2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Bebekler meme emdikten sonra memeyi bırakıp memenin üzerine kafayı koyup uyuyor ya... Çok özlemişim onu valla hiç indiresim gelmiyor kucağımdan öyle yapınca. Çok ballllll ❤️
Ayyyy bana bunlar rüya gibi geliyor karnımda resmen bi çocuk var allahım biz de bunları yaşayacak mıyız😍😍😍

Göğüs altında boşluk hissediyor musun nefes almada rahatlama o zaman iniyor bebek.. hele de göbek göğüsleri taşıyordu benim ertesi gün inmiş artık taşımıyor 😅 o kemik sesleri de neyden oluyomuş biliyo musun vücut bi hormon salgılıyor adını unuttum kemikler dokular yumuşuyor gevşiyor resmen doğum anında rahatça açılsın diye çok harika değil mi
Evet eskisi kadar zorlanmıyorum nefes almada heleki banyodan sonra nefes alamıyordum şu an o güçlüğü yaşamıyorum ay bunlar yaklaitığının habercisi eyvahlar olsun 😱 Bu arada verdiğin bilgi için teşekkürler ben bilmiyordum endişelenmeye başlamıştım

Kızlarr kimse cevap yazmadı 😣 panik olduk biz çok sık kasılma olunca doktoruma sordum hastaneye git bakalım ebe muayene etsin dedi. Nst de sancı çıktı fakat açılma yok ebe sanki tam emin olamadı kaç kere muayene etti alttan anlamadım ben bu işi

Evet eskisi kadar zorlanmıyorum nefes almada heleki banyodan sonra nefes alamıyordum şu an o güçlüğü yaşamıyorum ay bunlar yaklaitığının habercisi eyvahlar olsun 😱 Bu arada verdiğin bilgi için teşekkürler ben bilmiyordum endişelenmeye başlamıştım
Panik yok ya yaklaşsın tabi sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 😍 ben her an nişanım gelsin sancım başlasın diye bekliyorum heyecanla

Kızlarr kimse cevap yazmadı 😣 panik olduk biz çok sık kasılma olunca doktoruma sordum hastaneye git bakalım ebe muayene etsin dedi. Nst de sancı çıktı fakat açılma yok ebe sanki tam emin olamadı kaç kere muayene etti alttan anlamadım ben bu işi
Hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz sakin olmaya çalış hastanedesin rahat ol 🥰

Düzenli mi kasılmaların kasılma sayacı ile kontrol et.. Açılma varsa söyler mutlaka 1 cm bile olsa belki yeni başlıyordur sancın hayırlısıyla sağlıkla al kucağına stres yapma bebişini düşün

Düzenli mi kasılmaların kasılma sayacı ile kontrol et.. Açılma varsa söyler mutlaka 1 cm bile olsa belki yeni başlıyordur sancın hayırlısıyla sağlıkla al kucağına stres yapma bebişini düşün
Sayaçla bakmıştım düzenli geliyordu ama kasıklarda pek bir ağrı yoktu . Belki de başlangıçtır. İlk olunca böyle çok stresli oluyor insan. amin inş canım çok sağol🌺

Panik olma canım vaktin gelmiş inşallah güzel ilerler ❤️🙏

Ya bana arkadaşım bi tane link gönderdi kendi kullanmış yamuna diye bir marka ama 300 TL yani bir korse için değer mi bilemedim. Medical korse nereden aldın medicallerde mi satılıyor
Ben owli doğum sonrası korse aldım 100 tl ye trendyoldan çok güzel biseye benziyor bi bak istersen beden ölçüleri yazılı orda

Kızlar yarın ilk bebek kontrolumuz var yanima cantaya ne alayim kiyafet bez islak mendil disinda akliniza gelen benim düsünemediğim birsey var mi 😁 unutmusum gibi geliyo 10 sene sonra bebisle yola cikacagim gerildim galiba 🤭🤭
Alt açma al bence bebeğin koyduğun yerlere serersin

Günümüz seninle aynı bende ne sancı var ne başka bir şey hayırlısı olsun ben de yarın kontrole gideceğim bakalım ne diyecek doktorum 😊
Evet aynıyız canım ben dün baya bi temizlşk falan yapmıştım . Ebe yordun mu kendini bu aralar o yüzden de olmuş olabilir dedi tetikteyim şu an bakalım senin ne olacak yarın açılma falan var mıdır ki acaba

Aynen öyle belirti vermiyor hiç bunlar.. kasılmalar çok sıklaşıyor ama sonlara doğru benimkiler öyle oluyordu en azından.. Bebeğin yeri çok daralıyor hareketleri çok yavaşlıyor ama çok daha güçlü oluyor itme gerinme yapıyorlar genelde ve son ayda hızlı kilo alıyorlar sıkış tepiş duruyolar yazık.. Yeter ki sürekli hareket hali olsun yani uzun süre hareketsizlik durumunda endişe edilmeli
Aynen canım hareketsizlik olunca bazen korku kaplıyor benimde icimi ama elimi karnına götürünce kıpırdıyor hemen kuzum cok sukur. Bende bir sabırsızlık var heralde hemen kavuşayım istiyorum 🤣 Allah 41. Haftada olanlara sabir versin

X