2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kizlar ben doğum yaptım nehir Kayra 3150gr 49cm doğdu normal doğum epidural yaptılar ama geç yaptilar hiç etki etmedi sancılar fenaydı ama geldiğim zaten4cm açıklık olduğu için hızlı ilerledi Allah'tan çok şükür diyelim artık yarın sabah taburcu ederim dedi doktor doğumhane sen yürüyerek çıktım Allah herkese nasip etsin tek nefeste kurtarsın inşallah

tebrik ederim 💐 hoşgelmis miniş..saglikla buyutun 😍

Ay kızlar ben iyice kafayı yiyeceğim, haftaya okullar tatil diye eltimler sehirdisindan bize gelecekmiş. Benim zaten doğum zamanım, bi de bizi ziyarete geliyorlar. Şaka gibi! Oda yetmezmiş gibi kv 10 gundur Antalya’dan başlayıp Ege turu yaptılar ve onlarda bize gelecek sanırım. Ben kafayı yiyeceğim tam doğum zamanı. Eşime de diyemiyorum. Onunda umrunda değil.

Allah sabır versin..
düşüncesiz insanlar yüzlerine vurmadan anlamıyorlar.

selam hanimlar, epeydir bakamiyorum gruba herkes iyidir inşallah.
yeni bebişler gelmiş, hoşgelmiş kuzular sağlıkla büyüsünler insallah 😊
annleri tek tek tebrik ederim 💐
doğuma girecek annelere de saglikli hayırlı doğumlar dilerim 💜
imzada 39.hafta yazıyor ama ben yeni 38'e girdim.
bugün nst'de azıcık ağrı çıktı ama ben ağrı hissetmiyorum, sanci, kasılma namina ciddi bi sıkıntım yok ama bazen kızın aşağıya dogru zorladığını yerleşmeye çalıştığını hissediyorum.
hep dedigim gibi uzun bacakli bi kız olacakmış benimki..
2926 gr, boyu 52 cm görünüyormuş.
bekliyoruz bakalim 👩‍👧😊

Ben ilk günler karnim rahatlasın diye taktım hareketlerimi kolaylaştırdı şimdi takmıyorum çok sıkı olmayan ayarda takabilirsin cnm
Benimkibin ayarı yok aslında öyle bel ölçüsüne göre M beden diyor üzerinde. O yüzden belki de çok sıkı geldi. Biraz alıştım ama. Ben de karnım toplansın diye takıyorum.

Midem
Canım yapmıyorlar maalesef, benimde babam temaslı çıktı riskli gruptaydı aile hekimliği aramış belirti gösterirsen ara ilaç getirelim demiş ortada test filan da yok. Temaslı olunca karantina da belirti gösterirsen ilacı getirirp test yapıyorlar sonra test sonucu pozitifse arayıp ilaçlara başlayın diyorlarmış. Cok şükür babamda bi belirti yok ama iste babamdan dolayı annem kardeşlerim hep evde karantina da. Annemde gelemiyro. Test yapmıyorlar belirti yoksa öyle
çok geçmiş olsun . Evet yetişemiyorlar demek ki

Amin canım. Eşim ilacın 4. gününde toparlamıştı kendini. Ama nefes darlığı daha uzun sürdü. Korona yüzünden onda horlama kaldı bende de burnumdan hiç geçmeyen bir yanık kokusu. Çünkü benim tat ve koku duyularım gitmişti dokular yenilenene kadar burunda geçmeyen kokular olurmuş. Allah beterinden korusun kabullendik napalım ne zaman geçer bilmiyorum hiç😔
Ne pis bi hastalık . Geçer inşallah. Aşı da bulundu diyorlar inşallah feraha çıkarız tez vakitte

Kizlar bise sorcm ama gulmeyin😀😀

Simdi malum bnm ki 2 haftaliktn fazla oldu ama 2 gundur emmeye calisiorz ve kabul etmio yani ememiyo sagip biberonla veriorm memeyi de alistirmaya calisiyorum

Soruma gelirsek 😀

2 saatte bir emziriryoruz ya diyelim 22 de basladim emzirmeye atiyorm 45 dk surdu emmesi bu iki saati emzirmeye basladigimz saatten mi sayicaz yoksa bittigi saatten mi valla bence bittigi saatten saymak mantkli ama bilemedm

Simdi malum bnm ki 2 haftaliktn fazla oldu ama 2 gundur emmeye calisiorz ve kabul etmio yani ememiyo sagip biberonla veriorm memeyi de alistirmaya calisiyorum

Soruma gelirsek 😀

2 saatte bir emziriryoruz ya diyelim 22 de basladim emzirmeye atiyorm 45 dk surdu emmesi bu iki saati emzirmeye basladigimz saatten mi sayicaz yoksa bittigi saatten mi valla bence bittigi saatten saymak mantkli ama bilemedm
Bittiği saatten saymak mantıklı bence. Ben öyle yapardım.

💕 Kasım Anneleri 💕

Gün Sayan Annelerimiz 🤰🏻🤰🏼

@Kayra009 - Sürpriz
@SuEliFcan - Sürpriz
Evaleyn Evaleyn - Sürpriz
@Ftm009 - Sürpriz
@Nilay5454 - Sürpriz
@lawyerlaw - Sürpriz
@Uzaygrn - Sürpriz
Dilandilan Dilandilan - Sürpriz
@Anneler melektir - Sürpriz
@akayy - Sürpriz
@Mazerrr - Sürpriz

@Derinndn1234 12 Kasım
@olmazsanolmaz 14 Kasım
@Elifseda 16 Kasım
@251013 16 Kasım
@nagihan3005 18 Kasım
@Dasmeer 19/20 Kasım
@kittenlyy 20 Kasım
@srmsk88 20 Kasım
@Kbdemirel 20 Kasım
@Heramnky 20 Kasım
Elos35 Elos35 20 Kasım
canım benim dogum 25 kasıma ertelendi

Kızlar ya gögüslerim çok şişti ve sertleşti bebiş emimiyor ama üst kısımlardaki sertlik drvam ediyor ağrıda yapmaya başladı ne yapmalıyım
Ilik sicak havlu koy memene ise yariyo

Soruma gelirsek 😀

Bittiği bence
Yarın tontiko kızımdan kan alınacak, uyuyamıyorum böyle içim pırpır. İnşallah güzel sonuç gelir de artık yarın evimize getiririz. :dua:
Çok özledim çok ❤️
Gidip hastaneyi basacağım sonunda verin huleynnn çocuğumu diye :KK70:
Ins iyidir minnos kavusursun awrtik.

Kizlar ben bk yedim annemlerden ayri şeyler yiyordum nasisa sutum cok cok wz diye dayanamayıp barbunya yedim ve bütün gün aci cekti kizim az once annem kimyon cayi verdi cok az. Ilk basta vermemstm ama dayanamadm. Cok ise yaradi szn de aklinzda olsun. Ins bi zrari yoktur.

Sizce su an mememdeki sutu sağcwam yav vereykm mi vereyim dimi ne de olsa ağiz sutu değerli.

Kızlar herkes doğurdukça burası çok sessizleşti 🥺 ben buraya katılmayı baya geç akıl edebildim ama her girdiğimde mesajları okumak çok iyi geliyordu 😍 şimdi uykusuzum heyecan mı yaptım nedir kalbim pır pır nasıl yapıcam nasıl olacak bundan sonraki hayatımız diye düşünüyorum 😳 duygusal bi topum şu an 😂

X