2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kizlar selam
Bat a 4 gun var
Sabahtan beri asiri bi kasik agrisi hafifte karnima bobreklerime vuran bi agri var
Zor hareket ediyorum
Aslinda bi kac gundur vardi ama beni zorlayacak kadar degildi.
Ayriyeten regli sancisi hic olmam ben.Gebelik belirtisi olabilir mi
Yasayan var mi
Gebelikteki kasik agrisi bu tarz bisry mi

Selam canım bende bata tam 4 gün kala kramp seklinde agrılarla süphelendim. Normalde benim regl sancım gelir bikac saat sonrada regl olurdum. Ama bu sefer 4 gün önce basladı,aslında kasık agrısı degildi benim,sağ karnım agrıyordu

İdrarda cift cizgiyi görünce kan testi yaptırdım henüz adetime 4 gün oldugu icin beta hcg 8 cıktı,doktor adet gününün gecmesini bekle dedi suan takvime göre 5+2 yim bugün yada yarın keseyi görmeye gidicem
Hayirli olsun saglicakla al kucagina ins darisi bana ve isteyen kiymetini bilecek herkese

Kızlar dayanamadım içime şüphe düstü dış gebelik mi acaba diye gittim bidaha kan aldırdım..sonuçlar. 5 haziran 36.7
7haziran 132.6
10 haziran(yani bugün)678 çıktı
Dış gebelik olmaz demi?son adet tarihim 14nisan:KK43:ay doktora gitmedim inat yaptım bide eşime sürpriz yapayım dedim kalp atısıyla öğrenirim bide tecrübe var diye sabrederim dedim ama toplam tahlillere 150tl gitti :KK43:((soyguncular resmen bari biriniwuygun yapın demi ama:KK66:

Kızlar dayanamadım içime şüphe düstü dış gebelik mi acaba diye gittim bidaha kan aldırdım..sonuçlar. 5 haziran 36.7
7haziran 132.6
Dış gebelik olmaz demi?son adet tarihim 14nisan:KK43:ay doktora gitmedim inat yaptım bide eşime sürpriz yapayım dedim kalp atısıyla öğrenirim bide tecrübe var diye sabrederim dedim ama toplam tahlillere 150tl gitti :KK43:((soyguncular resmen bari biriniwuygun yapın demi ama:KK66:
Bence değil kk okuduklarımiz kafa karıştırıyor bence. Dış gebelik ihtimali %1 demişti doktorum. Çok çok düşük yani ihtimal.

7haziran 132.6
Bi kanaman bi sancin varmi ki dış gebelikten korkuyorsun boşuna evham yapma kötüyü düşünüp kötüyü çağırma bence.ben devlet hastanesinde testlerimi yaptiriyorum doktorumda devlet hastanesinin doktoru ve çokta memnunum hiç sıra filan beklemeden muayenemi testlerimi oluyorum.onyargili olmayin kizlar deneyin devlet hastanesini derim

Kızlar gecen hafta 1damla kan gördüm wc ihtiyacımın ardından, o sabahı da doktora gittik ve keseyi gördük herşey güzel görünüyor Bayram'dan sonra birdaha gel dedi. Ben kanı görünce sabaha kadar ağladım. Sabah oldu doktoru aradım ve 1damla olabilir dedi devam ederse gel etmezse endişe etme dedi yinede telefondan şifre verdi eczane için, progesteron verdi günde 2posta ve bol bol yat ilk haftalarda olur dedi... Böyle birşey taşıyan varmı aranızda?

X