2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kizlar ya Ben ilk cocugumdan suan cok darbe goruyorum surekli tekme atiyo karnima vuruyo dayanamiyorum..2bucuk yasinda kucuk anlamiyor diye asiri kizmak istemiyorum Kiz'i yorum ama anlamiyor..surekli zarar veriyo ve hic uyutmuyo o kadar uykusuzum ki napcam bilmiyorum

Kızlar ben ocak annesi olacaktım 3 Mayıs'ta sonlandı daha doğrusu kimyasal di sanırım bı daha da adet olmadım normal mi? Yoksa Şubat'ta da mı sürpriz bekliyo beni bilemedim ki

Devlet hastanesi aciline gittim betahcg bakacaklar kan verdim iki saate çıkar dediler
Eve geldim yattım şu an
Kanama adet kanı gibiydi
Söylemesi ayıp oraya peçete koymuştum o baya ıslanmıştı kandan
Doktor değerler düşüyorsa kadın doğuma yönlendiricez dedi
Bu nasipse ikinci gebeligim
İlkinde ne bulantı ne başka bişey hiç bişeyim olmadı 9 ay hamile olduğumu anlamadan geçti

Devlet hastanesi aciline gittim betahcg bakacaklar kan verdim iki saate çıkar dediler
Eve geldim yattım şu an
Kanama adet kanı gibiydi
İlkinde ne bulantı ne başka bişey hiç bişeyim olmadı 9 ay hamile olduğumu anlamadan geçti
Kaç haftaliksın canim ? Tedirgin olma içini ferah tut progestan içiyor musun

Kizlar ya Ben ilk cocugumdan suan cok darbe goruyorum surekli tekme atiyo karnima vuruyo dayanamiyorum..2bucuk yasinda kucuk anlamiyor diye asiri kizmak istemiyorum Kiz'i yorum ama anlamiyor..surekli zarar veriyo ve hic uyutmuyo o kadar uykusuzum ki napcam bilmiyorum
Ah canım benim ya söylediniz dimi kardeşi olacağını

Eve geldim yattım şu an
Kanama adet kanı gibiydi
Baya olmuş kanaman umarım güzel sonuçlar herşey. Çok geçmiş olsun

Kan değerim 16900çıktı doktor gün içinde kadın doğum uzmanına görünmemi düşük iğnesi yapacaklarını söyledi
Akıntı kahverengiye döndü bu arada ama korkumdan ayağa bile kalkmak istemiyorum
Benim urazda kanamam olmuştu. Bende çok endislenmistim hatta doktor bebeğin düşüyor hemen serum takmaliyiz ve iğne yapmalıyız diyerek beni hastaneye yatırmisti. Sende neden böyle bir önlem alınmadı acaba. Serum falan takıldı mi

güzel haberlerini bekliyoruz bende bayramın 3.günü gideceğim. çok şükür...
İnşallah canım :dua:
Kızlar
Bugün doktora gittim. Dün beta ölçülmüştü 656 idi daha çok erken kese görünmez en az 3000 civarı olması lazım. Yarında beta ölçtür 1300 civarı olması gerekiyor dedi. Bayram sonrası gelirsiniz. Keseye bakarız dedi... dua edin kızlar hepimiz için herşey yolunda gitsin
İçini Ferah tut. İnşallah görürsün .
Aynen canım suyum patladı ansızın doktor diğer gebeliklerinde aynı olur dedi şükürler olsun kolay bir doğum yaptim doğum yaptim deme kimseye dedi hatta doktor bir anda maşallah oldu bitti ama işte ne olursa olsun yine şimdiden korku basladi bende
ohh ne güzel valla imreniyorum normal doguranlara :) Haklısın canım ama şimdiden strese girme .
yarın bizde gidiyoruz canım hem ilk kez ultrasona giricez hemde kalp atışlarını duymayı umuyoruz :anneadayı:
Hadi bakaalım güzel haberlerini bekliyoruz:)
Anne tarafinda var seker hastasi baya o nedenlede korkuyorum acikcasi canim
Çok dikkat edersen korkma .
Kızlar şu an dışardayim ve kanamam oldu bir miktar ne yapacağımı bilemedim
Doktora hemen mi gitmeliyim yoksa yarını beklesem mi
Hafif ağrım da var
Çok geçmiş olsun canım Son durum ne .

İnşallah canım :dua:

İçini Ferah tut. İnşallah görürsün .

ohh ne güzel valla imreniyorum normal doguranlara :) Haklısın canım ama şimdiden strese girme .

Hadi bakaalım güzel haberlerini bekliyoruz:)

Çok dikkat edersen korkma .

Çok geçmiş olsun canım Son durum ne .
Sağlıkla kucağımıza alalım da canım nasıl olursa olsun. Senin randevun vardı demi bugün bizlerede haber et inşallah güzel geçer canım

X