2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kan vermeye gidecektim yakınımızda başka bir hastaneye. Kadın doğum doktoru musaitligi varmış hemen girdim kanda vermdim 4mm olmuş kese karnımdan bile gözüktü. 4 mayıs ile uyumluymus son regli tarihimm bayramdan sonra bebeği görmek için çağırdı sonra da kalp atışları için. Dış gebelik yada kimyasal gebelik sorunu falan yokmuş artık herşey düzgün rahim duvarında gayet kalınmış. İşte bizden haberler böyle içim rahatladı artık. 5 haftalık şuan da bebegim

Kan vermeye gidecektim yakınımızda başka bir hastaneye. Kadın doğum doktoru musaitligi varmış hemen girdim kanda vermdim 4mm olmuş kese karnımdan bile gözüktü. 4 mayıs ile uyumluymus son regli tarihimm bayramdan sonra bebeği görmek için çağırdı sonra da kalp atışları için. Dış gebelik yada kimyasal gebelik sorunu falan yokmuş artık herşey düzgün rahim duvarında gayet kalınmış. İşte bizden haberler böyle içim rahatladı artık. 5 haftalık şuan da bebegim
Hadi gözünaydın canım

gözün aydın canım içini ferah tut bebisin keyifle büyüsün :)

Benim de 3 günde 3 katına çıkmış bhcg Bizde keseyi gördük böylelikle dış gebelik düşüncesinden kurtulmuş olduk çok şükür ama kızlar Hiç beklemediğim bi gebelik olduğuğundan mıdır bilmem ben hala inanamıyorum hamile olduğuma. Kv yanındayım şu an haziran sonu da abimin düğünü var tüm bu telaşlar bitsin hatta şöyle cinsiyeti belli olmaya yakın söylemeyi planlıyorum. Sizce dayanabilir miyim o zamana kadar

ben ogretmenim. Daha doktora gitmedim ama bata göre dogum 4 şubatta görünüyor. Bir aksilik olmazsa dogum oncesi 3 haftaya kadar çalışmayı düşünüyorum. Boylece dogum sonrasina 5 hafta daha eklenir. Doğum sonrası 13 hafta olur. Hesaplarıma göre Zorunlu 3 haftalik izne 15 tatilden 1 hafta önce ayrılmam gerekiyor. Sonrada 6 mayıs gibi tekrar ise başlamam lazım ama bir sekilde donemi kapatirim diye düşünüyorum. Tabi ki bunlar sadece ihtimaller
Hepsini dogumdan sonraya birakabiliyor muyuz hocam 37 de zorunlu ayriliyosun 16 haftayida acaba dogumdan sonraya birakilabilir mi

Benim de 3 günde 3 katına çıkmış bhcg Bizde keseyi gördük böylelikle dış gebelik düşüncesinden kurtulmuş olduk çok şükür ama kızlar Hiç beklemediğim bi gebelik olduğuğundan mıdır bilmem ben hala inanamıyorum hamile olduğuma. Kv yanındayım şu an haziran sonu da abimin düğünü var tüm bu telaşlar bitsin hatta şöyle cinsiyeti belli olmaya yakın söylemeyi planlıyorum. Sizce dayanabilir miyim o zamana kadar
Bende o zaman soyluyecegim dayanalim canim:)ben daha keseyi görmedim dış gebelik olur mu diye suan içime kurt düstü doktorada geç gidecektim ama

prensespinar prensespinar canım naptın :) Buarada salı günü gideceğim kalp atışı için ilk benmi gidiyorum.:) İnşallah duyarız . Bulantılarım iyice arttı bide inanılmaz şişliğim oluyor. İlk gebeliğimde şeker çıkmıştı muhtemelen bunda da öle bişiy olabilir çok dikkat etmem gerekiyor:KK43:

Selam kızlar
Sabah doktora gittik,kesemizi gördük çok şükür..artık resmi olarak hamileyim :halay:
Ayh çok heyecanlandım doktora girerken..gözlerim doldu resmen..
İyi sonuçlarla çıktık çok şükür..
Kalp atılını duyamadık..10 gün snra gel dedi..23 haziranda gidicem..
Rahatladık resmen keseyi görünce:KK45:

X