2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kizlar dogumdan sonra doktor sizede en az 2 sene cocuk yapma rahim toparlasin dedimi ? Bunu genel olarak herkese mi soyluyorlar acaba. Merak ettim biraz zor oldu dogumum bir sorun olurmu acaba bilemedim. Kafalar karisik 🙄
Bana dr um 1 yıl hamile kalma demişti o da sezeryan doğum yaptığım için. 2 sene çok fazla bence. ama tabi ekstra bir durumdan ötürü dediyse bilmi yorum ama 1 senede rahim toparlıyor. belki vücut kan değerleri onlarda tam bir düzen oturmuyordur. bilemedim.2. çocuğu mu düşünüyırsunuz

Bana dr um 1 yıl hamile kalma demişti o da sezeryan doğum yaptığım için. 2 sene çok fazla bence. ama tabi ekstra bir durumdan ötürü dediyse bilmi yorum ama 1 senede rahim toparlıyor. belki vücut kan değerleri onlarda tam bir düzen oturmuyordur. bilemedim.2. çocuğu mu düşünüyırsunuz
Evet canim dusunuyorum galiba. Doktorun oyle dedigi aklima geldi bende emin olamadim benim normal dogum oldu bide

5te kalktığında 1.5 saat sonra hemen uykusu geliyor 1.5-2 saat kadar yatıyor. Sonra bir öğlen uykusu var 1.5-2 saat kadar. Akşam üzeri de 1-1.5 saat uyuyor. Acaba gündüz uykusu fazlalığı mı
Ooo gündüz uykusu baya fazla sanki canım bu kadar gündğz uykusuna gece iyi bile uyuyor bence

Sorun bende o zaman demekki 😊 dusunmuyomusun canim
Çok istiyorum :) Benim yaş 39, Deniz tüp bebek. Hala yumurtalarım var, tüplerim açık, rahim bozuktu tüp bebekte düzeltilmişti... Ama halen olan bişey yok, bakalım kısmet. Bir çok hikaye duydum, tüp bebekten sonra doğal hamile kalan çok oluyor. Belki olur umudu benim ki... :)

5te kalktığında 1.5 saat sonra hemen uykusu geliyor 1.5-2 saat kadar yatıyor. Sonra bir öğlen uykusu var 1.5-2 saat kadar. Akşam üzeri de 1-1.5 saat uyuyor. Acaba gündüz uykusu fazlalığı mı
benimki en erken gece 12 de uyuyor sabah 9 da kalkıyor öğlen 12,30 civarı 2 saat ve akşam 18 de 1,5 saat uyuyor, ikimizin de gündüz uykuları fazla. tek farkımız seninki gece 12 de yatmıyor, açıkçası değiştirmek için çok zorlandım ama kendi uyku saatlerini böyle belirledi. birkaç kez uyutmamaya çalıştım tam 1,5 saat mızıldandı ve ağladı en sonunda koltuğun kenarına attı kendini, kucağıma alınca kafasını koyup iki dakikada uyudu, yani uykusu geldiğinde ne yapıp edip uyuyor. gerçekten o belirliyor saatleri

Çok istiyorum :) Benim yaş 39, Deniz tüp bebek. Hala yumurtalarım var, tüplerim açık, rahim bozuktu tüp bebekte düzeltilmişti... Ama halen olan bişey yok, bakalım kısmet. Bir çok hikaye duydum, tüp bebekten sonra doğal hamile kalan çok oluyor. Belki olur umudu benim ki... :)
benim hamileliğim başarısız tüp bebekten 3 ay sonra doğal yolla oldu. nedeni belirsiz kısırlık teşhisim vardı, doğruma şansıma %10 çocuğu kucağıma alma şansıma %5 demişlerdi

Evet alerji maması aldım çünkü diğer mamaları biliyorsun inek sütü proteini var,alerjisi çok yüksek çıkmamıştı testte ama keçi yogurdu verdiğim gün çok agladı kıvrandı kuzum bende kestim şimdi tekrardan denemelere başlıcam. 1 yaş aşısında süt var demek bakalım napıcak gece

Ekstra yapılan kızamık aşısında hem süt hem yumurta vardı. Kkk aşısında da vardır diye düşündüm. Yanlışsa bilmiyorum tabi🙈🙈 düzelteyim dedim.

İrlandalı annenin sayfasında 9-12 aylık tablosunda 2 uyku toplam 2-4 saat yazıyordu gündüz uykuları için. Fazla gelmiş seninkine sanki. Bebeğe göre değişir tabi ama.

Evet canim tup bebekten sonrw dogal yolla hamile kalan cok var insallah olur neden olmasin Rabbim hayirlisiyla nasip etsin insallah ❤

X