal kanguru varda 3 aydan önce tavsiye etmiyorlar. Bacaklarını açıp koyulduğu için omurulige zarar veriyormuş em güzeli eski tip portbebe bence ya keske alsaydım diyorum içine köy bebeği örtüsünü de at dümdüz yatsin

@almira85 @kittenlyy @srmsk88 H Heramnky kızlar sağ salim kucağınıza bu güzel günde alın inşallah. Tarih çok güzel bugün 🥰
Geldi bebeğim çok şükür bol kahkahalı bir doğumdu çok eğlenceliydi 😂 sütüm geldi ama bebeğim ememiyor çok ilk WC’ye kalkış felaketti ama artık kendim kalkıyorum. Korkulacak bişi değilmiş tamamen senin elinde

Kızlar bugün kızım hiç uykuya geçemedi sürekli emmek istiyor memede uyuyor yatağa koyuyorum ağlıyor gazını alıyoruz ama yine kıvranıyor yatakta. Doktora yazdım bi gaz damlası önersin diye ama ısrarla gaz damlası vermiyor arabaya bindirip gezdirin demiş. Sizler gaz damlası kullanıyor musunuz

X