2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Masallah canim bence istediği kadar ver azaltma . Benim kız insallah kilo almıştır Cuma kontrolümüz var emzirmede böyle sorun yasayacağım hic aklıma gelmezdi demekki her annenin sütü bebeğine yeter yarar palavra memeye yapıştıracam resmen kızı

Merhaba kızlar bebeğim 3 ay+ 7 günluk, sezeryanla doğum yaptm zayıflamk için ip atlamak istiyorum ama bi zararı olur mu sizce daha cesaret edemedm
Bence yapma sadece yürüyüş ilk 6 ay karin ici basıncı kesinlikle arttırmamak gerekiyormuş kaslar tamamen toparlanması icin idrar gaita kaçırma olmasın diye canım sezeryan normal fark etmiyor hamilelikte karin büyüyor ya alt pelvik bölgeye baskı yapıyor kasları zorluyor

Anladm canım biraz daha bekloueym

Benimki gece uykusuna 9.30 gibi geçiyor yine 5te ayakta. Sallamaktan omuzlarım ağrıyor ancak o zamana bölük pörçük bir saat daha uyuyor haaa oda şanslıysam.

Cnm bn 3 numaraya geçeli epey oldu. Hatta elimdeki paketler bitince 4 e geçicem.bebegi çok rahatsız eder o küçük gelmiyor mu kaç kilo şuan?
Ya canım bende anlayamadım öyle hiç huzursuz değil buraya uzun zaman giremedim çok bilgisiz kalmışım 6100 dü en son senin bebegin kaç kilo

Arkadaşlar merhaba şuan Harika bir kitap okuyorum belki Doğumdan sonra zaman yaratmak zor olabilir ama sizi de düzenli takip ettiğim için ne sıkıntılar yaşadığınızı okuyorum belki okumak istersiniz diye size de söylemek istedim

Eklentiler

• DFD49B26-F24A-4F47-BFF6-7E60F23AACE9.jpeg
    147,1 KB · Görüntüleme: 54
Banada bir arkadasım önerdi alacağım bende inşallah bu kitabı :)

Kızlar birşey soracağım size. Ben bebeğim doyduktan sonra yatarken oynuyorum vs. Bazen başka birşeyle ilgileniyorum telefon yada ne bileyim işle alakalı. O kendi kendine yanımda ellerini kollarını hareket ettiriyor vs. Acaba onunla ilgilenmediğimi düşünüyor mudur o anlarda?
Sakın gülmeyin olur mu iyice deliriyorum sanırım ben

Bana da öyle geliyor vicdan azabı çekiyor insan o anda onunla ilgilenmeyince galiba ondan

Bu arada alıntıyı eklerken gördüm tarhanalı mesajı alıntılayıp cevap vermeyi unutmuşum :) bence gaz yapmaz

Kızlar bunu daha önce de bi yerde sordum ama hatırlamıyorum burda değildir inşallah :) Niye kafam almadı bi türlü bilmiyorum ya bazen oluyo böyle. Örneğin 13 haftalık bebek kaç aylıktır? İnternete göre 3 ama neden 2. ay kontrolü 2. ay aşıları yapıyoruz madem şimdi ben 2 aylık bebek gelişimini mi okuyacağım 3 mü?

Doğduğu güne göre ayını sayıyorum ben. 4 hafta 28 gün ediyor ama bazı aylar 31 gün. Bazı aylardan 2, bazı aylardan 3 gün taştığı için 4 haftadan sonra, 3 ayda 1 hafta fazlalık oluyor zaten. Gebelik o sebeple ay değil hafta hafta sayılır. Ama ben bebeğimde hafta saymıyorum. Dediğim gibi, 7 Şubat'ta doğdu her ayın 7'sinde ayı bitti diyorum.

Gelişim yazılarını okurken bitirdiği aya göre oku. '3 aylık bebek gelişimi' yazarsan 3 ayını bitirmiş bebekler neler yapabilir onlar çıkar. 3 aylık bebek de 13 haftalık oluyor az önce anlattığım sebeplerden ötürü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…