2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Aynen çocuğa göre değişiyor 10.ay ortalarında yürümeye başladı bizim ki de alkış yapıp müzik duyduğunda oynuyor kedi görünce meyov, ablasına hiya taklit yapmayı seviyor 😃ablası ile kıyas yaparsam ablası bu dönemde daha iyiydi mesela
Erken emeklemişti dimi canım

Bizimki 10 aylık emekledi bakalım ne zaman yürüyecek 😂 seninki yürümeye başlarken biz yeni emeklemişiz🙊

Hiç bellide olmuyor 😀 arkadaşımın bebeğiyle benimkinin aralarında 1 hafta var. Benimki 5 aylıkken emeklemeye başladı hala yürümüyor ama onunki 8. ay emeklemeye başladı 9da yürüdü 😊

Hiç bellide olmuyor 😀 arkadaşımın bebeğiyle benimkinin aralarında 1 hafta var. Benimki 5 aylıkken emeklemeye başladı hala yürümüyor ama onunki 8. ay emeklemeye başladı 9da yürüdü 😊
çok uzun süre emekleyince emeklemede uzmanlaşıyorlar, jet gibidir sizinki :)

Gunaydın kızlar benim sıpa yuruyor artık 6 adım falan atıyor yarın da dogumgunu yaşını karsıladı. Ama gec yuruse de ne olacak ki yürümek bir seyın belirtisi degil bir bucuk yasına kadar yolu var bence kafanıza takmayın. Bence konusma daha onemlı. Benımkı konusma da geriliyor gıbı geliyor bana gecen ayda iki kelimelı cumle kuran cocuk sımdı ııhh yapıyor sadece. TV mı cok mu seyrettrdım acaba ben vicdan gene:KK43: Gecen yıl bu zamanda yasadıgım stres neydi ya cok sukur bugünümüze.

Gunaydın kızlar benim sıpa yuruyor artık 6 adım falan atıyor yarın da dogumgunu yaşını karsıladı. Ama gec yuruse de ne olacak ki yürümek bir seyın belirtisi degil bir bucuk yasına kadar yolu var bence kafanıza takmayın. Bence konusma daha onemlı. Benımkı konusma da geriliyor gıbı geliyor bana gecen ayda iki kelimelı cumle kuran cocuk sımdı ııhh yapıyor sadece. TV mı cok mu seyrettrdım acaba ben vicdan gene:KK43: Gecen yıl bu zamanda yasadıgım stres neydi ya cok sukur bugünümüze.

Ne güzel🤗 Yürümeye odaklandığı içindir. Yürüme ya da konuşmadan biri gelişirken diğerinde duraksama olurmuş.

Allah sağlıklı uzun ömürler versin paşaya size bağışlasın❤️ Sanki dönem dönem bişeyi yapmayıp,söylemeyip sonra birden üstüne daha da koymuş şekilde yapıyorlar. Öyle olabilir canım sen daha fazla konuşmaya çalış yine de. Bizimki de sabahtan akşama gel gel gel takıldı kaldı bu ara acıkıncada meme meme diğerlerini unuttu gibi. Ama sanki arada farklı bi kelime söylüyor birden anlayamıyoruz🤷🏻‍♀️

Önceden kalabalık ailelerde çocukla 2 yaşında şakır şakır konuşurmuş şimdi bütün gün kaç kişiyi birbiriyle konuşurken görüyorlarki hep gecikiyor konuşmalar 😢

Kızlar benımkı
Allah sağlıklı uzun ömürler versin paşaya size bağışlasın❤️ Sanki dönem dönem bişeyi yapmayıp,söylemeyip sonra birden üstüne daha da koymuş şekilde yapıyorlar. Öyle olabilir canım sen daha fazla konuşmaya çalış yine de. Bizimki de sabahtan akşama gel gel gel takıldı kaldı bu ara acıkıncada meme meme diğerlerini unuttu gibi. Ama sanki arada farklı bi kelime söylüyor birden anlayamıyoruz🤷🏻‍♀️

Önceden kalabalık ailelerde çocukla 2 yaşında şakır şakır konuşurmuş şimdi bütün gün kaç kişiyi birbiriyle konuşurken görüyorlarki hep gecikiyor konuşmalar 😢
Aynen cnm ama ne desem yapıyor o konuda ıyı abisi de gec konustu zaten bakalım neler olacak saglıklı olsunlar da bireysel farklılıkları kafama takmam genelde. Kılo almıyor cok hareketli ama takmıyorum ya saglık en onemlı si

annemherseyim annemherseyim sen naptın canım kardeşinde misin hala
Yok canım bir haftaya yakın kaldım döndüm sonunda.
başka evde de olmuyor ya insanın kendi evi gibi yok.
durumlar şu an stabil arayı düzelttik sayılır.
Ya Kızlar gece uykuları hala berbat bizim ya. Düzelen arkadaşlar var mı

Bizimde bozuldu gece uykusu emerek uyuyor tum gece besıginden uyumuyor ne olacak bizim bu halimiz

Sevindim aynen olmuyor başka yerde.

Valla ne desem yalan olur 😀 Bi gece süper üç kez falan uyanıyor derken ertesi gece sürekli kucağımda. Bu sefer de bir sıkıntısı mı var sürekli uyanıyor diye üzülüyorum. Ama bir kaç gecedir çok huzursuz gece, emerken bile bi sağa bi sola alıyorum.

Günaydın hanımlar, gerçi biz 7-7.30 arası kalkıyoruz ama:)
K Karabiberim123 ben 8 aylıktan beri veriyorum canım ama pek sevdiğini söyleyemem, atıyor ağzından☺️
annemherseyim annemherseyim bizim atak bittiğinden beri bayağı düzeldi uykuları. Yatağını da indirdim ayağa kalkıyor diye. Şu an bayağı düzgün uyuyor artık. Sadece uyandığından gece gözler kapalı oturuyor. Ben yatırıyorum uyumaya devam ediyor. Bir iki kere bu hareketi yapıyor şu an. Uyurgezer gibi.

Günaydın hanımlar, gerçi biz 7-7.30 arası kalkıyoruz ama:)
K Karabiberim123 ben 8 aylıktan beri veriyorum canım ama pek sevdiğini söyleyemem, atıyor ağzından☺
annemherseyim annemherseyim bizim atak bittiğinden beri bayağı düzeldi uykuları. Yatağını da indirdim ayağa kalkıyor diye. Şu an bayağı düzgün uyuyor artık. Sadece uyandığından gece gözler kapalı oturuyor. Ben yatırıyorum uyumaya devam ediyor. Bir iki kere bu hareketi yapıyor şu an. Uyurgezer gibi.
K Karabiberim123 bende uzun zamandan beri veriyorum canım bir sorun olmadı
noram noram bizimki atak sonrası birkaç gün mükemmeldi sonra yine bozuldu. Kalkıp oturuyor. Sanki uykusunu almış gibi. Uyuyana kadar canım çıkıyor.

K Karabiberim123 bende uzun zamandan beri veriyorum canım bir sorun olmadı
noram noram bizimki atak sonrası birkaç gün mükemmeldi sonra yine bozuldu. Kalkıp oturuyor. Sanki uykusunu almış gibi. Uyuyana kadar canım çıkıyor.
O taşındığımız hafta bizde de oldu, çok zor günlerdi. Bu aylarda normalmiş ama. Geçecek hepsi merak etme.

X