2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
...gece beslenmesini kesicem bende doktor diş çürüğü yapıyor ilerleyen dönemlerde dedi
emziren anneler için de geçerli mi diş çürüğü? birşey dedi mi o konuda, benimkindeki kontrolde bir tane dişte çürüme hassasiyeti var dedi. biz şok olduk ama parmak fırçası da aldık, doktora soracağız, ben sabaha kadar emziriyorum gibi birşey

Emzirme içinde geçerli evet 1 yaş sonrası tamamen kesin diyorlar. Ama ben nasıl beceririm hiç bilmiyorum

1 yaşından sonra zaten ufak çaplı uyku eğitimi de vereceğim, onu da aradan çıkarırım, çok teş
@Karabiberim123 senin verdiğin bi tarif varmış yazmışlar sayfalarda böle hurmalı filan onu beni etiketleyerek yazar mısınbende denim bakalım
karabiberim bana söylemişti onu, incir ve cevizi rondadan geçirip veriyordu, öyle hatırlıyorum. ben ceviz yerine kaju ile yapıyorum ve incirin yanına hurma, siyah kuru üzüm ve gün kurusu kayısı da ekliyorum. bir de pestil haline getirip en son hindistan cevizinde yuvarlıyorum, iştahsızken çok işime yaramıştı

Yapıskan ya damagına yapısmıyor mu. Benimkine yaptım bir kere damagına yapıstı ogurdu korkuttu beni cok

meva888 Aynen başla canım sütlü kekle. Ben pişman oldum bu kadar beklediğime. Alerji maması mı içiyor seninki?

1 yaş aşısı kkkda süt var. Alerji durumuna göre biraz geç yapabilirim bakalım. Atak programı harika haftalar.

Bizim de aynı şekilde tatil olunca düzen çok bozuldu. Ne yapacağız bakalım.

Canım böyle güzel şeyler yazınca ne mutlu oldum, yakın olup anne sütü göndermeyi öyle çok istemiştim ki sana. Çok şükür geçti gitti o günler

Kızlar 1 aşısı olan var mı? Biz bugun olduk cok mızmız huysuz. 3 ayrı yerden olundu. 6 aya kadar rahat olmak isterdim ki oglusumun özel aşıları olacak. Bu arada ben pazartesi işe baslıyorum
Hayır canım emzirme için geçerli değil, hatta antiseptik özelliğinden ötürü çürümeleri engellediği bile ispatlanmış. Gece emzirmesi bebekler için çok faydalı.

Kaç kilo canm aynı gündü bizimkiler 1 yaş aşısını yaptırdın mi biz yaptırdıkhuysuzluk ateş yapmadı

Evet alerji maması aldım çünkü diğer mamaları biliyorsun inek sütü proteini var,alerjisi çok yüksek çıkmamıştı testte ama keçi yogurdu verdiğim gün çok agladı kıvrandı kuzum bende kestim şimdi tekrardan denemelere başlıcam. 1 yaş aşısında süt var demek bakalım napıcak gece

Yapıskan ya damagına yapısmıyor mu. Benimkine yaptım bir kere damagına yapıstı ogurdu korkuttu beni cok
kajuyu çok koymak gerekiyor yapışkanlık nedeniyle hindistan cevizi kullanıyorum zaten, benimki üç gündür yemiyor ama tam 10 gün yemişti, bir sorun olmamıştı. yuvarlarken elime yapışıyordu, valla bilmiyorum nasıl yedi, benim iki dişim tatlı yiyince sızlıyor bir tülü dişlerime vakit ayıramadım hamilelikten beri ara ara diş ağrısı çektiğimden ben yiyemiyorum, eşim de zevkle yiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…