2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
ben cok zayıfım. 20 kg aldım 2 hamileiğimde suan 45,5 im. kilo alacagıma zayıflamaya devam ediyorum. boyumda 1,69. bu hamileliğimde de alayımda daha gitmesin derdindeyim. spor da yapıyorum pek mümkün gozukmıuyor bu durumda
Senin gibilere genetik şanslı diyoruzz. Benim kuzenimde öyle ya. doğumun ertesi günü fidan gibi olurdu. Ben bir sene toparlak gezdim :KK53:

Özel hastanede başka bir doktora göründüm alttan muayene ile baktı kese duruyor ama düşük tehlikesi var hastaneye yatıracağım dedi ama yatamadık doluyuz akşama anca boşalır dedi sekreter sanki otel odası acil gitmişiz zaten . Dedim madem verilen ilaçları acilde yapadursunlar yok dediler odaya geçince yapılacak
Sinirlenip çıktık şimdi tıp fakültesine gidiyoruz
sakin ol canım başka hastaneye git stres dahada tetikler seni...

Inşallah cnm hamilesindir. Kanda gebelik testi yaptirsana. Kimyasal gebelik olduğunu nasıl anlamıştın geçen ay? Kan değerlerinden mi
Günüm geçince evde test yaptım pozitifti bı hafta kadar bekledim doktora gitmek için randevu dan bı gün önce rahatsızlandim acile gittim 12.98 çıktı demekki düşmeye başlamış dedim ertesi gün kanamam başlamıştı bı iki gün sonra tekrarladim 0 a inmişti. :/

Günüm geçince evde test yaptım pozitifti bı hafta kadar bekledim doktora gitmek için randevu dan bı gün önce rahatsızlandim acile gittim 12.98 çıktı demekki düşmeye başlamış dedim ertesi gün kanamam başlamıştı bı iki gün sonra tekrarladim 0 a inmişti. :/
Benim geçen kimyasal gebelikti. Hemen peşine tekrar hamileyim inşallah seninde öle olur

40 yaş çocuğu tatlı olur derler..eskiden modaydı ya hatırlıyo musun :KK48:
ama genç hali gibi olmuyor insanın yine de risk her hamilelikte var ama bu yaşlarda x2 ... biraz tedirginlikk söz konusu ve hayli merak ...nasıl geçer nasıl olur vs vs..Allah hepimize yardım etsin canım

X