2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Herkese Merhaba,
Hamile olan herkese tebrikler.... benimde sat 7 mayıs bat 6 hazirandı... halen regl olmadım bugün elim test aldı kısmetse yarın sabah idrar testi yapacağım. Çıkar mı sizce... çok ızun süredir çocuk istiyoruz... iki başarısız tüp bebek denemesinden sonra bir süre herşeye ara vermeye karar vermiştik. Kendimiz deneyelim dedik umarım olmuştur... çok korkuyorum testi yapmaya...

Ben 4 haftalıkken başladım günde 2 tane içiyorum.dr sana 1 tanemi iç dedi.
Yok canm ya doktor bana vermedi ben kendim ictim. Saçma davranmaya başladım perşembe riskli gebelik uzmanı bulup gidicem çünkü kafam allak bullak oldu. Doktor bana iğne apikopal folbiol yazdı. Mesela apikopal içinde gebelikte kullanılmaz yaziyor

Merhaba herkese, bende subat annesi olacagimi dun sabah ögrendim, yurtdisinda oldugum icin burada kan testi falan yapilmiyor. Sizin yazdiklarinizi okudukca tedirgin oluyorum kendim icin ama buranin proseduru bu ne yazikki. Umarim sorunsuz saglikla geciririz bu guzel gunleri.:anneadayı:

selamlar ben de şubat annesi olucam inşallah. benim de tüp bebek çift embriyo konuldu fakat henüz kese ve kalp atışı için doktora gitmedik. siz ne zaman gördünüz acaba keseyi ve kalp atışını ?
ben doktora gittiiğimde de 6+2 olucak Allah izin verirde devam edersek... gerçi araya bayram giriyor belki ondan sonraya kalıcak.

Baktı sonuçlara ama bir şey demedi..evet 3üncü ayında öğrenen bile varmış..diğer kontrole daha sıkışık gel şuan her şey çok net görünmüo dedi..ama keseyi gçrdük ilk resmimizi aldık çok şükür..
Ikiz degilmiymis gerci 10 12.haftalarda ogrenen de varmis canim ..hadi hayirli olsun en azindan birini gormussun :KK66:

Merhaba herkese, bende subat annesi olacagimi dun sabah ögrendim, yurtdisinda oldugum icin burada kan testi falan yapilmiyor. Sizin yazdiklarinizi okudukca tedirgin oluyorum kendim icin ama buranin proseduru bu ne yazikki. Umarim sorunsuz saglikla geciririz bu guzel gunleri.:anneadayı:
Merhaba hyirli olsun da neden kan testi yapilmiyor ?

Merhabalar benim bat 2 hazirandı adetimden 4 gün önce idrar ve kanda ögrendim. Bugün itibariyle 5+2 görünüyor takvimde.. henüz doktora gitmedim kanda ögrendikten sonra. Bu hafta gitsem keseyi görebilirmiyim ?
çok rahat görünür canım hcg değerini 3 günde 2 katına çıkacak şekilde hesapla 1500 civarinda görünüyor zaten hayırlı olsun

Kizlar selam
Bat a 4 gun var
Sabahtan beri asiri bi kasik agrisi hafifte karnima bobreklerime vuran bi agri var
Zor hareket ediyorum
Aslinda bi kac gundur vardi ama beni zorlayacak kadar degildi.
Ayriyeten regli sancisi hic olmam ben.Gebelik belirtisi olabilir mi
Yasayan var mi
Gebelikteki kasik agrisi bu tarz bisry mi

selamlar ben de şubat annesi olucam inşallah. benim de tüp bebek çift embriyo konuldu fakat henüz kese ve kalp atışı için doktora gitmedik. siz ne zaman gördünüz acaba keseyi ve kalp atışını ?
ben doktora gittiiğimde de 6+2 olucak Allah izin verirde devam edersek... gerçi araya bayram giriyor belki ondan sonraya kalıcak.
Sizin için beklemek daha zordur tabi, amaerken gidip de hiç bi şey görememek daha kötü. Ben 4.hafta başında baktırdım hiç bi şey görünmedi rahim kalınlaşması dışında 3 gün sonra yine gittim 5mm kese gördük belli olmuyor. ama bayramdan sonra gidersen hem keseyi hem kalp atışını duyarsın inşallah. Rabbim hayırlı gebelikler nasip etsin

Sizin için beklemek daha zordur tabi, amaerken gidip de hiç bi şey görememek daha kötü. Ben 4.hafta başında baktırdım hiç bi şey görünmedi rahim kalınlaşması dışında 3 gün sonra yine gittim 5mm kese gördük belli, olmuyor ama bayramdan sonra gidersen hem keseyi hem kalp atışını duyarsın inşallah. Rabbim hayırlı gebelikler nasip etsin
Son adet tarihiniz neydi acaba

Sizin için beklemek daha zordur tabi, amaerken gidip de hiç bi şey görememek daha kötü. Ben 4.hafta başında baktırdım hiç bi şey görünmedi rahim kalınlaşması dışında 3 gün sonra yine gittim 5mm kese gördük belli olmuyor. ama bayramdan sonra gidersen hem keseyi hem kalp atışını duyarsın inşallah. Rabbim hayırlı gebelikler nasip etsin
Birdd beta kacti keseyi gordugunuzde..burda tarihler farkli duruyor ya sizin bat iniz kacti ondan merak ettim canim

Birdd beta kacti keseyi gordugunuzde..burda tarihler farkli duruyor ya sizin bat iniz kacti ondan merak ettim canim
5 mayıs bat. Gebelik 5.hafta görünüyor bata göre ama doktora kaç haftalık hamileyim dediğimdem 4 dedi. Döllenme tarihiyle ilgili bi durum sanırım . 4 haftanın başında hcg 600 3 gün sonra yani keseyi gördüğümde 2200 dü

Yok canm ya doktor bana vermedi ben kendim ictim. Saçma davranmaya başladım perşembe riskli gebelik uzmanı bulup gidicem çünkü kafam allak bullak oldu. Doktor bana iğne apikopal folbiol yazdı. Mesela apikopal içinde gebelikte kullanılmaz yaziyor
Canim doktora sormadan bi aspirin bile kullanma derim heleki bu ilacin bi dünya yan etkisi var aman diyim eğerki içine sinmeyen birseyler varsa başka dr git kendi başına iş yapma

Kızlar,
Korkumu yenip idrar testi yaptım Allahıma şükürler olsun ki iki yıl sonra gördüm çift çizgiyi. Umarım burdaki herkese Allah çift çizgi görmeyi, iyi beta hcG değerleri görmeyi, kese görmeyi ve kalp atışını duyup bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder.
Hayirli olsun saglicakla al kucagina ins
Bata kac gun var

çok rahat görünür canım hcg değerini 3 günde 2 katına çıkacak şekilde hesapla 1500 civarinda görünüyor zaten hayırlı olsun

Ya ben hic hcg degerime baktırmaya gitmedim. Sadece ilk kan testimde ögrendim sonra gitmedim.Dedimki bir kere gidiyim keseyi göriyim korktum galiba hcg yükselmicek diye :)) oZaman bugün gidip keseyi görelim en iyisi

X