2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ek gıdaya geçişte bir çok liste araştırdım ve en iyi açıklamayı bunda buldum. Bununla gidiyorum. (Her öğünde bir şeyler vermiyoruz. İlk hafta öğleleri sebze püreleri, ikinci hafta ikindiye yoğurt ekleniyor, daha sonra meyveler ekleniyor. Yavaş yavaş.)

bebeimgeliyor.com/2016/02/ek-gidaya-baslama-rehberi/

Günaydın kızlar ek gidalariniz nasil gidiyor? sebze tadimlarini bitirdik meyvelerdeyiz iki gündür elma veriyorum bugün seftaliye gecicem. Muzda vermek istiyorum aslinda. Meyveleri verirken pirincli sebze çorbası da vereyim diyorum 1 kaşıkla başlayıp yoğurdu 7.ay vericem korktum ondan :) ben hala adet olmadım ya kafamda deli sorular zorlu bi sezeryanim olmuştu biliyorsunuz acaba diyorum bi sıkıntı mi var ondan mi olmuyorum sistim artık patlicam yakında.

Meyveleri arkaya arkaya verme bence canım alışmasın iyice üç gün meyve tadımızdan sonra araya tekrar bi sebze sıkıştır. Ben öyle yapıyorum yani sanki hemen tatlıya alışacak gibi geldi ay hayatımda ilk kez yoğurt mayalayayım dedim sündü cıvıkımsı bir şey oldu

Alistirma bardagi olarak ne kullaniyorsunuz? Damlatmayan, memnun kaldiginiz urunler neler?
Ben bunu kullanıyorum canım almadan araştırmıştım akıtıyo diyenlerde vardı çok memnun olanlarda. Ben de memnunun ters çeviripte denedim defalarca hiç akıtmadı ucu da çok yumuşak

Eklentiler

• E2BD0D46-8308-4EF7-B762-1BE71945DDDB.jpeg
    190,2 KB · Görüntüleme: 47
Bir soru da benden olsun. Bizim ki yüz üstünden dönüyordu ama sırt üstü yeni dönmeye başladı sayılır. Kaç gecedir uyurken dönüp kendini uyandırıyor. Sizinkilerde yapıyo mu aynı şeyi? Zaten berbat hale gelen uykularımız hepten zıvanadan çıktı

Canım bende adet olmadım emdiği müddetçe adet gelmeyebiliyormuş. Ek gıda haftaya başlıcaz ama bne şimdiden yoğurt cok az yumurta Sarısı ve meyve file ile veriyorum. Cok sabırsız davrandım ama her verdiğimi afiyetle yiyor benim ki

Eklentiler

• IMG-20190802-WA0001.jpeg
    77 KB · Görüntüleme: 44
Canım bizimki de dönüyor. Ama reflü yatagında dönemiyor yerde iken yuvarlanıyor

Bizim ki emekliyor tıp tıp çok güzel gidiyor :)bazen yere yatırıyorum ama yatırdıgım yerde pek bulamıyorum
Bi kaç defa da bu koltuğun altından çıkardık

Eklentiler

• IMG_20190728_183105.jpg
    143,7 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
Bizimki hala yan dönmüyor neden acaba ya?

1 haftadır sebze verdim cnm onları yiyordu elma suyu verdim dün onu da icti bugün şeftali verdim şeftaliyi hep tükürdu:) halbuki tadı güzeldi çocuk sebzeye mi alıştı anlamadim dedigin gibi karışık vermek daha iyi sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…