2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
b

benimde ilk gebelikte bebeğe çok kan gitmemişti,bende gebe kalmadan 2 ay önce başladım aspirine şimdi gebeyim 3 gün önce öğrendim,aspirine ilk zamanlar devam edilyo mu bilmiom,perinoytoloji doktoruna pazartesiye randevu alabildim
Cok geçmiş olsun ve pekçok tebrikler. Insallah bu bebegin sorunsuz doğacak. Bizim de belki delik deşik olmamiz gerekiyordur iğnelerden olsun:anneadayı: asprin son aylar kullanılmıyor diye biliyorum. Nasıl ögrendin pıhtılaşmayı?

29 yaşındayım ben :KK66:
gizem seninle ne kadar cok benziyoruz birbirimize :) nerede yasıyorsun sen?
Başta müthiş iyiydik güya. Detayli icin gü almaya gidince rutin bi kontrol yaptilar o gün kalbi durmuş. İlk bebek diye devlet bakmadı, özelde birkaç test derken bende protein s eksikliği çıktı. O meret de pıhtılaşmayı tetikliyormuş. Çok sağol, umarım test doğrudur, hamileyimdir, sağlıkla doğuralım inşallah...
ah ya cok geçmiş olsun. phtilaşmamı sorun oldu yani. bence hamilesin silikte olsa hamile olduğunu dusunuyorum.

Geçmiş olsun canım ilk aylar olabiliyor bi arkadaşımında olmuştu kesenin alt kısmında kanama olmuş şuan sağlıklı bi Doğum yaptı ama içini ferah tut Allah’ın izniyle bişey olmaz dinlen ve kendini sakın
strese sokma
uraz da kanamam olduğunda doktor kesinin dışındaysa kanama bebek tutanabiliyor ama kesenin içindeyse kanama bebek tutunamıyor demişti. kesenin dışındaydı kanamam. baya da vardı hemde. ama tutundu yavrucak. işte bende onu merak ettim aslında nerede kanaması var acaba?

be
Cok geçmiş olsun ve pekçok tebrikler. Insallah bu bebegin sorunsuz doğacak. Bizim de belki delik deşik olmamiz gerekiyordur iğnelerden olsun:anneadayı: asprin son aylar kullanılmıyor diye biliyorum. Nasıl ögrendin pıhtılaşmayı?
benimde anneden bebeğe giden damarda tıkanıklık wardi bende birsürü kan testi yaptırdım ,protein c protein s ,bi doktor protein c ve protein s sinir da demişti,bidaki hamilelignde aspirin kullancaz demisti biri de hamile kalmadan başla dedi aspirine ben başladım ama ilk zamanlar riskli oluyo ya aspirini kesmek gerekiomu hemen bilmiorum

gizem seninle ne kadar cok benziyoruz birbirimize :) nerede yasıyorsun sen?

ah ya cok geçmiş olsun. phtilaşmamı sorun oldu yani. bence hamilesin silikte olsa hamile olduğunu dusunuyorum.
Valla başka hiçbir sorun bulunamadı.ikili filan da iyi çıkmıştı. Bir de 13 haftayı doldurdu mu kalp duruyorsa genelde pıhtılasma diye tahmin ediliyor ama testlerim de destekledi.

be

benimde anneden bebeğe giden damarda tıkanıklık wardi bende birsürü kan testi yaptırdım ,protein c protein s ,bi doktor protein c ve protein s sinir da demişti,bidaki hamilelignde aspirin kullancaz demisti biri de hamile kalmadan başla dedi aspirine ben başladım ama ilk zamanlar riskli oluyo ya aspirini kesmek gerekiomu hemen bilmiorum
Bak seni asla yanlış yönlendirmek istemem ama doktora görünmeden asprini kesme bence. Faydası çok o minicik şeyin. Kanaman filan var mı?

Bak seni asla yanlış yönlendirmek istemem ama doktora görünmeden asprini kesme bence. Faydası çok o minicik şeyin. Kanaman filan var mı?
canım kanama yok doktorumuz amca pazartesi görebilcem,bi arkadasa hamileluk oncesi kullandirmis hamileligin ilk 3 ayinda kesmiş sinra devam etmis son ayda kesmis yine o yuzden kafam karisti

Sağol canm herkesin evladını bagislasin inşallah. Bir tane düşüğüm.oldu 3 yıl önce anca cesaret edip hamile kaldım şuan da dusuk riskim var inşallah sağ salim kucağınıza alırız bebeklerimizi
AMİN CANIM CÜMLEMİZİN EVLATLARINI. HEPİMİZ SELAMETLE ŞU SÜRECİ GEÇİRELİM TATLIM..

X