2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
ben cok zayıfım. 20 kg aldım 2 hamileiğimde suan 45,5 im. kilo alacagıma zayıflamaya devam ediyorum. boyumda 1,69. bu hamileliğimde de alayımda daha gitmesin derdindeyim. spor da yapıyorum pek mümkün gozukmıuyor bu durumda
Aha spor dedi... Ne sporu bu? Hem de tecrübeli bi ana.. gebeyken ne gibi sporlar yaptın acaba?

Aha spor dedi... Ne sporu bu? Hem de tecrübeli bi ana.. gebeyken ne gibi sporlar yaptın acaba?
Hergun en az 1 saat sahilde Yürüyüş yapıyoruz. Antalya da oldugumiz içinde sıkça denize girip yüzüyoruz. Evde de eliptik bisiklete biniyorum 12. Haftadan sonra..

uraz da kanamam olduğunda doktor kesinin dışındaysa kanama bebek tutanabiliyor ama kesenin içindeyse kanama bebek tutunamıyor demişti. kesenin dışındaydı kanamam. baya da vardı hemde. ama tutundu yavrucak. işte bende onu merak ettim aslında nerede kanaması var acaba?
Kanamanin yerine dair bişey demedi doktor kese duruyor dedi alttan bakarak

Ilki erkekti benim, sevinmiştim.Karnımda öldü. Hic muhim diilmis cinsiyet filan.
Aynen canm benim de karnımda öldü cinsiyete hic önem vermiyorum bende oğlum var Birde kızım olsun demiyorum sağlıklı ve hayırlı evlat olsun tek isteğim sağlıklı gebelik geçirmek Allah izin verirse.

X