2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Maşallah kuzuya annesi. Yürür koşar şimdi her tarafı karıştırma zamanı.
Yine de temkinli ama bir haftadan önce cesaret edemez bizimki öyle yürümeye yalnız canı çok sıkıldı artık. Bütün gün cama bakıp ağlıyor.
birde son günlerde inanılmaz mızı mız.

Yine de temkinli ama bir haftadan önce cesaret edemez bizimki öyle yürümeye yalnız canı çok sıkıldı artık. Bütün gün cama bakıp ağlıyor.
birde son günlerde inanılmaz mızı mız.
Çok haklı ama ben de tüm gün cama bakıp ağlıyorum. Yürüsün artık dediğim için şu an kendime teessüf ediyorum , 2 ayı geçti yürüyeli... Her yerde şu an kendisi.

Çok haklı ama ben de tüm gün cama bakıp ağlıyorum. Yürüsün artık dediğim için şu an kendime teessüf ediyorum , 2 ayı geçti yürüyeli... Her yerde şu an kendisi.
Maşallah annesi
Bende mi öyle olacağım yaaa gerçi emeklemiyor diye kendimi paralarken emeklemeye başlayınca dur annecim demekten helak oldum. yürümede de aynı olacak

bizim bücür 15 adım attı Birkaç gündür bir iki adım atar gibi oluyordu bir başladı babası saydı 15 küçük adım Birde koştuğunu görsem

Bizimki de yürüyor 2 haftada baya gelişti. Eline arabasını alıp bütün evi turluyor bayılıyorum ya ama bazen koşunca düşüyor tabi beyefendiyi yürümek kesmiyor

Maşallah annesi
Bende mi öyle olacağım yaaa gerçi emeklemiyor diye kendimi paralarken emeklemeye başlayınca dur annecim demekten helak oldum. yürümede de aynı olacak
Kendi kendine gidiyor yatak odasında çekmeceleri açıp babasının çoraplarını benim çekmeceme benim çoraplarımı onunkine koyuyor. Mutfaktan kepçeleri alıp odalara serpiştiriyor hızına yetişemiyorum

Ya çok da tatlı aslında. Bıcır bıcır işler... Her şey her yerde. Tüm tuşlarına hızlı hızlı basılan fırın, içine tuvalet kağıdı konup çalıştırılan çamaşır makinesi, aşık olduğu elektrikli süpürge... Küçük, hunisiz bir deli.

Ah hiç sorma kapıları açmayı öğrenmiş şimdi de.. banyo,tuvalet kapısını kirlenmeyi unuttuysan yandın demektir. Açıyor bi de bi kahkaha patlatıyor çok komikler çok tatlılar can sularımız, çiçek coşturanlarımızı bizim

su bardaklarına atılan televizyon kumandaları, telefonlar
elime aldığım herseyi kapmalar
balkon kapısını kapatıp dışarıdan kocaman gözlerle açayım diye bana bakan bir bebek
eline geçirdiği havlu peçete rulosunu açıp peçetelerin içinde kaybolmalar
diş ipinin ipini çekip kutusuyla evde dolaşmalar, arkasından uzuuun bir ipin gelmesi sonra o ipin kutusunun gördüğü bir bardağa atılması
.. bizimki herşeyi gördüğü su bardaklarının çay bardaklarının içine atıyor , yeter ki ortamda dolu veya boş bir bardak ve bir nesne olsun

selaaaam
İyice sessizleşti grup bücürler büyüdükçe.
ya bizim gece arada ağlayarak uyanma ve sabah erkenden kalkma sorunumuz devam ediyor.
sanırım dişler gelmeden daha doğrusu iki yaşa girmeden bu düzelmeyecek.

Merhaba. 13 ay aşılarını ne yaptınız? Bizim mcv nin 2. dozu, bexeronun 3. dozu vardı. Dr la mesajlaştım. Gönlüm yapılmasından yana ama temiz hastane kalmadı biz de corona hastası almaya başladık, Ankarada durum kötü, size bırakıyorum dedi. Annem babamla istanbuldayım hala ve yaptırmamaya karar verdim. İlk dozlar koruyuculuk sağlarmış, diğer dozlar eksik kaldığı için %100 korumazmış.

Merhaba, bizde geçen hafta gittik rahatsız diye erteledi. 15 nişana kadar yaptırabilirsin dedi sonra konuştuk. Ama sanırım 15 Nisana kadar da bu olay çözülmeyecek. Bir arkadaşım hastane yerine sağlık ocağında yaptırmamın Corona açısından daha güvenilir olduğunu söyledi. Bakalım bekleyeceğim 15 Nisana kadar ama yaptırmak istiyorum.

biz tamamen evden çalışmaya başladık, eşim işe geç gidip erkenden geliyor bu nedenle günler hızlı ve güzel geçiyor, aşıların hepsini erteledik, annelere gitmiyoruz daha doğrusu kimseye gitmiyoruz, akşamüstleri site içinde gezmeye çıkıyoruz bazen o kadar
dış kapının yanındaki tuvaleti karantina odası yaptık, eşim geldiğinde oraya girip üstündekileri asıyor ellerini vs yıkayıp etil alkol sürünüyor ve yanımıza geliyor, ayakkabıları için hala bir yöntem bulamadım. çamaşır suyuyla ıslattığım havlu koysam diyorum ama oğlum kesin oraya gider, ayakkabıları ne yapıyorsunuz? bizim binada ayakkabıları kapı önüne koymak yasak

Ben kapı önüne yaptım canım çamaşır sulu bir havlu. Bizde çıkan yok ama çıkmak gerektiyse eşim dönerken haber veriyor hazırlıyor koyuyorum. Kapıda hallediyor. Sonra iyice temizledikten sonra kullanılmayan balkona koyuyorum aynı şekilde

biz girişteki odayı karantina odası yapmıştık ya, oraya bugün havlu serdim, üstüne seyretltilmiş çamaşır suyu spreyledim, ayakkabıları artık orada duracak, o tuvaleti bu virüs bitene kadar kullanmayacağız, kapı önüne hiçbirşey koyamıyoruz ve eşim her gün işe gidiyor, yapacak birşey yok

oyun grubu da hayal oldu

Bende oyun grubunu iple çekiyordım gelişimi için harika olacaktı ama maalesef. Umarım çabucak geçer bu günler

bexsero 2 doz yatırmıştım 1 doz nimenrix yeptirmamiz gerekiyordu bu ay bizim dr da simdilik kalsın dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…