2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
merhaba subat 2019 anneleri umarim hepimiz bebislerimizi sag salim hayirlisiyla kucagimiza aliriz :)) bende kan testinde bugün ogrenenlerdenim beta hcg 116 cikti kadın dogumcuya gitmedim daha,kan testi yaptırcam yarın artışı görmek için, sonrada kadın dogumcuya giderim ,umarım sağlıklı bi gebeliktir

acele etme daha çok küçük duyulmadı haftaya gel derse canın sıkılır tam tarihinde git canım hem özel hem devletten mi takip ediliyorsun şu anda?

İlk oglumu 6+3 te duymustuk canım. oglumu özelde dogurdum ve cogu kontrolleri özelde yaptırmıstım suanki devl tte gittigim doktorumuda gidiyodum. Tahlileri devlette yaptırıp özeldeki doktoruma götürüyodum suan cok sık olmaasada özelede gidicem dogumu orda yapıcam allah nasip ederse:KK54:

Kan vermeye gidecektim yakınımızda başka bir hastaneye. Kadın doğum doktoru musaitligi varmış hemen girdim kanda vermdim 4mm olmuş kese karnımdan bile gözüktü. 4 mayıs ile uyumluymus son regli tarihimm bayramdan sonra bebeği görmek için çağırdı sonra da kalp atışları için. Dış gebelik yada kimyasal gebelik sorunu falan yokmuş artık herşey düzgün rahim duvarında gayet kalınmış. İşte bizden haberler böyle içim rahatladı artık. 5 haftalık şuan da bebegim
Allah bağışlasın canım maşAllah

@prensespinar canım naptın :) Buarada salı günü gideceğim kalp atışı için ilk benmi gidiyorum.:) İnşallah duyarız . Bulantılarım iyice arttı bide inanılmaz şişliğim oluyor. İlk gebeliğimde şeker çıkmıştı muhtemelen bunda da öle bişiy olabilir çok dikkat etmem gerekiyor:KK43:
yarın bizde gidiyoruz canım hem ilk kez ultrasona giricez hemde kalp atışlarını duymayı umuyoruz :anneadayı:

Selam kızlar
Sabah doktora gittik,kesemizi gördük çok şükür..artık resmi olarak hamileyim :halay:
Ayh çok heyecanlandım doktora girerken..gözlerim doldu resmen..
İyi sonuçlarla çıktık çok şükür..
Kalp atılını duyamadık..10 gün snra gel dedi..23 haziranda gidicem..
Rahatladık resmen keseyi görünce:KK45:
tek mi çift miydi kese canım :)

selamlar ben de şubat annesi olucam inşallah. benim de tüp bebek çift embriyo konuldu fakat henüz kese ve kalp atışı için doktora gitmedik. siz ne zaman gördünüz acaba keseyi ve kalp atışını ?
ben doktora gittiiğimde de 6+2 olucak Allah izin verirde devam edersek... gerçi araya bayram giriyor belki ondan sonraya kalıcak.
biz yarın gidiyoruz 6+5 te gitmiş olucaz
bu arada hoşgeldin aramıza :)

Kızlar dayanamadım içime şüphe düstü dış gebelik mi acaba diye gittim bidaha kan aldırdım..sonuçlar. 5 haziran 36.7
7haziran 132.6
10 haziran(yani bugün)678 çıktı
Dış gebelik olmaz demi?son adet tarihim 14nisan:KK43:ay doktora gitmedim inat yaptım bide eşime sürpriz yapayım dedim kalp atısıyla öğrenirim bide tecrübe var diye sabrederim dedim ama toplam tahlillere 150tl gitti :KK43:((soyguncular resmen bari biriniwuygun yapın demi ama:KK66:
%100 ikiz gebelik bence değerlerin çok iyi

genetik yatkınlığınız yoksa ve dikkat ederseniz çıkmaz allah'ın izniyle. Benim sülalem şeker hastası. Bende İnanılmaz yemiştim hamileyken aşırı dikkatsizdim. Bunda tatlı yemeden düşünüyorum . Öle canım çekti falan diye de kandırmıyorum kendimi.
Anne tarafinda var seker hastasi baya o nedenlede korkuyorum acikcasi canim

merhaba subat 2019 anneleri umarim hepimiz bebislerimizi sag salim hayirlisiyla kucagimiza aliriz :)) bende kan testinde bugün ogrenenlerdenim beta hcg 116 cikti kadın dogumcuya gitmedim daha,kan testi yaptırcam yarın artışı görmek için, sonrada kadın dogumcuya giderim ,umarım sağlıklı bi gebeliktir
Umarım sağlıklı bir gebelik olur

meva888 duadaşımm:KK200: hoşgeldinnn :nazar::nazar::nazar:

X