2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar bizim atesimiz dusmedi hastaneyw alındık 3 gün bugun enfeksiyon dediler el ayak agız hastalıgı degil dediler daha yatacagıx dua edin lütfen
ahh kuzucuk inşallah hemen biter şimdi biter evinize dönersiniz, çok üzüldüm, bu gruptaki bütün bebeklerin sağlıkları tam olsun Allahım, ben çok etkileniyorum hasta çocuklardan, ağlayasım geliyor, hastane yatışı falan çok zor, sabırlar diliyorum

Bende sağlık ocağını arayıp soracağım geçen ay için nimerix demisti hemsire ama koronadan dolayı gitmedik. Bi soralım gelin derlerse gidelim bir sekilde bu aşıları olmak zorunda kuzular.

Kızlar bizim atesimiz dusmedi hastaneyw alındık 3 gün bugun enfeksiyon dediler el ayak agız hastalıgı degil dediler daha yatacagıx dua edin lütfen
Çok Gecmıs olsun canım benım buyuk oglum el ayak gecırmısti onda bu kadar uzun ates olmuyor zaten. En kısa zamanda eskı saglıgına döner insallah minnak keşke çocuklar hiç hasta olmasa

canlar birşey soracağım bizim bücür iki gündür gündüzleri inanılmaz mızmız sürekli basıyor çığlığı hiç bir şeyden memnun olmuyor diş yapar mı böyle
evet yüksek ihtimal diş..
Kızlar size bir şey soracağım benim bebeğimün şuan 16 dişi var yani 25. aya kadar diş çıkarmaması gerekiyor ama uzun zamandır ağzı alıyor ve geceleri uyuyamıuor ağzının içini tutuyor. dişden şüpheleniyorum acaba 1. azı dişi çıktığı halde büyümeye devam ettiği için mi oyle oluyor.. yoksq 2. azı dişi şimdiden mi geliyor. sizin tecrübeleriniz nasıl 16 dişten fazla çıkaran oldu mu? bir de aşırı iştahsız ya. gece uykuları çok fena...

Neden öyle olmuş kuzucuk nereden kapmış olabilir ki enfeksiyon,bir an önce sağlığına kavuşur ins,bebislerin hastalıkları zor oluyor keşke hasta olmasalar hic

Cok zor canım ama beterınden korusun allah işalalh cumartesi cıkarız

Neden öyle olmuş kuzucuk nereden kapmış olabilir ki enfeksiyon,bir an önce sağlığına kavuşur ins,bebislerin hastalıkları zor oluyor keşke hasta olmasalar hic
Canım 3 aydır samsun daydı hastalık cıkınca annanesine gönderdim ama cok özledık almak için gittim bayramda 10 gün kaldım izin aldım otobusle geldik indigimiz aksam atesi cıktı otobuste mi kaptı acaba bende bilmiyorum

Menenrix yaptirali iki hafta oldu sorunsuz atlattik bir sorun yok yaptırabilirsin tetikleme yapmiyormus

Cok gecmis olsun bizde de sadece ates var pazartesi geceden beri 2 gundur hastanedeyiz ates düşmüyor kanda enfeksiyon var diyorlar. 6. Hastalik diyen de var biran önce iyilesir kuzularımiz insallalh.

Cok gecmis olsun bizde de sadece ates var pazartesi geceden beri 2 gundur hastanedeyiz ates düşmüyor kanda enfeksiyon var diyorlar. 6. Hastalik diyen de var biran önce iyilesir kuzularımiz insallalh.
Bizde de aynı durum oldu canım bir ay önce. Bu sıralar phaba, 6.hastalık ve streptokok enfeksiyonu çok karıştırılıyormuş. O yüzden aman kesin tanı konmadan kesme ilaçları. Bizde 6.hastalık diyip döküntü gelince kestik ilaçları. Kesmez olaydım. Şu an olmayacak hastalık şüpheleriyle hastanelerdeyiz sürekli. Döküntüler sonrasında devam etti. Dudaklarda morarma başladı. Kan tahlilleri berbat. Şüphelendikleri hastalığı SöylemEye dilim varmıyor bile. Geçecek inşallah senin kuzununki annesi.
Bizde sadece ateş yoktu.düşüyor mu peki ateşi

Ah yavrum cok gecmis olsun
. İsalalh kötü birsey cikmaz bağışıklık sistemi cok zayiflamis olabilir. bulundugumuz katin %50sinin sikayeti aynıymis.Bizde sadece ates var düşüyor 37.5lara kadar sonra tekrar 39 lar. Cok inatci bir ates. İlk getirdigim gun bizimde dudaklar mordu.Dun isal eklendi. Birde hic birşey yemiyor nasil iyilesecek böyle bilmiyorum
Coronadan da suphelendiler birde test verdik Allah'tan negatif çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…