2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Döküntü gelirse Bile arkadan Aman sakın 6.hastalık diyip kesme ilaçları. Çok geçmiş olsun canım benim. İyikeşecek merak etme sen. Boğazları kötüdür ondan Yiyemiyordur kuzum benim

Günaydın kızlar hasta olan bebeklere çok Gecmıs olsun 1 hafta anca iyilesme kendıne gelme tez zamanda eski saglıklarına kavussunlar inşallah. yaz mevsımı hastalık mevsımı benım ıcınde. Gecen yaz bebegım 6.hastalık gecırmıs ve üstüne bagırsak enfeksiyonu da gecırmıs 10 gun ishal olmuştu. Temmuz ayı oyle gecmıstı nerdeyse. Sımdı temmuzdan korkuyorum

Geçmiş olsun bir an önce toparlandım bebisin
İnsallah canim 4gundur perisan oldu çocuk ya

Döküntü gelirse Bile arkadan Aman sakın 6.hastalık diyip kesme ilaçları. Çok geçmiş olsun canım benim. İyikeşecek merak etme sen. Boğazları kötüdür ondan Yiyemiyordur kuzum benim
Hastanedeyiz zaten ates vs dusse bile 3gun daha surecek tedaviniz dediler.
Ama nasil inatci ates 36ya dusuyor yarim saat sonra bakmissin 39

Teşekkür ederim valla cok zor bu ates olayi birde su coronadan dolayi kimseyi yanina almiyorlar 3gundur perişan oldum tek basima Allah bütün hasta çocuklara sifa versin

Nasıl oldu bebekler ateşler düştü mü? Ya 6.hastalık gercekten cok ınatcı ates yapıyor ates dusurucu bıle işlemiyor ama 3 gunden fazla sürmüyor. Hayır bebeklerin dısarı cıktıgı da yok nerden kaptılar o enfeksiyonu. Allahım tez zamanda hepsı iyilessin insallah en kötü şey yavrunu hasta görmek ve elinden bir şey gelmemesi. Hele o hareketlı yerınde duramayan cocuk bır anda hareketsızlesıyor ya o zaman işte dıyorsun hareketlı olsa da pesınden kossam

Aynısı biz yasadık canıö bugun cıktık biz hastaneden
Kac gunde cikardilar sizi ates düştükten sonra kac gün sonra çıktınız. Döküntü basladi ates azaldi tek tememnnim sabaha gidin demeleri. Kaldiracak modda degilim benim oglan cok hareketli suan bile biraz kendine geldi inip gezecekmis ben birakacakmisim onu 1saat yataktan indirmiyorum diye ağladı tam iyilesirse ve tutmaya kalkarlarsa kafayi yiyebilirim bu uykusuzlukla

Maalesef öyle canim ilk gun oturdum agladim acilde zaten hem sinirimden hem uzuntumden

Maalesef öyle canim ilk gun oturdum agladim acilde zaten hem sinirimden hem uzuntumden
Döküntü varsa 6.hastalık olabilir yarın sabah cıkarırlar inşallah hayır ilaç tedavisi 6.hastalıkta yok dıye bılıyorum doktor bıze vermemıstı ilaç ates dusurucu verırsın demıstı. Sizde kanda enfeksiyon mu cıktı ondan mı yatırdılar. Yok canım bulasmaz corona Allahın izniyle.

her döküntülü hastalığı 6.hastalıkla karıştırmayın. Şu an phaba 6.hastalık ve streptokok enfeksiyonu inanılmaz karıştırılıyormuş. Ben yaptım o hatayı. Ayrıca birantikor testi varmış 6.hastalık olup olmadığını gösteren.
umarım bebeklerimiz bir an önce iyileşirler

Aynen canim kanda enfeksiyon çıktığı için koronadan yatırdılar zaten. Test negatif olunca antibiyotik basladilar. Döküntü olduktan sonra dr gelmedi sanırsam cumartesi pazar günü dr gelmiyor
Amin canim ama suan dunden beri bizede ekstra ilac vermiyirlar besin takviyesi serum sadece

Cok gecmis olsun bizde de sadece ates var pazartesi geceden beri 2 gundur hastanedeyiz ates düşmüyor kanda enfeksiyon var diyorlar. 6. Hastalik diyen de var biran önce iyilesir kuzularımiz insallalh.
çok çok geçmiş olsun. inşallah hemen çıkarsnız. ne oluyor bu bebeklere, Allah nazarlardan saklasın, nazar mı deyiyorlar acaba. nazar kaderi deler diye bir laf duyduğumdan beri nazara daha bir dikkat eder oldum

çok çok geçmiş olsun. inşallah hemen çıkarsnız. ne oluyor bu bebeklere, Allah nazarlardan saklasın, nazar mı deyiyorlar acaba. nazar kaderi deler diye bir laf duyduğumdan beri nazara daha bir dikkat eder oldum
Teşekkür ederim Allah sifa versin yavrulara. Bizden kan aldilar gene sonuclarimizda duzelme varsa taburcu edecekler isallah

Teşekkür ederim Allah sifa versin yavrulara. Bizden kan aldilar gene sonuclarimizda duzelme varsa taburcu edecekler isallah
inşallah yarın sabah çıkarsınız. inşallah diğer iki bebek de biran önce iyileşir. şaka gibi ya, bu bebekler doğru dürüst evden bile çıkmıyor, mükemmel bakım alıyorlar, aile hasta değil, neden ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…