2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
hiç bilmiyorum valla canım..bunun modası mı varmış eskiden

ayh evet ya..ben böyle lisedeyken fln.40-45 yaş arası kadınlar çocuk yapardı..anneme de demişlerdi de ordan biliyorum :KK48:

ama genç hali gibi olmuyor insanın yine de risk her hamilelikte var ama bu yaşlarda x2 ... biraz tedirginlikk söz konusu ve hayli merak ...nasıl geçer nasıl olur vs vs..Allah hepimize yardım etsin canım

bu konuda haklısın canım..çok normal tedirgin olman..ama ilk doğumun olmadığı için çok da sıkma kendini..bişi olmaz inşallah..

süt gelirse veya çocuk emerse bi sıkıntı olmaz..ama emzirirken de çok kalorili yememek lazım sanırım..bazısı doğumda az kilo alıp emzirirken kilo alıyo çünkü..
değişebilir o durum bence. ben hiç kalorili yemek yemedim çünkü ama oldukça da fazla sütüm vardı her iki bebeğimde de

Herkese merhaba, 15 haftalik kalp durması sonucu elendiğim 2018 eylül annelerinden iki gündür evde yaptığım idrar testindeki silik ikinci çizgi ile buraya atanma durumum var. Beni de alın... Persembe kan vericem.
canım lan pihtilasmasi sonucu mi oldu,bide bu sefer nasıl bi önlem alıyor doktorlar aspirin mı vercekler

Herkese merhaba, 15 haftalik kalp durması sonucu elendiğim 2018 eylül annelerinden iki gündür evde yaptığım idrar testindeki silik ikinci çizgi ile buraya atanma durumum var. Beni de alın... Persembe kan vericem.
çok gemiş olsun. neden kalbi durdu acaba bebeğinin? umarım bu sefrr sağlıkla kucagıan alırsın bebeğini. cok amin

çok gemiş olsun. neden kalbi durdu acaba bebeğinin? umarım bu sefrr sağlıkla kucagıan alırsın bebeğini. cok amin
Başta müthiş iyiydik güya. Detayli icin gü almaya gidince rutin bi kontrol yaptilar o gün kalbi durmuş. İlk bebek diye devlet bakmadı, özelde birkaç test derken bende protein s eksikliği çıktı. O meret de pıhtılaşmayı tetikliyormuş. Çok sağol, umarım test doğrudur, hamileyimdir, sağlıkla doğuralım inşallah...

Özel hastaneye geri geldik odalarda yer açılmış progestan hap verdiler ve serumla iğne şuan damar yolu açıldı yatıyorum bakalım

progestanı bende hergün alıyorum sen evdede fitil olarak uygulayabilirsin...
iğne prutlondur büyük ihtimal 2defa vuruldum ağır bir iğne...
sakin ol.. bak birşey olmadı çok şükür dinlen biraz..uyu..

b
Evet tam da pıhtılaşma... :KK43: suan asprin. Gebeysem persembe igneyi de ekliycez. 4000lik heparin yazicam dedi.
benimde ilk gebelikte bebeğe çok kan gitmemişti,bende gebe kalmadan 2 ay önce başladım aspirine şimdi gebeyim 3 gün önce öğrendim,aspirine ilk zamanlar devam edilyo mu bilmiom,perinoytoloji doktoruna pazartesiye randevu alabildim

Başta müthiş iyiydik güya. Detayli icin gü almaya gidince rutin bi kontrol yaptilar o gün kalbi durmuş. İlk bebek diye devlet bakmadı, özelde birkaç test derken bende protein s eksikliği çıktı. O meret de pıhtılaşmayı tetikliyormuş. Çok sağol, umarım test doğrudur, hamileyimdir, sağlıkla doğuralım inşallah...
bizi iyi bi doktorun takip etmesi lazim

Özel hastanede başka bir doktora göründüm alttan muayene ile baktı kese duruyor ama düşük tehlikesi var hastaneye yatıracağım dedi ama yatamadık doluyuz akşama anca boşalır dedi sekreter sanki otel odası acil gitmişiz zaten . Dedim madem verilen ilaçları acilde yapadursunlar yok dediler odaya geçince yapılacak
Sinirlenip çıktık şimdi tıp fakültesine gidiyoruz
Geçmiş olsun canım ilk aylar olabiliyor bi arkadaşımında olmuştu kesenin alt kısmında kanama olmuş şuan sağlıklı bi Doğum yaptı ama içini ferah tut Allah’ın izniyle bişey olmaz dinlen ve kendini sakın
strese sokma

X