2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Maşşalah canım benim darısı benim başıma pazartesi

Günaydın kızlar

Düşünüyorum da valla nasipten öteye yol yok.
O kadar hastane çıkışı beğen şu mu olsun, bu mu olsun diye aylarca oraya buraya bak...
O kadar hastane çantası hazırla çeşit çeşit şey koy...
Hastane ile anlaş fotoğrafı çekilsin diye doğum ertesi...
Hiç bir şeyi kullanmadan geri dön...
Biz planlar kurarken hayatın başka planları oluyor

Bu sabah doktorla görüştük ağzındaki hortumu tamamen çıkarıp oral beslenmeye geçmişler Crpsi 2 gelmiş çok iyi. Bu düzeldiği anlamına geliyor. Çok nazlı yiyormuş ama, 7 güne tamamlayıp bu beslenme işini de halledip öyle taburcu etmek istiyorlar. Bugün eşimle bakacağız gidip görüşüp imza atıp sorumlu çıkarabilir miyiz onu soracağız. Eğer olursa bugün taburcu ederiz kuzumu. Olmazsa Pazartesi inşallah.
Acele etmek istemiyorum tabi ama bebek dediğin annesine ihtiyaç duyar daha fazla orada yalnız kalmasın istiyorum. Bakalım nasip

Maşallah canim gözün aydın Allah analı babalı büyütsün

Bezin arka kısmını iyice oturt sıkmayacak sekilde bagla canım bizim de bir kaç kez öyle oldu bezle alakalı değil simdo tam kavrayarak bagliyorum acar acmaz da pipiye peçete veya pamuk koyuyorum çiş oraya geliyor illaki bi işiyor ama
Bu arada bezden bahsetmişken ben sleepy kullanıyorum memnunum ama hast hediye bize evy baby diye bi bebek bezi verdi çok güzelmiş bezin uzunluğu ve bel kısmının oturması çok hoş çiş de çıkmadı acaba ona mi geçsem dedim

Kesinlikle nasipten öteye yol yok. 9 kasım mi 11 kasım mi tarih cekemezken 21 gündür hayatimda Onlar iyi olsun da canları sağ olsun hiçbirşeyin önemi yok. Acele etme hast daha kontrollü olur pazartesi Ne bisey kalmadı zaten sonra bol bol senin artık Göğsünden hiç bırakmazsın kuzunu

Euvbaby çok güzel ama her yerde bulunmuyor aklında olsun. İnsan zorda kalıyor bu swfer de :)))

Plan yaparken işte sen de erken aldın de mi o da senin nasibin Aynen bakalım hastane ne derse o.

Günaydın kızlar.

benim de gece yatışım yapıldı testler yapıp sabaha suni başladılar. şu an sancılar katlanılır durumda, ne olur dua edin, kazasız belasız bir avazda alayım minnoşu kucağıma. İlkinde çok çektim suniyi bunda hemen açılmam olur inşallah Öptüm hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…