2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bi sıkıntı olmaz demi korktum çünkü folik asit kullanıyorum pazartesi de doktora görünce daha hiç muayene olmadım 2 haftalık dedikleri için
yok canım son adetin başlangıç tarihinden hesaplanıyor gebelik hic bir sıkıntı olmaz keseyi görünce rahatlarsın benimde erken döllenme olmuş hic farketmez oldu ya neticede :anneadayı:

Selam kızlar
Sabah doktora gittik,kesemizi gördük çok şükür..artık resmi olarak hamileyim :halay:
Ayh çok heyecanlandım doktora girerken..gözlerim doldu resmen..
İyi sonuçlarla çıktık çok şükür..
Kalp atılını duyamadık..10 gün snra gel dedi..23 haziranda gidicem..
Rahatladık resmen keseyi görünce:KK45:
Eee ikiz değil mi? Neyse ki keseyi görmüşsünüzdür sağlıklı bir haberle de gelmişsiniz çok sevindim

vu
Selam kızlar
Sabah doktora gittik,kesemizi gördük çok şükür..artık resmi olarak hamileyim :halay:
Ayh çok heyecanlandım doktora girerken..gözlerim doldu resmen..
İyi sonuçlarla çıktık çok şükür..
Kalp atılını duyamadık..10 gün snra gel dedi..23 haziranda gidicem..
Rahatladık resmen keseyi görünce:KK45:

gozun aydin :) hcg degerinden de bahsettin mi? zira hemen hemen herkes senin durumunu merak ediyor :) sonucta ikiz olsa da diger kese sonra bile gorulebiliyor,hala ihtimalin olabilir hahah

vu

gozun aydin :) hcg degerinden de bahsettin mi? zira hemen hemen herkes senin durumunu merak ediyor :) sonucta ikiz olsa da diger kese sonra bile gorulebiliyor,hala ihtimalin olabilir hahah
Baktı sonuçlara ama bir şey demedi..evet 3üncü ayında öğrenen bile varmış..diğer kontrole daha sıkışık gel şuan her şey çok net görünmüo dedi..ama keseyi gçrdük ilk resmimizi aldık çok şükür..

öncelikle burdan da tebrik ederim seni arkadaşım
gliforu bende kullanıyordum dr devam edebilirsinde etmeyebilirsinde dedi
içime sinmedi ben kullanmıyorum sana neden bıraktırdı birşey söyledimi
Canım hamile misin? Harika tüp bebek forumuna ne zamandır girmiyordum... görmemişim kusura bakma umarım herşey yolunda ndadır. Bende tüp bebeğe ara verdim kendimiz deniyorduk... Benimde reglim 5 gün geçikti ama test yapmaya korkuyorum....

Sağol canm morelin ve cvbin için benimde başka sıkıntılarımda var ondan bebeğin tutunmasını sağlamak istiyor doktor ama progestan niye vermedi onu anlamadim. 4 dakikada muayene ediyorlar o kadar paraya. Soru da sordutmuyorlar.
Bende progestan kullaniyorum daha ne kadarda kullandirtacak bilmiyorum.gecen ay düşük yaşayınca bunda temkinli ilerliyoruz.

X