2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım bende adet olmadım emdiği müddetçe adet gelmeyebiliyormuş. Ek gıda haftaya başlıcaz ama bne şimdiden yoğurt cok az yumurta Sarısı ve meyve file ile veriyorum. Cok sabırsız davrandım ama her verdiğimi afiyetle yiyor benim ki 😊
Masallah ya ne guzel yemesi hep oyle devam etsin ins.benimki tukuruyor sıvı bir sey verdiğimde püre şeklinde sert verdiğimde daha iyi yiyor.

Selam kızlar dün ek gıdaya başladık ve adet oldum başladigim gün bizim ki de yatakta döne döne kendini uyandırıyor dişimiz çok kabarık aşımızida olduk felaket huysuz ya

Ek gıdaya geçişte bir çok liste araştırdım ve en iyi açıklamayı bunda buldum. Bununla gidiyorum. (Her öğünde bir şeyler vermiyoruz. İlk hafta öğleleri sebze püreleri, ikinci hafta ikindiye yoğurt ekleniyor, daha sonra meyveler ekleniyor. Yavaş yavaş.)

bebeimgeliyor.com/2016/02/ek-gidaya-baslama-rehberi/
Evet güzelce anlatmış burda baya yalnız neden blenderdan geçirmeyi demiş tel süzgeçten geçirin demiş pütürlü kalsın diye mi

Kızlar merhaba 6. Ay kontrolünde 7500 gr çıktık son ay sadece 200 gram almış moralim çok bozuldu ya sizde durumlar nasıl?

Fazla kilo sorunu olan bi bebek olmasına rağmen 5. Ayda birden bire 600 grama düşmüştü bu ay daha gitmedik haftaya götürücem ama daha da düştüğüne eminim çünkü çok hareketlendi. Doktorunda bi şey demediyse sorun yok bence canım

Hangi modeli peki? Bir suru model cikiyor bilemedim
Hangi modeli peki? Bir suru model cikiyor bilemedim
Screenshot_2019-08-02-17-04-26.jpg

X