2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Evet benim kının de katılaştı ama yapamıyor tesk edrm bugun biraz kayı suyu vereyim kendim yapıp. Yarın başka bi doktora götrrm

Merhaba benim oğlum 5.5 aylık bugün ek gıdaya baslayayim dedim çay kasiginin ucuyla kabak verdim yemeyi bilmiyor çıkarmaya çalıştı ve sonrasında kustu neden acaba ilk oğlumda hiç böyle bir şey yasamamistim.

Aaa ondanmıymış. Bilmiyordum bu derece olabileceğini. Ateş var mıydı hatırlayamadım
Disi çıkardı rahatladı kuzucum ya kakası da daha az yapıyor ama gene yeşil diş cikarirken de yeşil olabiliyormuş birde salyası olmayan bebeklerde ishal daha cok gözüküyor sanirim sonuçta ağızda salya yok nerden çıkacak:)) yalniz ben uydurdum suan bunu:))) ateşi yoktu cnm genellikle 37.0 da seyretti

Çay kaşığı mide bulandırıyor cnm ondan olabilir silikon uclu mama kaşığı dene istersen. Birde ilk olduğu için olabilir tadını beğenmemiş olabilir kustuysa o besini vermeyin başka verin diyordu nette

Kizlar oglumun yanaginda boyle birsey var 2.3 haftadir gecmedi kuru o kisim bazen grciyo gibi oluyo sonra kipkirmizi twkrar cikiyo nedenini bilen basina gelen varmi fotografta tam anlasilmiyor ama

Eklentiler

• 20190728_181715.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 39
Kizlar oglumun yanaginda boyle birsey var 2.3 haftadir gecmedi kuru o kisim bazen grciyo gibi oluyo sonra kipkirmizi twkrar cikiyo nedenini bilen basina gelen varmi fotografta tam anlasilmiyor ama
Benim oğlumda da oldu atopik dermatit yani bebek egzamasi krem kullanıma geçiyo bazen tekrarlayor vücudunu her gün nemlendirmek gerek.sizinki başka bişey de olabilir tabi.

İçine zeytin yağı koymuşmuydun onu sevmemiş olabilir benim ki de zeytinyağı varsa kusuyor istemiyor yoksa yiyor biraz

oy maşallah 6 aylık dişleri olan bir bebek desene bu arada eşin rahatsızdı nasıl oldu
Aynen canım hemde vampir dişleri olan bi bebek çok şükür eskisinden iyi cnm işe başladı tekrar tedaviye devam ediyor ilaç ve iğne kullanıyor hergün iğneler biraz canını yakıyo ama mecbur sen ne yaptın uzun zamandır bkmadım buraya evine gidebildinmi bari kaynanadan kurtuldunmu

İçine zeytin yağı koymuşmuydun onu sevmemiş olabilir benim ki de zeytinyağı varsa kusuyor istemiyor yoksa yiyor biraz
Koydum ama zeytinyağını daha önce kaka için bir çay kaşığı düzenli verdiğimde günde 3 defa kusma vs gibi bir problem ile karşılaşmamıştım. Dün hiç ek gıda vermedim dün kusma yaşamadık. Sanırım erken başladık ek gıdaya.

Oda olabilir canım bende çay kaşiği ile verdım sıkıntı olmadı ama sebze püresine kattım yemedi öğürdü hep zeytinyağı katmadan verdım gayet normal yedi o yüzden dedim olabilir mi acaba diye

sevindim işallah daha iyi olur canım. Kurtuldum canım çok oldu oğlum 25 günlükken gectim evime şükür

Merhaba kim veriyor eğitimi acaba? Bide çok mu ağlıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…