2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Sizin için beklemek daha zordur tabi, ama erken gidip de hiç bi şey görememek daha kötü. Ben 4.hafta başında baktırdım hiç bi şey görünmedi rahim kalınlaşması dışında 3 gün sonra yine gittim 5mm kese gördük belli olmuyor. ama bayramdan sonra gidersen hem keseyi hem kalp atışını duyarsın inşallah. Rabbim hayırlı gebelikler nasip etsin
canım cok sağol ne güzel yazmışsın :) evet beklemekten nefret ediyorum çok tez canlıyım. gebeliği bile dayanamayıp transferin 5. günü kanda öğrendim. :KK43: dayanamıyorum ama çok şükür sağlıklı ve yerinde olsun da. senin son adet tarihi neydi ? doğumumuz aynı görünüyor :)) benim 6 mayıs idi.

Kızlar dayanamadım içime şüphe düstü dış gebelik mi acaba diye gittim bidaha kan aldırdım..sonuçlar. 5 haziran 36.7
7haziran 132.6
10 haziran(yani bugün)678 çıktı
Dış gebelik olmaz demi?son adet tarihim 14nisan:KK43:ay doktora gitmedim inat yaptım bide eşime sürpriz yapayım dedim kalp atısıyla öğrenirim bide tecrübe var diye sabrederim dedim ama toplam tahlillere 150tl gitti :KK43:((soyguncular resmen bari biriniwuygun yapın demi ama:KK66:
Hoppa ikiz mi ki acaba baya yukseliyor degerler

Selam kızlar
Bugün regl günüm ama hâlâ sökmedi
Kırmızı değil .
Pette yer yer lekeler var
1 günden fazla yerleşme kanaması yaşayan var mı
Alıntı yapıp cevap yazarsanız makbule geçer

Kızlar simdi doktora gittim ay lütfen yardım edin iyice kafam karıstı.
Benim sat 5 mayıs
Bat 2 haziran

Ben sata göre hesapladıgımda 5 hafta cikiyordu
Simdi drdan geldim 2,3 haftalık 7 mm kese boyutu dedi. Gec döllenmis olabilir dedi.kese güzel görünüyor dedi.

Ama son adet tarihinden hesaplanıyorsa 2,3 hftadan büyük olması gerekiyor?
Bide keseyi görmek için 2,3 hafta yetyo muydu baska drada gitsem mi?

X