Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
31+'da alınıyodur diyosun eman ne karışık kuruşuk işler. Kendi doktorum olsa 1 gün falan kaydırır hani son adetimi belki ama devlet hastanesinde İlk defa göreceğim doktor ne der ne yapar bilemiyorum
Devletteki doktor seni tanımıyor zaten son adet tarihini bir gün önce söyle😄ki bence öyle yapmasan da yazarlar ya sıkıntı etmezler. Devlete nereye gideceksin

Peki eşin için normal miydi börekçide bayramlaşmak? İçinde olmayınca çok komik ama içinde olunca hiç de komik olmayan bir durum 😂
Mesafeyi de seviyor belli ki ama yalnızca kendisi için 🤦🏻‍♀️
Eşim için çok normal çiçeğim çünkü normalde hiç kutlamıyorlar bayramın lafı bile geçmiyor, niyeyse ben aileye gelince bi tribe girdiler keşke devam etseydi muhteşem gelenekleri zorla görüşüyorum zaten. Benim ailem için çok önemlidir mesela, ben de çocuğumu o şekilde yetiştirmek isterim sıkmadan. Evet canım aynen, kendisi için mesafeyi çok seviyor o meşgulken asla ortada yok ama ben şu an aktif çalışmıyorum ya her zaman onunla buluşmaya hazırım kapım hep açık 😂 öyle sanıyordu büyük hayal kırıklığı oldu, yakınız ya bi de vakit geçireceğiz sandı ama maalesef. Ben de isterdim ama normal biri olmadığı için ya çok uzak ya çok yakın oluyoruz, dengeyi kuramıyor çünkü.

Kızlarrr nasılsınız bebikolar nasıl ?? Bugün sağlık ocağına gittim hemşire emzırme egıtımı verdi bilgiler verdi birde doğuma yakın gidicem bebek doğunca da gelırsın uygulamalı gosteırırım dedı😅
Bebisler kıpırdama olunca insanı rahatlatiyo iyi diye düşünüyorum kontrollerde bı sorun çıkmadı şükür inşallah zamanında gelsinler 🙏 benide aradılar tansiyon falan bakalım eğitim de verelimm diye yarın gidicem bende bi bakim. Emzirmede tecrübe edindik ama birinci çocuktan dolayı yine de bı eğitim falan almamıştım belki daha ise yarayacak bilgiler öğrenirim🙂

Evet, börekçi evinin tam karşısı oraya çağırıyor bayramlaşmak için ajfksjks yok canım arama zahmetine bile girmeden her istediğinde evime gelip görebileceğini zannediyor(du) tamamen ortadan kaldırdık o ihtimali işalla 😂 ben diyorum size benim kv yeni bir tür. Kimsenin hayatında bu kadın gibi veya ona benzeyen biri yok.
Senin kayınvalidene gerçekten çok şaşırıyorum ya evine almaması nasıl bir boyut buluşmak için cafelere çağırması ay çıldırası ne değişik tövbe tövbe ilk defa böyle bir tür cidden

Bebeğim benim de özellikle gece ve sabahları adet sancısı gibi sancılarım oluyor, belden dizime kadar vuruyor sol taraftan. Doktor normal dedi, bence bir sıkıntı yoktur ama istersen bir git için rahat etsin nstye bağlarlar muhtemelen
Şimdi gidicem acilde ebeler var inşallah bakarlar nst ile kuzum vajinamın içi zonkluyo sanki adet olucam gibi her an korkuttu bi gideyim

Senin kayınvalidene gerçekten çok şaşırıyorum ya evine almaması nasıl bir boyut buluşmak için cafelere çağırması ay çıldırası ne değişik tövbe tövbe ilk defa böyle bir tür cidden
Ben alışmıştım hep dışarda görüşüyorduk benim de işime geliyordu bana gelmiyor mesafeliyiz diye, tüp bebek + gebelik olunca baktım benden çıkmıyor bir de haber vermiyor ajfksks ben boşuna delirmedim bebo, sen annesin biz 5 geleceğiz sen 1 geleceksin ama nerde. Bir yerde patlayıp neden uzaksın vs derse her şeyi anlatacağım da düzelir samimi oluruz diye korkuyorum bu şekilde mobbinge devam mı etsem acaba 😂

Yardım etmesine eder de dediğin gibi özgürlüğünü kısıtlar, sen belki o gün yapmak istemeyeceksin ama mecbur hissedeceksin yani. Ayrıca kendi kızınla gelinin bir değil ya, ben inanmıyorum asla 😂 insanın kendi annesi ne olursa olsun kvye göre daha az batıyor. Sen ben yapamayız onlarla, ne kadar uzak o kadar iyi. Biz o habersiz gelme olaylarından beri -1.5 ay falan oldu- 1 kez dışarda görüştük sadece mesela yardıma ihtiyacımın olduğu zamanlar da olmadı değil ama yok yani ben çağırmam yardım da istemem biliyorum pişman edecek beni. Benimki zaten hayatımıza dahil olmaya yer arıyor istenmediğini bildiği için. Ütü çamaşır faslı olacak annemle yavaş yavaş yaparım en kötü kadını çağırırım yine de istemiyorum onu.
Bencede hazir uzakken uzak kalsin dertsiz basina dert arama 🤣

Eşim için çok normal çiçeğim çünkü normalde hiç kutlamıyorlar bayramın lafı bile geçmiyor, niyeyse ben aileye gelince bi tribe girdiler keşke devam etseydi muhteşem gelenekleri zorla görüşüyorum zaten. Benim ailem için çok önemlidir mesela, ben de çocuğumu o şekilde yetiştirmek isterim sıkmadan. Evet canım aynen, kendisi için mesafeyi çok seviyor o meşgulken asla ortada yok ama ben şu an aktif çalışmıyorum ya her zaman onunla buluşmaya hazırım kapım hep açık 😂 öyle sanıyordu büyük hayal kırıklığı oldu, yakınız ya bi de vakit geçireceğiz sandı ama maalesef. Ben de isterdim ama normal biri olmadığı için ya çok uzak ya çok yakın oluyoruz, dengeyi kuramıyor çünkü.
Ben böyle bir insan tanıdım ya, kayınbiraderim. Kendi odasının kapısını kilitleyip, kardeşini bile içeri sokmazken, biz evlenince hepimizin dışarıda olduğu ve işe döneceğimiz bir gün evimizin anahtarını istemişti. Sonuçta biz de çok uzak olduk 😀

Anne olunca anlarsın dediler ya bize yıllarca, anne olunca bazı annelerdeki soğukluğun aslında normal olmadığını anlamak bende çok hayal kırıklığı yaratmıştı. Yine de bayramda börekçiye çağırmak başka bir seviye, kabul ediyorum 😂

Ben böyle bir insan tanıdım ya, kayınbiraderim. Kendi odasının kapısını kilitleyip, kardeşini bile içeri sokmazken, biz evlenince hepimizin dışarıda olduğu ve işe döneceğimiz bir gün evimizin anahtarını istemişti. Sonuçta biz de çok uzak olduk 😀

Anne olunca anlarsın dediler ya bize yıllarca, anne olunca bazı annelerdeki soğukluğun aslında normal olmadığını anlamak bende çok hayal kırıklığı yaratmıştı. Yine de bayramda börekçiye çağırmak başka bir seviye, kabul ediyorum 😂
Ahahahaha ya erkeklerin böyle olması daha kabul edilebilir bence, genel olarak benciller çünkü ama bir annenin bu şekilde olması bana çok garip gelmişti ilk evlendiğimde. Sonradan alıştım çünkü uzaktık 2-3 haftada bir birkaç saat görüştüğümüz için bana ne aman güzel bir restoranda yemek yiyorum gözüyle bakıyordum ama olay bana çat kapı gelmeye başlayınca bütün ilişkimi kesmek zorunda kaldım. Orta yolu bulamıyor çünkü dengesiz biri ve sınırlarını bilmiyor, her şeyi manuel ayarlaman gerekiyor 😂 3-4 hafta önce hastaydım, burda bahsetmiştim yine çat kapı geldi eşim gönderdi bir daha habersiz gelme dedi ama sesin kötüydü duydu o gün, diğer gün aradı nasıl oldun diye iyiyim sağ ol dedim niye bana haber vermiyorsun yardımcı olmak istiyorum çorba yapardım dedi. Abartacak bir durum yok gribim ayrıca benim çorbam var sağ ol dedim sarıyer börekçisine gidelim gel dedi ajfjajkcjwfljdjds

Ben alışmıştım hep dışarda görüşüyorduk benim de işime geliyordu bana gelmiyor mesafeliyiz diye, tüp bebek + gebelik olunca baktım benden çıkmıyor bir de haber vermiyor ajfksks ben boşuna delirmedim bebo, sen annesin biz 5 geleceğiz sen 1 geleceksin ama nerde. Bir yerde patlayıp neden uzaksın vs derse her şeyi anlatacağım da düzelir samimi oluruz diye korkuyorum bu şekilde mobbinge devam mı etsem acaba 😂
Yani huyunu bilmiyorum ama hiç açıcı durmuyor bence mesafe iyidir yaa

Yani huyunu bilmiyorum ama hiç açıcı durmuyor bence mesafe iyidir yaa
Aynen canım, o habersiz gelmesinden beri bir kez dahi aramadım artık o görüşelim diye aradı yine dışarda buluştuk yemek yedik çok yüzeysel konuştum o kadar. O da temkinliydi sanki biraz anlamış gibiydi, hiç aramıyor artık o da 😂 böyle olmayı ben de istemezdim ama başka türlü olmuyor, mutlaka beni sinirlendirecek bir şey yapıp haddini aşıyor yüz göz olmak istemiyorum. Bebek olmadan soğukluk çok iyi oldu o zaman da bahaneyle gelip dururdu çünkü, şimdi çekinir en azından tavrım değişmeyecek çünkü soğukluğa ve yüzeyselliğe devam.

Ahahahaha ya erkeklerin böyle olması daha kabul edilebilir bence, genel olarak benciller çünkü ama bir annenin bu şekilde olması bana çok garip gelmişti ilk evlendiğimde. Sonradan alıştım çünkü uzaktık 2-3 haftada bir birkaç saat görüştüğümüz için bana ne aman güzel bir restoranda yemek yiyorum gözüyle bakıyordum ama olay bana çat kapı gelmeye başlayınca bütün ilişkimi kesmek zorunda kaldım. Orta yolu bulamıyor çünkü dengesiz biri ve sınırlarını bilmiyor, her şeyi manuel ayarlaman gerekiyor 😂 3-4 hafta önce hastaydım, burda bahsetmiştim yine çat kapı geldi eşim gönderdi bir daha habersiz gelme dedi ama sesin kötüydü duydu o gün, diğer gün aradı nasıl oldun diye iyiyim sağ ol dedim niye bana haber vermiyorsun yardımcı olmak istiyorum çorba yapardım dedi. Abartacak bir durum yok gribim ayrıca benim çorbam var sağ ol dedim sarıyer börekçisine gidelim gel dedi ajfjajkcjwfljdjds
Börekçiyle anlaşması falan olabilir mi ahdhfjsks

Özel günlerde börek hediye edin de şu kadın böreğe doysun yazıktır 😂😂😂

Canım Sarıyer böreği çekti nyie yaptın bunu...

X