2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Hadi gozun aydin canim.seninde kavusmaya az kalms

Gündüz uykuları mı öyle gece mı acaba ?

Olabilir doymuyor diye korkuyorum işte ne bileyim annelik böyle bir şey galiba:) Çok düşünmemek lazım

Kızlar merhaba bugün aşımız vardı çok şükür şimdiye kadar ateş yapmadı bir tanesi daha çok yakıyormuş ama çok ağlamadı şükür dayanıklı kızım benim gelişimi iyi önde gidiyor dedi 6 aylık bebeğin 25 percentine ulaşmış tablonun fotoğrafını çekebilirsiniz dedi mama ve emme şeklinde gidiyor mama daha az ver dedi ama maşallah iştahlı bir bebek kilomuz 6.800 boy 62 cm olmuş

Eklentiler

• CEEF490B-D096-4618-AE3E-0538A3252F3C.jpeg
    153,7 KB · Görüntüleme: 95
Masallah canım boyu da kilosu da iyi 4.ay aşisi dimi bizde aksam ateş olmuştu sen yine de dikkatli ol arada bak

Çocuk huysuzdur ağlıyordur alnı koltuk altı eklem kasiklari sıcak hissediyrosundur çok yüksek ateşte eller ayaklar baya soguk olur
Ya benim bebeğinin kafası ve alnı hep çok sıcak genelde de eller ve ayaklar soğuktur ben o yüzden hep anlayamıyorum peki yanaklar da sıcak oluyor mu ateşte ona bakayım

Ya benim bebeğinin kafası ve alnı hep çok sıcak genelde de eller ve ayaklar soğuktur ben o yüzden hep anlayamıyorum peki yanaklar da sıcak oluyor mu ateşte ona bakayım
Bu her zaman olan birseyse Ateş değildir bir derece alıp koltuk altına koy canim çok sıcak tutup terletiesende el ayak soguk kafa sıcak olur . Bir de sana kendini gösterir zaten Ateş olursa mutlaka bir terslik olduğunu anlarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…