2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Klimayı acın yan oda da uyuyun o gelen serinlik hasta etmez bizim klima 24 saat açık çok şükür birşey olmadi

Hmm bak diş gelmedi aklıma. Her şeyi ağzına götürmesi normal bu ay ama internette doktorları izleyince elini ağzına götürüyorsa açtıt demişler canım sıkıldı çünkü hep ağzında eli ama dişten olabileceğini düşünmemiştim

Günaydın arkadaşlar.10 gündür foruma giremiyordum yoğunluktan.3 yaşındaki kızımı kreş e verdim temmuz ortasında işbaşı yapıcam.geçmiş birkaç günün mesajlarını okudum da birçogumuz felaket uykularindan şikayetçi.45 dk altı süren gündüz uykuları bizde 1 aydır var.çok araştırdım bu konuyu.uyaninca tekrar yatırmak gerekliymis.
2. uykusunu min 5 dk uyuması gerekliymis ve maalesefki bu yöntem 6 haftadan önce sonuç vermiyormus 10 gündür tekrardan yatiriyorum ve günde 4 uyku×2=8 kere uyutmaya çalışıyorum. Bu durum çok can sıkıcı ve yorucu yipratici.bu yöntemin pek işe yarayacagindan umudum yok ama deniyorum yinede.5 aylık olunca uyku eğitimi vericem kesin.bizim bebeğe şart oldu bu çünkü 40.dk da derin uykuya dalamadan uyanıyor.benim gibi bu durumdan yorulan bunalan var mı halen?

Canım aç oldugunu düşünüyorsan emzirdikten sonra sağ ve vermeyi dene aç olsa alır değilse zaten ağzın sağından solundan çıkarır için rahat olur ama bu dönemden normal bu şekilde yapmaları benım oğlan sürekli el ağızda eline ne gece direk ağzına götürüyor

40 dk uyudugu nadir canım benim ki genelde 20/30 ki bazen 10 dk da ayıkıyor geri.hâlâ beyaz gürültü ile uyutuyorum daha kolay uyuyor .
Bazen ben yanına tararsam 1.5 saat i anca öyle görüyoruz ki iki çocukla bu pek mümkün olmuyor

Canm.benmki uyanik kaldgi sure boyunca eli agzinda istisnasz bi disi patladi digeride patlamak uzere dis zamanida bunu cok.yapiylar

Tekrar hamile olan yok dimi grupta:) kizimn grubunda biz daha kirkimizi cikaramadn.hamisler olmstu:) baklm burda kim.olck

Amanın çok erken ya. Az daha büyüsün yavrular

Bizim 4 aylık sıpa diş çıkarıyor teyzeleri
Maşallah kuzuya. Bizimki de eli sürekli ağzında salyaları da akıyor ama daha gelen giden yok

Kızlar menenjit aşısı için ne düşünüyorsunuz ne zaman yaptırılmalı ya da yaptırılmalı mı

Canım ben 9 ve 12.ayda olmak üzere yaptırıcam

İnciler çıktı

Çok tatlı maşallah

Merhabalar. Bugun 122 gunluk olduk. Kontrolumuz vardi. Dr newvit demir damla verdi gunde 1 kez 7 damla. Siz kullaniyor musunuz? Bexsero bekliyoruz hala, gumrukte kalmis. Nimenrix ve rotateq var bu ay.

Emme refleksiyle yapıyorlar artık bir süre elleri ağızlarından çıkmaz. Merak etme doymamakla ilgili değil bence. :)
Canm.benmki uyanik kaldgi sure boyunca eli agzinda istisnasz bi disi patladi digeride patlamak uzere dis zamanida bunu cok.yapiylar

İyi ya demek ki hepsi aynıysa sorun yok☺☺

Sizlere bir soru daha şimdi benimki 3 ay 1 haftalık ve 1 aya yakındır saçı çok dökülüyor. Saç dökülmesinin normal olduğunu biliyorum ama aşırı dökülüyor. Kıyafeti, yatağı hep saç. Elimi saçında gezdirince de elime en az 5 6 tel geliyor her seferinde. Böyle olan var mı yoksa doktora gitmem gerekir mi

Hem bebe nin hem benşm aşiri dökülüyor onlar dökülecek yenisi çıkacak:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…