2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
6+1 de bugün doktora gittim keseyi gördük. Doktor boş bir gebeleik degil dedi. 5 haftalık gibi duruyor dedi. Bir kac hafta sonra daha netlesir dedi. 2 -3 hafta sonra tekrar gidecegim.
Aq geç döllenmemi olmuş acaba? Doktor geriden gelmesi ile ilgili bir şey söyle dimi peki?

Kızlar cinsel ilişki konusunda doktorunuz birşey dedi mi bize spermin etkisinden dolayı prezervatif kullanın dedi ama o mereti de hic sevmiyorum :bicak:
Biz yapıyorduk aslında ama 8. Haftaya kadar ara vermek istedik. 2 Hafta sonra devam edeceğiz. 8. Haftadan sonra da açıkçası pek bir şey kullanmayı dusunmuorum. İçeriye boşalmak enfeksiyon sebebi olabiliyormuş gerçi ama prezervatif vat olan kaygan jelin de bebeğe pek yararlı olduğunu sanmıyorum ben

Ay bizim evin ortamı gibi olmuş sizin ilişkiniz :) oğlak hiç tanıdığım yok. Karakterlerini de bılmiyirum açıkçası. Boğa ve oğlaktan çok farklı oluyorlar mi? Belki oğlak olur seninki de 22 gün erken doğarsa :)
İLK DOĞUM SEZERYAN OLDUĞU İÇİN BUDA ÖYLE OLACAKTIR HAYIRLISIYLA Bİ KESEYİ GÖRÜP KALP ATINI DUYUP SAĞLICAKLA İLERLERSE... DURUMA GÖRE BAKILIR BAKALIM HAYIRLISI CANIM..OĞLAKLAR İNATÇIDIR ÇOK AMA ÇOK TA GUVENİLİR VE DÜRÜSTTÜRLER GENEL OLARAK TABİ YÜKSELENİDE HESAPLAYIP DOĞUM ANINI GERÇEKLEŞTİRMEK LAZIM :KK66:

İLK DOĞUM SEZERYAN OLDUĞU İÇİN BUDA ÖYLE OLACAKTIR HAYIRLISIYLA Bİ KESEYİ GÖRÜP KALP ATINI DUYUP SAĞLICAKLA İLERLERSE... DURUMA GÖRE BAKILIR BAKALIM HAYIRLISI CANIM..OĞLAKLAR İNATÇIDIR ÇOK AMA ÇOK TA GUVENİLİR VE DÜRÜSTTÜRLER GENEL OLARAK TABİ YÜKSELENİDE HESAPLAYIP DOĞUM ANINI GERÇEKLEŞTİRMEK LAZIM :KK66:
AA ben senin ilk doğumun sanıyordum

Bugün 6+2 olmuşuz özel hastaneye gittik önce boş kese gördü serum verdi birsürü şeyler sonra tekrar baktı ve yine sadece kese gördü Küçük nokta kadar beyazlık vardı bu olabilir diyor kesin cevap yok ama sperm tarzı hareketli bir şey gösterdi bir görünüp bir kayboluyor. Cidden moralim çok bozuk.Geçen hafta gittiğim zaman 1 hafta sonra gel kalp atışını görürüz dedi ama bir sürü para kilitledi bize. Bel fıtığım olduğu için de normal doğum olmaz dedi Avrupa yakasında önerdiğiniz doktor var mı? Bu sefer Bahçelievler devlet hastanesine mi gitsem özele mi devam etsem?

Bugün 6+2 olmuşuz özel hastaneye gittik önce boş kese gördü serum verdi birsürü şeyler sonra tekrar baktı ve yine sadece kese gördü Küçük nokta kadar beyazlık vardı bu olabilir diyor kesin cevap yok ama sperm tarzı hareketli bir şey gösterdi bir görünüp bir kayboluyor. Cidden moralim çok bozuk.Geçen hafta gittiğim zaman 1 hafta sonra gel kalp atışını görürüz dedi ama bir sürü para kilitledi bize. Bel fıtığım olduğu için de normal doğum olmaz dedi Avrupa yakasında önerdiğiniz doktor var mı? Bu sefer Bahçelievler devlet hastanesine mi gitsem özele mi devam etsem?
Sanıyorum orada medical park var. Karşı tarafta. Geçen sene arkadaşım oraya gdiyordu. Oraya bir bak istersen arkadaşım. Arkadaşımın doktoru çok iyidi. İsmini söyleyebilirim istersen sana. Bu arada uraz 6+6 da kesenin içinde gözüküp kalbi atmaya başladı. Kanamayla hastaneye gittiğimde görmüştüm ilk defa. Moralini bozma.

Sanıyorum orada medical park var. Karşı tarafta. Geçen sene arkadaşım oraya gdiyordu. Oraya bir bak istersen arkadaşım. Arkadaşımın doktoru çok iyidi. İsmini söyleyebilirim istersen sana. Bu arada uraz 6+6 da kesenin içinde gözüküp kalbi atmaya başladı. Kanamayla hastaneye gittiğimde görmüştüm ilk defa. Moralini bozma.

Evet biliyorum orayı henüz 2 haftalıkken gittim bebek kesinlikle yok dedi bende iki tane ağrı kesici ilaç kullandım İnşAllah bir sorun yoktur. 6.haftada sezaryen olacaksın dedi doktor buna da inanamıyorum

kızlar dün hamileliğimi ilk defa kullandım:KK33:
tatlı almaya gitmiştim..ama orda başka bi tatlı çok güzel göründü..o_O
ayh dedim ben hamileyim de canım şundan çekti 1 dilim verir misiniz :kk77:
kendinizi çok ii hissediyosunuz valla siz de yapın mutlaka :KK45:
Çok tatlısın valla benimde geçen canım öyle başka tatlı istemişti ama utandım isteyemedim

canım başka bi doktora daha göster için rahat etmekse biraz bekleyip beta hcg filan kaç olmus

NİSA HASTANESİNDE DE GÜZEL DOKTORLAR VAR DİYORLAR BİDE HEPSİ KADIN ÇALIŞANLAR

bugun hamilelik testi aldim,yarin sabah ogrenicm ins. bat'a 4gun kaldi,erken gosterenden aldim. varsa vardir yani duzenli adet old icin yumurtlama zamanini da biliyordum. bir haftadir surekli sizi var goguslerimde,ya bi belirti ya da bu aya ozel bi durum oldu. ilk hamileligimde hicbi belirti yasamamistim sahsen. yani yarin ya tamam ya devam :duduk::deli: @Saglikliyasamgunlugumm sen ne yaptn cnm? ikimiz yakindik tarihlerde.

Özel hastanede başka bir doktora göründüm alttan muayene ile baktı kese duruyor ama düşük tehlikesi var hastaneye yatıracağım dedi ama yatamadık doluyuz akşama anca boşalır dedi sekreter sanki otel odası acil gitmişiz zaten . Dedim madem verilen ilaçları acilde yapadursunlar yok dediler odaya geçince yapılacak
Sinirlenip çıktık şimdi tıp fakültesine gidiyoruz
Ayyy canım umarım herşey yolunda gider

ayh evet ya..ben böyle lisedeyken fln.40-45 yaş arası kadınlar çocuk yapardı..anneme de demişlerdi de ordan biliyorum :KK48:

bu konuda haklısın canım..çok normal tedirgin olman..ama ilk doğumun olmadığı için çok da sıkma kendini..bişi olmaz inşallah..
Ayyyyy benim ilk doğumum olacak eyvaahhhh yaşta 37

X