2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
GÜnaydınn :KK200:
Suan kac kilosunuz kızlar:KK49: Ben ilk hamilelegimde 27 kilo aldım 85 le dogurdum sonra verdim o aldıklarımı diyetle tabiki:olamaz: Suan 61 kgyum bunda biraz daha bilincli olarak beslenmek istiyorum

Özel hastanede başka bir doktora göründüm alttan muayene ile baktı kese duruyor ama düşük tehlikesi var hastaneye yatıracağım dedi ama yatamadık doluyuz akşama anca boşalır dedi sekreter sanki otel odası acil gitmişiz zaten . Dedim madem verilen ilaçları acilde yapadursunlar yok dediler odaya geçince yapılacak
Sinirlenip çıktık şimdi tıp fakültesine gidiyoruz

Suan kac kilosunuz kızlar:KK49: Ben ilk hamilelegimde 27 kilo aldım 85 le dogurdum sonra verdim o aldıklarımı diyetle tabiki:olamaz: Suan 61 kgyum bunda biraz daha bilincli olarak beslenmek istiyorum
ben cok zayıfım. 20 kg aldım 2 hamileiğimde suan 45,5 im. kilo alacagıma zayıflamaya devam ediyorum. boyumda 1,69. bu hamileliğimde de alayımda daha gitmesin derdindeyim. spor da yapıyorum pek mümkün gozukmıuyor bu durumda

Özel hastanede başka bir doktora göründüm alttan muayene ile baktı kese duruyor ama düşük tehlikesi var hastaneye yatıracağım dedi ama yatamadık doluyuz akşama anca boşalır dedi sekreter sanki otel odası acil gitmişiz zaten . Dedim madem verilen ilaçları acilde yapadursunlar yok dediler odaya geçince yapılacak
özel hastaneye gitmelisin. bebeğin düşebilir gerekten. hastane ne kadar vicdansız ya. bebeğini düşürüyorsun. acil bir hasta gelse eminim onsa bir şekilde yer acılır. şuan ayata bile cok durmaman gerekli. ah kuzum ya umarım her şey güzel sonuçlanır. sizin için üzgünüm.

ayh ben çok kilolu hamile kaldım ya :olamaz:
zaten ömrüm diyetle geçti..
doğumdan snra yine başlıcam katı diyete..
78 kiloyla hamile kaldım :KK43:

o ne biçim özel hastane yaa..acilde verebilirlerdi ilacı :sinirli:
inşallah devlette de yer vardır..

X