2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Aynen canım olabilir hamiş bayan takvim eklenmiş bu arada üstten ikinci azı dişi geliyor bugün çok huysuz hasan efe
Ben iki gündür yine mi dişler diyordum geceler öyle fena geçiyordu ama meğerse benim bücür gece sıcaktan uyumuyormuş.
sorma kuzum bu cuma gideceğim doktora yine hem endokrne hemde kadın doğuma bakalım ne diyecek. İnşaşlah bebek iyidir

Aynen dediğin gibi sanırım ondan. Çünkü bizim üst köpek dişin biri geldi biri de glmek üzeredir. belki gelmiştir bile bilmiyorum. bakmak zor olduğu için her gün bakamıyorum. Yere atması konusunda da sanırım yapacak bir şey yok. sıkılıp bırakcaktır ama bir.zaman sonra...

Hamilelik haberini verdiğin dün gibi sanki ne kadar az kalmış doğuma hayırlısıyla kucağına al inşallah sonrası da Rabbim bi kolaylığını verir canım

Aşı durumlarını ne yaptınız ne yapacaksınız hanımlar? Bizim menenjit aşısının ikinci dozu Haziran başı yapılması gerekiyor ama ben hala hastaneye gitmeye çekiniyorum virüs durumu azalsa da geçmedi sonuçta

Günaydın kızlar. Allah rızası için bana yardım edin yoksa ben gerçekten kafayı yicem kanser olcam en sonunda canıma kıyıcam artık sinir harbi yaşıyorum dayanamıyorum. Asya 10 gündür falan tek uyku uyuyo gündüz bir kere uyuyo 2 saat kadar. Gündüz 1’de uyanmış oluyo haliyle akşam dayanamıyo 7.30-8 gibi uyuyo. Dün 8’de uyudu 5’de kalktı. Bu akşm 7.30’da uyudu 4’de kalktı. 4’den beri ayaktayım kafayı yicem artık. He bu arada uyandığı saatten 2 saat sonrasuna kadar uyutmak için uğraşıyorum uyumuyo sallıyorum emziriyorum yok gram uykusu olmuyo açıyo gözlerini mümkün değil uyumuyo. Bi ağrısı derdi olmadığına eminim çünkü ağlama sızlama durumu yok. Erken uyuduğu için mi oluyo tek uykuya alışma evresi mi yoksa ne yapıp edip iki uyku yaptırsam gece geç mi yatırsam biraz. Allah aşkına nolur yardım edin ben daha dayanamıyorum. Doktora mı götüreyim nereye götüreyim nedir sorun ya. 6’da kalkıyo diye ağlıyodum iyice erkene çekti 4-5 nedir allah aşkına bi yerde bi sorun var ama nerde bulamıyorum.

3 buçuk 4 gibi koşa bi şekerleme yaptırmayı dene canım 9 gibi de gece uykusuna geçirmeyi dene bakalım nasıl olacak.

3 buçuk 4 gibi koşa bi şekerleme yaptırmayı dene canım 9 gibi de gece uykusuna geçirmeyi dene bakalım nasıl olacak.

bir kere denedim gündüz 10-12 arası uyumuştu. O gün 4 gibi uyutmaya çalıştım asla uyumadı. Ama haklısın bi şekerleme ve geç uykuya geçirmek lazım. 7.30’da uyuyunca erken kalkmalar devam edicek. Düzelir ama dimi hep böyle 4-5’de kalkmaz

bu sorunu aynı şekilde yaşadım. hatta sonucunu bildiğim halde dün gece 19,30 da yarım saat uyumasına izin verdim ve gecenin ikisinde ayaktaydı. benim oğlum için tek çaresi var, artık tek uyku uyuyorlar, akşam saatlerinde gözleri uykusuzluktan kıpkırmızı olsa da uyutmuyorum, sonra acısı fena çıkıyor. gündüz uykusu 12,30 dan sonra başlamalı, aynı şeyi sabahları da yapıyorum yani, 12,30 dan önce uyumasına izin vermiyorum, bu şekilde 21,30-22,30 arası uyuyup sabah 7-8 gibi kalkıyor.

ya benim gibi biri daha dünyada var mıymış daha bu sabah neden benim çocuğum böylebir sorunu mu var diye ağlamıştım hönk hönk uyku aralarını açmak daha çok yorar ve uyumaz diye uykusu gelince direk uyutuyorumböylede düzen olmuyor işte bu sabah 4’de kalktığı için 9’da uyudu ve 11’de kalktı. Şimdi tekrar uyuttum bakalım gece kaçta yatıcak. Dediğin gibi biraz geç kalkabilse mesela 6-7 gibi12-1’den önce uyutmicam ama 4-5’de kalkınca çaresiz kalıyorum. Bu kısır döngüden biran önce kurtulmamlazım yoksa huy edinicek.
Sorun destekli uyuma değil eminim çünkü aynı desteği zaten uyandığı an sağlıyorum uykusu olsa uyur. Bizimki direk gözlerini far görmüş tavşan gibi açıp uyumuyo resmen uykusunu alıyor farkındayım. Şöyle 9’dan 7’ye kadar uyuyan bir çocuk istiyorum çok mu zor yahu:)

Atak döneminde değilsiniz dimi canım? Bizimki hep atak dönemlerinde yapıyor o aşırı zamansız kalkmaları düzen bozmaları.

Canım aynı seyi bende yasıyorum bugun gece 4 de uyandı. Aksam 9 da uyumustu. Bizde sahura kadar uyumamıstık tam ezan okundu haydı uyuyalım dedık bir baktım uyanmış full enerji 2 saat uyutmaya calıstım ne kol kaldı ne sinir sonra pes ettim gıttım kahvaltı hazırladım yedırdım oyun oynadık gayette mutlu yanı bir sıkıntısı yok oynama derdınde bence atak dönemi çünkü hep ataklarda bunu yapıyor sonra sabah 8 de uyudu 11 e kadar. Sımdı de uyuyor beyefendi. Aksamda gec yatırcam. Yalnız değilsin tatlım doktorluk bir sey de degıl zihinsel gelısımın tavan yaptıgı zamanlarda bebekler kendıne fazl gelıyor sanırım sureklı kesfetme derdı. Geçici oldugunu düşünüyorum ve takmıyorum ama uyumak en büyük hayalim

aynı aynı şuan söylediklerin:) bugün bizde aynıydık 9’da uyuttum 11’de uyandı öğleden sonrada3.30’da uyuttum 4.30’da uyandırdım bu seferde çok uyur gece uyuyamaz diye :) akşam 9’dan önce yatırmam inşallah yarın 7’yi görürüz. Uyumak istiyorum oruç oruç valla bugün dilim damağıma yapıştı bide oynatmaya çıkardım 1.5 saat allahtan trabzonda iftara 1 saat 35 dk kaldı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…