2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar tuvalet eğitimi veren var mı bebisine ? Benimkisi sağa sola kaçıp yapıyo. Bugün ilk kez klozete oturttum. Bir sey yapmadı öyle baktı pek hoşuna gitmedi sanırım. Ama her sabah oyun gibi bes dk oturtmayı düşünüyorum.

Kızlar tuvalet eğitimi veren var mı bebisine ? Benimkisi sağa sola kaçıp yapıyo. Bugün ilk kez klozete oturttum. Bir sey yapmadı öyle baktı pek hoşuna gitmedi sanırım. Ama her sabah oyun gibi bes dk oturtmayı düşünüyorum.

bizim için henüz çok erken herhangi bir hazır olduğuna dair hissim yok:) ama ne güzel sizinki köşelere kaçmaya başlamış:)

Aslında kakasını bayağıdır aynı köşeye sinip yapıyordu. Şimdi de bir süredir ıkınırken çiş çiş diye ekliyor :p Ama denemedim tuvalete tutmayı. Henüz ben hazır değilim 😂

wendy wendy ben 20. Haftaya kadar emzirdim.
Bana 17. De kes dedi doktorum kestim bakalım hiç gönlüm yoktu ama doktor kes deyince de elden bişi gelmiyor. Hafta içi ananede iyiydik ama hafta sonu meme diye ağladı yazık.
Kızlar ben 4 haziran da doğum yaptım. 2 çocuklu yaşama alışmaya çalışıyorum 😁 ara az olmasına rağmen unutmuşum çoğu şeyi
Ayy canım gözün Aydın, artık gelmek üzere diyodum gelmiş bile kuzucuk, sağlıkla büyüt ikisini.
Cok sevindim adınıza farklı Bi cinsiyeti de tatmş olacaksnz, 🙃 sağlıkloka alın kucağınıza en zor zamanlarda gecmiş zaten
Öyle oldu gerçekten, çok teşekkür ederim rabbim isteyen herkese versin.

Hayırlı olsunsağlıkla büyüsün inşallah ♥🧿😍Kuzucuk nasıl ? Büyüğü alıştı mı evde olmasına? Zorlanıyor musun canım
Teşekkür ederim. Bebişimiz iyi hamd olsun. Abisi değişik tepkiler veriyor. Bazen seviyor bazen ağlayınca korkuyor. Şu an kayınvalidem var sanırım o gidince zor olacak

Ya kızlar bu çizelgede şu an içinde olduğumuz gerçekten son atak mı yoksa bundan sonra 2 yaş sendromu falan derken full atak olasan mı devam edecek😅 gerçekten bezdirdi bu ataklar beni. Şu çocuğun zaten sıkıntılı olan uykuları atağa girince hepten çekilmez oluyo. Yaklaşık 1,5 saat önce uyuyayım diye yatağa geldim ve 5 dakika bile uyutmadı. Her atak dönemi aynı film 😭 ne kadar çok atak demişim nasıl etkilendim varın anlayın 😂
5AAC8259-1D90-42CE-BFB2-01584D008CBE.jpeg

Ya kızlar bu çizelgede şu an içinde olduğumuz gerçekten son atak mı yoksa bundan sonra 2 yaş sendromu falan derken full atak olasan mı devam edecek😅 gerçekten bezdirdi bu ataklar beni. Şu çocuğun zaten sıkıntılı olan uykuları atağa girince hepten çekilmez oluyo. Yaklaşık 1,5 saat önce uyuyayım diye yatağa geldim ve 5 dakika bile uyutmadı. Her atak dönemi aynı film 😭 ne kadar çok atak demişim nasıl etkilendim varın anlayın 😂Eki Görüntüle 2646397

inşallah sondur ya ama zor bir atak olduğunu biliyorum meşhur2 yaş sendromu:)

U Umutherzaman canım nasılsınız eğitim işe yaradı mı artık tamamen sonuç almışsınızdır :)
Memesız uyuyor artık uykusu gelınce babasının elınden tutup gidiyor 15 dakıka da besıkte sallanarak uykuya gecıyor ama dünden beri dişi çok agrıyor ondan gece agrısı dınsın dıye çok emzırdım. Diş girmeseydi araya daha güzel pekıscektı ama olsun diş döneminde bile memesız uyudu bana yeter. Uyanınca meme veriyorum sonra gene besik. Valla kollarım dinlendı canım ya. Çok kötü alısmıstı hem zıplıyordum kucagımda hem emzırıyrodum ve uykuya memeyle gecen bebekler özellikle emzık almayanlardan bahsedıyorum uyur uyumaz kalkıyor meme için aslındda ac oldugundan degıl memesız uykuya gecmeyı bilmediği için benım amacım bunu öğretmekti şükür öğrettim. Aglatmadan memesız bırakmadan babasının yardımıyla atlattık çok sukur simdiki amac sallanmadan uyutmayı öğretmek bakalım onu nasıl basarcam.

Memesız uyuyor artık uykusu gelınce babasının elınden tutup gidiyor 15 dakıka da besıkte sallanarak uykuya gecıyor ama dünden beri dişi çok agrıyor ondan gece agrısı dınsın dıye çok emzırdım. Diş girmeseydi araya daha güzel pekıscektı ama olsun diş döneminde bile memesız uyudu bana yeter. Uyanınca meme veriyorum sonra gene besik. Valla kollarım dinlendı canım ya. Çok kötü alısmıstı hem zıplıyordum kucagımda hem emzırıyrodum ve uykuya memeyle gecen bebekler özellikle emzık almayanlardan bahsedıyorum uyur uyumaz kalkıyor meme için aslındda ac oldugundan degıl memesız uykuya gecmeyı bilmediği için benım amacım bunu öğretmekti şükür öğrettim. Aglatmadan memesız bırakmadan babasının yardımıyla atlattık çok sukur simdiki amac sallanmadan uyutmayı öğretmek bakalım onu nasıl basarcam.
Çok güzel canım çok sevindim inşallah sallamayıfa bıraktırabilirsin o benim içinde en büyük sorun:KK43:

Doğum yapan arkadaşım hayırlı olsun ,2 çocuklu hayat deneyimlerini bizimle paylaşırsın artık 😃bu 2 yaş sendromu şimdiden basliyo mu acaba.
Bide kizlar ben koronadan dolayi nimeriX
aşısını yaptırmadım henüz 1.5 yaş asisida yaklasiyo,artık gitsem mi sağlık ocağına bilemedim,risk oluşturur mu ?
son sorum😃
Çilekli kefir verdim kızıma çok sevdi üstünde tatlandırıcı renklendirici yok yazıyor vermenizde bı sakinca yoktur umarım

Doğum yapan arkadaşım hayırlı olsun ,2 çocuklu hayat deneyimlerini bizimle paylaşırsın artık 😃bu 2 yaş sendromu şimdiden basliyo mu acaba.
Bide kizlar ben koronadan dolayi nimeriX
aşısını yaptırmadım henüz 1.5 yaş asisida yaklasiyo,artık gitsem mi sağlık ocağına bilemedim,risk oluşturur mu ?
son sorum😃
Çilekli kefir verdim kızıma çok sevdi üstünde tatlandırıcı renklendirici yok yazıyor vermenizde bı sakinca yoktur umarım

günaydın canım ben 2 hafta önce erteledim bexseroyu götürüp yaptırdım erteliyodum ne zamandır çok şükür hiçbir şey olmadıbence erteleme yaptırabilirsin sağlık ocakları daha steril hemşirezaten maskeli ellerini falan temizleyip öyle bebeğin yanına geliyor. Güvenli bir ortamdı. Bebeği hiçbir yere değdirmedim kucağımda tuttum 2 dakikada çıktık zaten.
Ben kefiri kendim mayalayıp veriyorum marketlerdekileri hiç bilmşyorum.

X